Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 21:55   #1
Hitno se traži maca koja doji

Maloprije je muž u šetnji sa psima ispod Podsusedskog mosta uz rub Save našao dve tek okoćena mačića, pupkovina još visi.. molim vas ako znate koju macu da doji?? ili netko tko bi ih preuzeo na ručno hranjenje?? stvarno je hitno.......
javite se na 091 516 0425
bangica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 22:17   #2
Koliko sam čula, hlapichkina Lilo će postati zamjenska mamica, nadam se da će prihvatiti mačiće

Lilo je srce od mace, držim fige da ta mlada mamica koja je i sama još mačić uspije othraniti i ova dva čuda

a na onog tko ih je ostavio, ne vrijedi trošiti riječi
__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 22:18   #3
Počelo je
Da sami jedu, preuzela bih ih odmah ali ovako ti mogu samo držati fige da se nađe maca dojilica ili netko tko je doma pa ih može hraniti svakih par sati.
Pretužno
Pinlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 22:38   #4
Evo na putu su prema mami maci.. nadam se da ce ih prihvatiti.. jedno mace je borac, drugo vise spava.. ma sve ce biti dobro
bangica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:02   #5
prihvatila ih
evo sisaju i Lilo ih cisti, tako da su za sad sigurni
__________________
Prava Šapa
hlapichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:17   #6
Hvala puno na brzoj rekaciji i svemu
bangica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:20   #7
Quote:
hlapichka kaže: Pogledaj post
prihvatila ih
evo sisaju i Lilo ih cisti, tako da su za sad sigurni
Predivno
Ovo mi je izmamilo suze na oči
Nikada nisam imala zamjensku mamu, nego sam sve takve siročeke morala sama hraniti na dudicu
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:20   #8
Bravo curke
Skoro pa sam zavidna na dječjim jaslicama kod hlapichke
Pinlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:22   #9
Sada mi je palo na pamet, da li ste provjerili da im mama nije neka ulična maca i da su sigurno odbačeni?
Tako su meni jednom donjeli 2 mačića s objašnjenjem da su ostavljeni, a ja sam im našla mamu koja si je sirotica morala otići naći hranu

Nije kasno niti sada provjeriti, jer ako im je mamica u blizini, ona obilazi to mjesto i doziva ih.
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:28   #10
baceni su ispod mosta, razbacani su bili, viden je covjek kako odlazi sa praznom torbom sa mjesta zlocina
dobro su pregledali da li ima jos kojeg, ovi su vristali naravno, tako da je sigurno da nema mame...

zez je to sta su malci od Lilo puno veci, pa treba pazit da novi dobiju dovoljno mlijeka, s druge strane postoji opasnost da Lilo ostane bez mljeka - to mi se sa zadnjim usvojenim leglom desilo.
ugl moracu malce od Lilo sto prije na hranu prebacit, sad imaju 3 tjedna i poceli su zubici, pa se nadam da ce se osamostalit dovoljno da ostane nesto za malene.
jadna Lilač, sve ispocetka mora.

ugl, u pet centru je akcija -50% na babycat royal canin pastetice. ja sutra verovatno idem po pijesak i hranu u heinzelovu sa 15% popusta pa bi bilo super ako bi se netko mogao pridruziti sa kakvom kupnjom konzervica za Liline bebače?
__________________
Prava Šapa
hlapichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:30   #11
Quote:
hlapichka kaže: Pogledaj post
baceni su ispod mosta, razbacani su bili, viden je covjek kako odlazi sa praznom torbom sa mjesta zlocina
dobro su pregledali da li ima jos kojeg, ovi su vristali naravno, tako da je sigurno da nema mame...
Uffff.....
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.