Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2016., 13:59   #1
Hauba se ne otvara

Trebam haubu dignit da mogu akumulatora i ulje promjenit
Negdje je iskocila mi sajlica i nemogu iz kabine auta nikako otvorit
Jel postoji kakav nacin da se izvana otvori? Radi se o golfu trojki
X-Qlusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:05   #2
nađi nekog da ti podigne ručku unutra za otvaranje haube i drži ju dignutom,a ti haubu malo gore dolje,malo je šakom lupni i iskočit će
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:21   #3
Moze se izvana dici, prvo skini zastitnu plastiku (onu oko znaka). Na kopce je, pa je za ocekivati da ce ti koja kopca puknuti. Nakon toga imas 2 sarafa nekog zastitnog lima, i nakon toga jos 2 sarafa za cijelu bravu odsarafiti. To je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:41   #4
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
nađi nekog da ti podigne ručku unutra za otvaranje haube i drži ju dignutom,a ti haubu malo gore dolje,malo je šakom lupni i iskočit će

pokusali...ali neceinka

Quote:
Zekac kaže: Pogledaj post
Moze se izvana dici, prvo skini zastitnu plastiku (onu oko znaka). Na kopce je, pa je za ocekivati da ce ti koja kopca puknuti. Nakon toga imas 2 sarafa nekog zastitnog lima, i nakon toga jos 2 sarafa za cijelu bravu odsarafiti. To je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk

skinio prednju masku...ali ne kuzim koje sarafe mislis
X-Qlusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:52   #5
ne znam kako je na trojci, svoju četvorku sam bil dignul na dizalicu i onda od ispod zavukal ruku uz kiler do brave i otvoril, isprobano više puta.
__________________
no turbo no fun!
pikes peak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 23:17   #6
znači još jedan kojem podmazivanje raznih pantova po kolima nije voljna radnja...valjda misle da je to "lifetime grease" pa ne treba nikad...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 14:28   #7
Ja sam na passatu po ovom uputstvu otvorio kad mi je bila pukla sajla. Vidi jeli kod golfa slično.

http://www.passatworld.com/forums/b5...ne-please.html
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 20:13   #8
Kroz prednju rešetku se otvara.Na bmw je još veča pizdarija jer treba dvije sajle sa šrafcigerom .Pogledaj u kabini,meni je na sreču pukla sajla kod ručke i skinuo sam ručku i kliještima normalno otvarao.Ako ti je pak pukla pod haubom onda treba priupitat stručnjaka za golfa.Nije sasvim jednostavno,tak,da majstor čini čuda.
Podmazivanje nema nikakve veze.Sajla se godinama upotrebe stanji i pukne.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 19:54   #9
Stanji se i pukne? pa nije to sajla kvačila koju svaki dan stisneš 50 puta bar.

Uh, pardon, nisam vidio da je fauve u pitanju, tu se zaista izliže sajla, treba svaki dan par puta otvoriti
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 11:02   #10
A tek na alfi....
__________________
...svaka definicija gubitak je slobode...
tigo95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 22:04   #11
rijesio da otvorim....odrezan mali komad plastike ispod bravice....zavucen sarafciger i klik hauba otvorena...sajla nije puknuta samo se odvojila...tako da je vraceno sve na svoje mjesto
danke svima na pomoci i danke onima koji se brinu za nas koji ne odrzavamo auto kako treba pa nam dodju malo pamet solit
X-Qlusive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.