Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2007., 20:52   #221
je, meblo je na trećem katu
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 21:06   #222
Quote:
Bea kaže: Pogledaj post
je, meblo je na trećem katu
Hvala
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 03:55   #223
dali je neko bio u zlatarni pavlinovic , imaju i satove i jedan mi se svidio samo sam zaboravio marku, mislim da počinje sa slovom "s" drže cijelu paletu te marke, pa me zanima ako neko zna o kojim se satovima radi i točno ime marke, hvala lijepo
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 22:00   #224
Pa kad će više taj Broadway!?
mosech is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 23:33   #225
Quote:
mosech kaže: Pogledaj post
Pa kad će više taj Broadway!?
Trebao bi u srijedu.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 09:39   #226
Jel neko zna kad će otvoriti Women's secret u Jokera? Baš sam nestrpljiva da krenem u pohode tamo!
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 17:58   #227
a sto je sa NIKE, je li otvorija?
Denys is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 10:43   #228
Ja sam bila u subotu i Nike još nije bio otvoren. Isto su tribali napravit web stranice pa da se tamo može provjerit sve.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 13:10   #229
Jel se to meni čini ili je početno oduševljenje Jokerom nekako naglo splasnulo? Il se lova potrošila?
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:46   #230
Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
Jel se to meni čini ili je početno oduševljenje Jokerom nekako naglo splasnulo? Il se lova potrošila?
Kod mene je definitivno oduševljenje splasnulo. Jer sam nedavno otišla i ono baš u miru sve ispregledala. I nisam našla apsolutno ništa što me oduševilo.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 23:46   #231
...mene zanima jel shoebedo sa pjace(na katu) drži istu robu kao i onaj u jokera?
...konkretno me zanima ona jaknica s kapuljačom od scarllet...tila bi je sutra uzet al mi se ne ide do jokera, totalno mi je izvan ruke...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 11:06   #232
Quote:
Parah. kaže: Pogledaj post
Kod mene je definitivno oduševljenje splasnulo. Jer sam nedavno otišla i ono baš u miru sve ispregledala. I nisam našla apsolutno ništa što me oduševilo.
Kod mene ista situacija. Ma kad se bolje pogleda, previše je bezveznih dućana, a i nepotrebnih u jednom shopping centru (tipa cvjećarna, namještaj). Baš me razočaralo. Dovelo nam dućane u kojima je uglavnom roba ko i na pazaru. I još nešto, npr. New Yorker nema ni približno dobar izbor ko vani (npr. nema dobrih reba, nema nakita). Imam osjećaj da se u nas rješavaju škarta.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:36   #233
Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
Kod mene ista situacija. Ma kad se bolje pogleda, previše je bezveznih dućana, a i nepotrebnih u jednom shopping centru (tipa cvjećarna, namještaj). Baš me razočaralo. Dovelo nam dućane u kojima je uglavnom roba ko i na pazaru. I još nešto, npr. New Yorker nema ni približno dobar izbor ko vani (npr. nema dobrih reba, nema nakita). Imam osjećaj da se u nas rješavaju škarta.
Ispada tako. Kolekcije na internetu nemaju veze s onim što je u trgovinama.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 20:25   #234
evo ja bila danas. a idem i iduci tjedan - u kino.
trazila suknju neku deblju, pa nisam nista nasla. a hlaca ima, al opet nisam nista kupila.
a onaj New Yorker, koliki je, covik bi pomislio da imaju neku normalnu suknju, a ne samo dopicnjake.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 20:52   #235
e kad se kino otvara?
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 23:16   #236
Quote:
Aurelié kaže: Pogledaj post
e kad se kino otvara?
Pa šta nije jučer bilo otvorenje?
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 03:02   #237
što se još treba otvoriti?
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 09:06   #238
Kino je već otvoreno. Još se treba otvoriti Profil, Nike, Women's secret... I da, na zadnjem katu restoran i klizalište. I to je to. Šteta. Tribalo bi reć Kerumu da baci oko na forum, možda bi onda prominija strukturu dućana (npr. počistiti predzadnji kat i dovesti Zaru i dućan normalnih cipela).
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 00:30   #239
Bila sam, zgrada prelijepa (osjeti se polagani prelazak u eu), ali cijene su astronomske.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 11:07   #240
jel zna netko koji filmovi igraju u Brodway-a ovaj tjedan popodne, pa da bude toliko ljubazan da mi napise?
trazila sam na netu, ali ne mogu nac. na stranici od Brodway-a ima samo za Zagreb.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.