Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2006., 00:43   #21
Quote:
muf kaže:


Ma brijem ja nju redovito al me strah da se ovaj moj ovih dana, kad je vidi, ne prepadne.

Valjda neće.
ako se prepadne ,hmm, nešto nije uredu njegovo samopouzdanje ili izgled tvoga boljeg ja .
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Old 22.11.2006., 00:44   #22
Ja neznam oko čega se brineš. Muf je muf. Mislim, ak te frajer odjebe zbog izgleda mufa... nikak mi to nejde u glavu... što bi to zapravo govorilo o njemu. Meni je najvažnija faca, a onda tek dolazi ostalo, a o mufu, e o tome nikad nisam razmišljao...
A ak te frajer ipak odjebe, ko što vidiš ima nas podosta zainteresiranih da uskočimo na njegovo mjesto.
outofspace is offline  
Old 22.11.2006., 00:47   #23
Quote:
muf kaže:


copper srce, baš ti hvala. Ali ona meni obrajana izgleda još veća . Ma brijem ja nju redovito al me strah da se ovaj moj ovih dana, kad je vidi, ne prepadne.

Valjda neće.
Zaboga curo (iako sve više počinjem misliti da si samo neki zajebant koji nema šta drugo raditi nego glupim pitanjima zajebavati ljude ljude po forumu) pa zbog čega se ti uzrujavaš. Ako će se dečko i prepasti to će biti od straha: " zaboga, dali ja mogu zadovoljiti nešto ovako veliko...." Pa mislim da su rijetki muškarci koji preferiraju male i uske od ovakvih u tvom slučaju...ako se ne varam
Drach MMX is offline  
Old 22.11.2006., 00:50   #24
Jedno je mesnata i nabubrela (puna sokova iz dubine duse), a sasvim drugo velika i siroka (serpa - lonac), jos je nejasno o kom slucaju se radi ?
Henry_Kinasky is offline  
Old 22.11.2006., 00:56   #25
Quote:
muf kaže:
Hoću li mu se zgaditi i kako će me doživiti kad me vidi ?
Kome se zgadi taj je i ne zaslužuje. Nađi kakvog zagorelog pa da vidiš kako će mu biti slatka
100% is offline  
Old 22.11.2006., 00:58   #26
a kako vlasnica tog x-mufa izgleda? jel ako nisi okrugla onda je mufčina dobra stvar a ako jesi onda je to normalno i nije ništa posebno
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Old 22.11.2006., 01:10   #27
Quote:
dxdog kaže:
a kako vlasnica tog x-mufa izgleda? jel ako nisi okrugla onda je mufčina dobra stvar a ako jesi onda je to normalno i nije ništa posebno
Potpisujem!! Ako si stvarno okruglija i imaš 20-ak kg viška onda je ova tema gubljenje vremena. Odat ću ti tajnu....smršaj i imaš 85% šanse da će ti se vagina vratiti na "normalnu" veličinu.
Drach MMX is offline  
Old 22.11.2006., 01:14   #28
Quote:
outofspace kaže:
Ja neznam oko čega se brineš. Muf je muf. Mislim, ak te frajer odjebe zbog izgleda mufa... nikak mi to nejde u glavu... što bi to zapravo govorilo o njemu. Meni je najvažnija faca, a onda tek dolazi ostalo, a o mufu, e o tome nikad nisam razmišljao...
A ak te frajer ipak odjebe, ko što vidiš ima nas podosta zainteresiranih da uskočimo na njegovo mjesto.



Ja mislim da sam lijepa, onako neobična. Sviđam se ja njemu ali on se meni još više sviđa. Nekako mi je baš stalo.

I njemu je sex važan. To je ono što mene brine. On je iskusan - a ja nisam. Gotovo pa i nikakvog iskustva nemam. Ja ovom mom bivšem nisam čak ni popušila. Nije mi se toliko sviđao. A sada žalim što se na ovom bivšem nisam naučila dobro jebati - ups, sexati (oprosti Septembar).
muf is offline  
Old 22.11.2006., 01:15   #29
Quote:
dxdog kaže:
a kako vlasnica tog x-mufa izgleda? jel ako nisi okrugla onda je mufčina dobra stvar a ako jesi onda je to normalno i nije ništa posebno

To sam već jučer rekla. A i u uvodnom postu posebno sam to napomenula :

65 kg, 175 cm.
muf is offline  
Old 22.11.2006., 01:19   #30
Quote:
Drach MMX kaže:
Zaboga curo (iako sve više počinjem misliti da si samo neki zajebant koji nema šta drugo raditi nego glupim pitanjima zajebavati ljude ljude po forumu) pa zbog čega se ti uzrujavaš. Ako će se dečko i prepasti to će biti od straha: " zaboga, dali ja mogu zadovoljiti nešto ovako veliko...." Pa mislim da su rijetki muškarci koji preferiraju male i uske od ovakvih u tvom slučaju...ako se ne varam


Gledaj, razumijem ja tebe što ti meni govoriš. I nije on tako mlad. Ima on nešto godina a još više iskustva iza sebe.

Ali ja oko sebe nikad nisam vidjela "vaginu" kao što je u mene. Sve su neke male lijepe. A u mene je ono, kao što bi se reklo, peću pizde. I ovih dana sam baš počela o mojoj "vagini" intezivno razmišljati.

A ja bi voljela da i u mene bude normalna tako kad me ovaj tip ide pojebat da se od veličine ne šokira. Kužiš.

I što ako je on tip koji ne voli ovako velike ? I onda mu naleti moja, velika i debela ? Kužiš ?

Ja bi voljela znati kako razmišljaju ovi muškarci koji ne vole ovakve pičke.
muf is offline  
Old 22.11.2006., 01:21   #31
Samo se ti nemoj zaljubit u tog frajera jer po ovome što si do sada napisala ispada da je tu samo sex u pitanju.
A ja si još uvjek nikako ne mogu predočit tvoj muf.
outofspace is offline  
Old 22.11.2006., 01:25   #32
Quote:
muf kaže:
To sam već jučer rekla. A i u uvodnom postu posebno sam to napomenula :

65 kg, 175 cm.
Ako je tako, mislim da tvome dečku nikako neće smetati tvoj "neobično" velik muf.... Jedini problem može nastati ako on ima neobično mali penis. U tom slučaju, moj savjet ti je traži dalje.Ovo ti govorim iz meni jako bliskog iskustva jer koliko god se vi voljeli, vaša veza bez uspješnog sexualnog odnosa nema budućnost
Drach MMX is offline  
Old 22.11.2006., 01:28   #33
Quote:
outofspace kaže:
Samo se ti nemoj zaljubit u tog frajera jer po ovome što si do sada napisala ispada da je tu samo sex u pitanju.
A ja si još uvjek nikako ne mogu predočit tvoj muf.

Zaljubila se ja već. Pa vidiš kako sam blesava. Ima nešto u sebi, full mi je ono privlačan. Ili sam ja možda upala u taj filing. Ne znam. Ne mogu uopće o tome nekako razborito razmišljati.

Sada mi je samo stalo da taj sex dobro prođe. Tu sam zabrinuta. Sada mi je na pameti samo moja pička i njegova kita.

Nemam iskustva, to ti je to. A za ostalo se za sada ne brinem. Za sve drugo treba vremena a i nisam tip koji se da baš zafrkavati.
muf is offline  
Old 22.11.2006., 01:32   #34
Quote:
muf kaže:
Gledaj, razumijem ja tebe što ti meni govoriš. I nije on tako mlad. Ima on nešto godina a još više iskustva iza sebe.

Ali ja oko sebe nikad nisam vidjela "vaginu" kao što je u mene. Sve su neke male lijepe. A u mene je ono, kao što bi se reklo, peću pizde. I ovih dana sam baš počela o mojoj "vagini" intezivno razmišljati.

A ja bi voljela da i u mene bude normalna tako kad me ovaj tip ide pojebat da se od veličine ne šokira. Kužiš.

I što ako je on tip koji ne voli ovako velike ? I onda mu naleti moja, velika i debela ? Kužiš ?

Ja bi voljela znati kako razmišljaju ovi muškarci koji ne vole ovakve pičke.
Ako stvarno tražiš muškarce koji ne vole takve vagine onda mislim da si na krivom forumu curo. Mislim da bi trebala otići na neki gay forum jer ih tamo sigurno ima na gomile
Drach MMX is offline  
Old 22.11.2006., 01:36   #35
pa ti imas picku ko pionirsku kapu :
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Old 22.11.2006., 01:40   #36
Ajmo to reći ovako. Ni ja nisam bogznakak iskusan, zbog svoje glupe prirode, ali s bivšom sam imao taj problem što se ona previše brinula da ne radi neš dobro, a ono što je meni bilo zapravo bitno i što me uzbuđivalo je to što mi to ona radi. Ako razumiješ. Seks je daleko od samo mehaničkog, čak i za nas muške.
Meni je cura bijala da ima premale grudi, da je niska u odnosu na mene, da ima jedan krivi zub, da ima prištiće po licu i td., a to je tak sve nevažno ako ti je imalo stalo do neke osobe.
Ali pazi, ak ti hoćeš vezu, a tom dečku je samo do seksa, ti imaš gadan problem. Seksom ga nećeš dobit. A ak je stvar u tome da želiš neko iskustvo a on ti je onak baš simatičan, onda samo naprijed i opusti se. I uzmi zaštitu!!!
outofspace is offline  
Old 22.11.2006., 02:06   #37
Vagina kao konobarski novcanik.
Henry_Kinasky is offline  
Old 22.11.2006., 02:06   #38
Quote:
dr.kronja is back kaže:
pa ti imas picku ko pionirsku kapu :
Headbanger is offline  
Old 22.11.2006., 02:12   #39
ja i dalje nemam pojma o čemu ova cura govori...veliki i debeli muf...prvi put čujem za tako nešto...kako to uopće izgleda??jesu to normalne velike i male usne il su male veće pa to čudno izgleda?i kako muf može bit debel,al tu ima sala,šta,ne kužim ništa???!!
miseducata is offline  
Old 22.11.2006., 02:20   #40
na koju sliči?

http://www.encyclopediadramatica.com..._of_vagina.jpg
__________________
kako oblikovati potpise?
peepman is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger