Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2012., 11:50   #1861
vrag hvala na opširnom odgovoru imam s tobom sličnosti ali i različitosti

samo ću napisati MATEMATIKA mislim da sam ti sve objasnila
od 1.osnovne nikad s njom na zelenu granu uf,
detalje obožavam i uočavam što se tiče neke estetike ili uređenja doma, ali da bi morala raditi neki posao koji zahtjeva detalje, mrzim, kao npr.lakiranje noktiju ili gelairanje, što sam htjela naučiti ali me ta preciznost ubija.
iako volim da mi je stan počišćen do zadnje mrvice

što se tiče procijene..dobro procijenim ljude i stvari
mislim da djevice imaju istančan ukus i mogu reći da imam dobar ukus
nan dobro si napisao, taktiziramo da, nekad sam užasno zlopamtilo, a nekad bi za prijatelje sve napravila
nekad znam biti bahata prema nekome ko mi odma ne sjedne, ako mi se iz prva ne svidi, neće nikad
znam točno za kaj sam sposobna a za kaj ne, ali pokažem to u javnosti kad želim
mamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 11:55   #1862
Quote:
marlene_m kaže: Pogledaj post
Spori, odugovlače, i nako puno promišljanja, analize, smišljanja strategije donesu odluku koju bi mi drugi obični smrtnici spoznali i donijeli za 5 min
ako misliš na djevice..ja uopće nisam, ja odma znam što ću, ne razmišlajm niti smišljam, s mnom znaš na čemu si

s kojim se znakovima najbolje slažete?
ja mrzim jarčice
mamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 13:38   #1863
Quote:
mamini kaže: Pogledaj post
s kojim se znakovima najbolje slažete?
ja mrzim jarčice
Ah kad si ljubomorna na ženske jarčice, ženska djevica nema šanse se istaknuti pored jarčice.
Ja sam u razred išla sa tri ženske djevice, došlo mi je da se ispišem iz tog razreda, previše malih, živčanih, frustriranih ženica je bilo na okupu

Ne podnosim dok ljudi šire nervozu, dok su sitničavi, nervozni, nešto prigovaraju stalno i pametuju...a sve skup bez pokrića. Mislim, i cool ljudi postignu iste rezultate kao i djevice, čemu toliko nervoze (i to još puno brže).
marlene_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 21:30   #1864
Quote:
marlene_m kaže: Pogledaj post
Ah kad si ljubomorna na ženske jarčice, ženska djevica nema šanse se istaknuti pored jarčice.
Ja sam u razred išla sa tri ženske djevice, došlo mi je da se ispišem iz tog razreda, previše malih, živčanih, frustriranih ženica je bilo na okupu

Ne podnosim dok ljudi šire nervozu, dok su sitničavi, nervozni, nešto prigovaraju stalno i pametuju...a sve skup bez pokrića. Mislim, i cool ljudi postignu iste rezultate kao i djevice, čemu toliko nervoze (i to još puno brže).

očito nisi pročitala da sam u podznaku strijelac

jarčica bježi ispred mene dok rigam vatru
mamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 11:45   #1865
čitao sam malo tu raspravu vašu o ženama djevicama, pa sad kad razmislim iako poznam samo 3 (za koje znam da su djevice) shvatio sam da mi nisu uopće zanimljive. Kao prijateljice nema problema, budu stvarno ok, ali za nešto više od toga, nije mi nikad palo na pamet. Pomislio bih da kako sam i ja djevica da bi se slagao ok sa djevicom, ali ne odgovaraju mi ni u kom aspektu. Možda je to do njihovog podznaka, ne znam. Ili je samo do mene, glavni čimbenik u odabiru partnerice je da mora biti iznimno inteligentna, to je nešto što apsolutno mora biti, a te 3 djevice koje poznam definitivno to nisu. Mislim nisu glupe, ali nisu dovoljno inteligentne za moje kriterije.

Što se tiče fizičkog izgleda, sasvim su ok, lijepe cure, znam da uvijek budu sa tipovima koji nisu baš prebistri, sve veze za koje ja znam bile su im sa debilima totalnim i uvijek su se čudile kad su prekidale veze kako im ne uspjeva.

Zbog njih ne vjerujem u ono što govori astrologija kako su djevice intelektualna bića večinom.

ps: pročitao sam nedavno statistiku kako na svijetu ima najviše djevica jer ljudi za blagdane (božić nova godina) budu vrlo raspoloženi pa 9 mjeseci kasnije puno malih djevica bude. Šteta što smo tako lijeni pa ne popravljamo svijet
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 12:01   #1866
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
čitao sam malo tu raspravu vašu o ženama djevicama, pa sad kad razmislim iako poznam samo 3 (za koje znam da su djevice) shvatio sam da mi nisu uopće zanimljive. Kao prijateljice nema problema, budu stvarno ok, ali za nešto više od toga, nije mi nikad palo na pamet. Pomislio bih da kako sam i ja djevica da bi se slagao ok sa djevicom, ali ne odgovaraju mi ni u kom aspektu. Možda je to do njihovog podznaka, ne znam. Ili je samo do mene, glavni čimbenik u odabiru partnerice je da mora biti iznimno inteligentna, to je nešto što apsolutno mora biti, a te 3 djevice koje poznam definitivno to nisu. Mislim nisu glupe, ali nisu dovoljno inteligentne za moje kriterije.

Što se tiče fizičkog izgleda, sasvim su ok, lijepe cure, znam da uvijek budu sa tipovima koji nisu baš prebistri, sve veze za koje ja znam bile su im sa debilima totalnim i uvijek su se čudile kad su prekidale veze kako im ne uspjeva.

Zbog njih ne vjerujem u ono što govori astrologija kako su djevice intelektualna bića večinom.

ps: pročitao sam nedavno statistiku kako na svijetu ima najviše djevica jer ljudi za blagdane (božić nova godina) budu vrlo raspoloženi pa 9 mjeseci kasnije puno malih djevica bude. Šteta što smo tako lijeni pa ne popravljamo svijet
pa ustvari jesu više intelektualne (razumske) nego emotivne, dosta stvari pravilno razumiju, ali naginju "zlatnoj sredini" i malograđanskom načinu
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 14:12   #1867
Quote:
mamini kaže: Pogledaj post
vrag hvala na opširnom odgovoru imam s tobom sličnosti ali i različitosti

samo ću napisati MATEMATIKA mislim da sam ti sve objasnila
od 1.osnovne nikad s njom na zelenu granu uf,
detalje obožavam i uočavam što se tiče neke estetike ili uređenja doma, ali da bi morala raditi neki posao koji zahtjeva detalje, mrzim, kao npr.lakiranje noktiju ili gelairanje, što sam htjela naučiti ali me ta preciznost ubija.
iako volim da mi je stan počišćen do zadnje mrvice

što se tiče procijene..dobro procijenim ljude i stvari
mislim da djevice imaju istančan ukus i mogu reći da imam dobar ukus
nan dobro si napisao, taktiziramo da, nekad sam užasno zlopamtilo, a nekad bi za prijatelje sve napravila
nekad znam biti bahata prema nekome ko mi odma ne sjedne, ako mi se iz prva ne svidi, neće nikad
znam točno za kaj sam sposobna a za kaj ne, ali pokažem to u javnosti kad želim
Ovo nije istina..bar kod muških djevica. Dečko s kojim sam sad je na prvom upoznavanju bio bahat i sad smo zajedno
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 23:53   #1868
pročitao sam sad članak o tome kako su u Ukrajini zbog Eura 2012. ubili oko 80 000 pasa lutalica kako si ne bi upropastili turizam kada počne Euro.
Pa sam čitao o onom ACTA za cenzuru interneta i što bi sve imali pravo raditi službenici pri izvršavanju tog zakona.
Pročitao sam gospodarske planove neke za svijet i državu našu.
Pročitao sam statistike koliko se resursa i novaca ulaže u pojedine grane znanosti, a koliko u farmaceutske i vojne svrhe.

Nakon svega toga puklo me. Uključila se djevica u meni, apsolutno sve emocije su izašle iz mene, baš ništa ne osjećam sada, čista logika. Vrlo hladne glave razmišljam o planu da se izvrši globalni genocid. Pobiti apsolutno sve političare na vlasti u svim zemljama svijeta, srušiti sve novčane burze, zabraniti korištenje nafte za prijevozna sredstva, u potpunosti uništiti svjetsku ekonomiju i gospodarstvo, obezvrijediti sve ono što se danas smatra najvrjednijim.

Kad bi maknili sve to vidili bi da ustvari na svijetu imamo sve što na treba za svakoga, cijelo ovo stanje svijeta je takvo zbog novaca i bogatih koji žele biti bogatiji.

Pa eto, ja kao djevica takav genocid i totalni kolaps cijelog svijeta smatram ne samo opravdanim nego i potrebnim.

Mislio sam ovo negdje dalje napisati sve, ali na kraju kad sam razmislio malo, svi bi mi rekli da pretjerujem i da sam lud, pa sam pomislio a tko bi me drugi razumio nego djevice.

Kako je šugav osjećaj, ne želim više biti u ovakvom odvratnom svijetu, želim ga poboljšati, popraviti a ne znam ni od čega početi, ni protiv koga ili čega se prvo boriti, sve je toliko loše i iskvareno da stvarno više nema smisla pokušavat popraviti nešto, treba sve spaliti u potpunosti uništiti i kreniti sve nanovo, od temelja!

Znam da tema nije uobičajena ono "joj upoznala sam tako slatkog/slatku dečka/curu ali ne znam šta bih sad i blah blah blah..." i da se uglavnom ljudi pošteno isprdaju kad ovako nešto pokušaju napisati, al stvarno me nije briga, neka me sprdaju, svijet je gotov, propao u potpunosti, svi su digli ruke od njega i samo gledaju svoja posla i preživljavaju...

Bit života je ŽIVJETI ne samo postojati!

Drago mi je više od ičega što mogu tako isključiti emocije, bio bih stvarno razočaran ako bih se nadao nečemu pozitivnom nakon ovakvog posta.
Al kad sam već to sve napisao... djevice, što mislite, imate li vi nekakvih ideja kako bilo šta promjeniti, što bi ste vi napravili po kojem pitanju, kako uopće podnosite ovo stanje svijeta???

ili opet mlatim praznu slamu....
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 00:07   #1869
upravo sam vidjela ovaj clanak na indexu, a danas sam nabasala i na onaj na drugom portalu di je video i slike ubijanja nekih sirotih zivotinja od kojih prave fejk cizme u kini il negdje u aziji

i onda ova acta sopa i sta sve ne , o kojekakvim cenzurama, ogranicenjima sloboda.....

i sta rec osim da mi dodje zlo i da me dusa boli
i ocajna sam jel, manje vise nista ne mogu napravit, sto se tice ove situacije oko nas
bilo da je rijec o politici, tim zivotinjama sirotim...ma bilo cime....samo upijam te vijesti i samo mi je gore :S

ja sam djevica/rak btw.....mislim da nije neka bajna situacija....al slazem se sa postom iznad mene 100%

treba neki pad sistema i NWO i bok!
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 14:18   #1870
http://horoscopes.lovetoknow.com/All...Men_Unfaithful

djevice i ostali koji imaju iskustva s time, što mislite o ovome?

ja imam mars i veneru u lavu i prema ovome trebao bih varati ajme, ali meni je to najgore nešto što bi mogao ikad napraviti i nikad još nisam, nije mi čak palo ni na pamet, toliko prezirem varanje partnera da čak nisam nikad ni sanjao da varam. to je valjda i nešto što sam gotovo 100% siguran da ne bih nikad oprostio.

dogodilo se par puta da sanjam tako nešto ali to je bilo kao mučenje, bio sam uvijek zavezan i kad bi došlo do toga da se ne mogu izvuči da će se dogoditi da budem prisiljen prevariti partnericu uvijek bih se probudio.

pa eto, djevice, kako stojite sa varanjem partnera, koji je vaš stav prema tome? ili osobe koje imaju iskustva u vezama sa djevicama, da li su vas prevarile?
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 14:48   #1871
Ja sam jednom prevarila decka (mozda 2 puta) al uglavnom sami si su bili krivi tako da ja nisam sklona varanju
Evo sad sam u vezi vec 3 godine s skorpionom i super nam je
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 15:34   #1872
Sad kad sam pročitala čalanak o muškim djevicama i varanju, zbedirala sam se jer moj ide u teretanu svaki dan i na faks i druži se uglavnom sa curama...i pije kavu s njima. Baš tako piše u članku.......
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 15:45   #1873
da li mi netko moze reci kako se slazu parovi koju su u horoskopu djevice?
__________________
Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe
blue_eyes94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 15:49   #1874
Quote:
blue_eyes94 kaže: Pogledaj post
da li mi netko moze reci kako se slazu parovi koju su u horoskopu djevice?
iz onoga što znam što iz vlastitog iskustva što od prijatelja koji su pokušali, prijateljstvo između djevica savršeno funkcionira, ljubav između djevica ni najmanje ne funkcionira, samo se gleda tko će prvi nož zabiti u leđa, vrlo loša kombinacija po mom mišljenju.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 20:15   #1875
Zašto ste tako hladni ?
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 21:54   #1876
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
iz onoga što znam što iz vlastitog iskustva što od prijatelja koji su pokušali, prijateljstvo između djevica savršeno funkcionira, ljubav između djevica ni najmanje ne funkcionira, samo se gleda tko će prvi nož zabiti u leđa, vrlo loša kombinacija po mom mišljenju.
hmm ne znam decku i meni je super u vezi
__________________
Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe
blue_eyes94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 22:45   #1877
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Zašto ste tako hladni ?
nismo hladni, šokirali bi se koliko nismo hladni, samo svoju pravu prirodu pokazujemo jaaaako teško i samo onim osobama koje su nam pokazale nešto što nitko drugi na svijetu nije. Takve osobe nađemo možda jednom ili dva puta u životu...

Recimo ja sam djevica (asc aqua), brat također djevica (asc virgo), on ima hrpu planeta u djevici, i iako cijeli život živimo zajedno ne vjerujemo si dovoljno da pokažemo baš onu 100% pravu prirodu. Imamo stvorenu sliku o sebi koju prezentiramo svima pa tako i jedan drugom, a pravu prirodu čuvamo za one koji su vrijedni toga da im ju pokažemo.

Meni i roditelji kažu da sam hladan, mrtav iznutra, mrtvo srce, mrzim ljude, nekad ih bude i strah mene, a istina je jaaako daleko od toga, samo ne želim da oni to znaju jer smatram da nisu zaslužili da znaju to.

Zasad u svom životu jednu osobu sam samo upoznao kojoj sam se pokazao kakav stvarno jesam i na moje veliko čuđenje još nije pobjegla vrišteći od mene

Da skratim ovo sve, djevice nisu hladne, vrlo su tople i strašno emocionalne, ali to ćemo pokazati samo vrlo specifičnim osobama. Ako ste u vezi sa djevicom i čini vam se da je hladna, mogu vrlo uvjereno tvrditi da vam ta djevica još ne vjeruje dovoljno da vam pokaže kakva je stvarno. ALI, ne iz zlobe, nego jer nas je strah najviše od svega da emotivno budemo povrijeđeni.


Quote:
blue_eyes94 kaže: Pogledaj post
hmm ne znam decku i meni je super u vezi
ništa nije zacrtano u kamenu, u svemu postoje iznimke... ali iz onoga što sam ja iskusio, statistički gledano na ne tako velikom uzorku primjeraka, uspješnost veze dvije djevice je negdje oko 10% samo.
Ali zato što poznam nekih 20 djevica, ne znači da ih poznam sve, bilo bi poprilično maloumno od mene tvrditi da su sve iste, tako da eto drago mi je da vama ide ok
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 01:39   #1878
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
nismo hladni, šokirali bi se koliko nismo hladni, samo svoju pravu prirodu pokazujemo jaaaako teško i samo onim osobama koje su nam pokazale nešto što nitko drugi na svijetu nije. Takve osobe nađemo možda jednom ili dva puta u životu...

Recimo ja sam djevica (asc aqua), brat također djevica (asc virgo), on ima hrpu planeta u djevici, i iako cijeli život živimo zajedno ne vjerujemo si dovoljno da pokažemo baš onu 100% pravu prirodu. Imamo stvorenu sliku o sebi koju prezentiramo svima pa tako i jedan drugom, a pravu prirodu čuvamo za one koji su vrijedni toga da im ju pokažemo.

Meni i roditelji kažu da sam hladan, mrtav iznutra, mrtvo srce, mrzim ljude, nekad ih bude i strah mene, a istina je jaaako daleko od toga, samo ne želim da oni to znaju jer smatram da nisu zaslužili da znaju to.

Zasad u svom životu jednu osobu sam samo upoznao kojoj sam se pokazao kakav stvarno jesam i na moje veliko čuđenje još nije pobjegla vrišteći od mene

Da skratim ovo sve, djevice nisu hladne, vrlo su tople i strašno emocionalne, ali to ćemo pokazati samo vrlo specifičnim osobama. Ako ste u vezi sa djevicom i čini vam se da je hladna, mogu vrlo uvjereno tvrditi da vam ta djevica još ne vjeruje dovoljno da vam pokaže kakva je stvarno. ALI, ne iz zlobe, nego jer nas je strah najviše od svega da emotivno budemo povrijeđeni.


Jesam, a zašto onda kada si popije malo je toliko prekrasan i dobar i topao prema meni...a kad je normalan je nekako distanciran? Ne bi rekla da je baš hladan-hladan ali razlika se vidi...više glumi frajera i nije za cici mici šemice...S tim da se znamo samo mj dana..
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 07:44   #1879
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Jesam, a zašto onda kada si popije malo je toliko prekrasan i dobar i topao prema meni...a kad je normalan je nekako distanciran? Ne bi rekla da je baš hladan-hladan ali razlika se vidi...više glumi frajera i nije za cici mici šemice...S tim da se znamo samo mj dana..
To je obrana, to što smo kao hladni. Kad popije zaboravi na to da se treba čuvati, pretpostavljam da mu kasnije bude žao što je popustio u obrani. A možda si se dokazala dovoljno pa ti želi pokazati sve ali mu fali hrabrosti pa si popije zato.

Ne bih dalje nagađao jer jako ne volim kad ljudi piju, ne razumijem potrebu za alkoholom.
Imam nisko mišljenje o ljudima koji piju i ne bih ga dijelio, pa ću ukratko reći, djevice naviknu na to da se pretvaraju hladne pa kad treba ili želi pokazati pravo lice ne usude se pa popiju za hrabrost. Ili su samo alkosi i nema veze sa svime ovim. Nemam pojma.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Zadnje uređivanje Marcus Antonius : 03.02.2012. at 07:55.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 08:57   #1880
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Jesam, a zašto onda kada si popije malo je toliko prekrasan i dobar i topao prema meni...a kad je normalan je nekako distanciran? Ne bi rekla da je baš hladan-hladan ali razlika se vidi...više glumi frajera i nije za cici mici šemice...S tim da se znamo samo mj dana..
jedan moj bivši (dvije godine veze) je bio isto tako hladan...početak hladan,pa onda toplo,pa opet hladno-toplo.ali gurali smo nekako. isto se volio prikazivati u totalno drugačijem svjetlu nego što on zaista je....
pitala sam se isto kao i ti. isto sam se uvjeravala da on to jadan nezna pokazati emocije,da bi na kraju veze saznala da je mutiio s drugom i da prema njoj uopće nije bio hladan. pametnome dosta

čim te nešto buni i ili zbunjuje to ti je alarm da nešto ne štima. i tu sad nema veze što je po horoskopu.
tinna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.