Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2004., 08:46   #1
Kako znate koliko je dosta?

Kad kuvate za vas dvoje, troje, cetvoro, kako znate koju kolicinu namirnica da uzmete? Sve merite ne grame, procenjujete koliko ko moze da pojede (jedan veci krompri za mene, dva manja za mamu, ....) ili se vremenom razvije neko "sesto culo"? (ili ste se rodili sa tim culom...)
lyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 09:05   #2
cijeli život otkad kuham se borim s tim i kak mi se čini borit ću se i dalje jer zlatnog pravila ne postoji...
nismo svi uvijek isto gladni i nije nam uvijek sve jednako fino...,a volim skuhati rađe uvijek mrvicu više makar i bacila ili pojeli drugi dan, nego da sfali
neke standardne omjere koliko treba za one kojima ti kuhaš naučiti ćeš sama s vremenom, sama znaš najbolje pojedeš li za ručak šniclu ili dvije,
ako imaš pubertetliju u kući, računaj da taj može pojesti za dvoje
mali pak večinom vole jesti jušna jela, meso u jako malim količinama
ma znam nisam ti puno rekla...globaliziram
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 12:17   #3
ja neznam kad je dosta!!!! uvik skuvam previse...
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 12:24   #4
Ja namjerno kuham vishe i onda smrznem.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 14:06   #5
naucila se vremenom a imam i neke generalne odrednice ( otprilke 250 g mesa po osobi i slicno ) a i znam sto volimo vise a sto manje pa tome prilagodim omjere.

Ako nesto ostane - uzmemo drugi dan na posao a kad se dodje doma opet se frisko kuha.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 15:58   #6
Quote:
njasa kaže:
ja neznam kad je dosta!!!! uvik skuvam previse...


hmmm...i ja
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 00:38   #7
iskustvo ,iskustvo
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 08:33   #8
Quote:
emili kaže:
a volim skuhati rađe uvijek mrvicu više makar i bacila ili pojeli drugi dan, nego da sfali
k'o da slusam moju mamu....

Ja retko kuvam (jos uvek zivim sa roditeljima) i kad udjem u kuhinju obicno sam vec mrtva gladna, i onda em preteram u kolicini em pola pojedem jos dok spremam....
No, valjda ce vremenom (iskustvom) to doci na svoje....

Ovo sa zamrzavanjem je super ideja! Da li namerno kuvas vise, ili kad ti se "omakne" ostatak zamrznes?
mislim, sustinski nema razlike, samo me zanima da li drugi znaju koliko kuvaju ili su samo smislili dobro resenje sta da rade sa onim sto im preostane
lyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 10:30   #9
Za dvoje!

Dok sam zivela sa svojima, kuvala sam za troje. Dosta dobro sam znala proceniti, a sada sam se potpuno izvestila, kada su u pitanju samo dva clana. Inace dobijam packe, ako skuvam vise, jer se onda vise i pojede!? Retko bacam hranu, ali ni ne zamrzavam. Meso uvek da iskoristiti na nek' drugi nacin, a varivo, pa zavisi koliko sam truda dala u sve to... I sto Winona rece, drzim se nekih standardnih mera, do 2oogr mesa po osobi (ili vise, zavisi koje), toliko priloga i naravno, velike kolicine juha, corbica i slicnih stvari (one se uvek mogu iskoristiti i sledeci dan). Ako kuvam samo testenine (sa nekim umakom), otprilike 150gr testenina (mada na pakovanjima pise vise, ali ja se ne bi mogla najesti od te kolicine). Slicna je situacija sa pirincom, ali to zavisi da li se jede kao prilog ili samostalna jed. Naravno, salatu ne racunam koliko pojedem (ako nema previse dresinga), jer mi ona vise znaci nego sam prilog.

Pa, nadam se da sam ti barem malo pomogla...
šizika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 10:42   #10
Quote:
Retko bacam hranu, ali ni ne zamrzavam.

isto tako. Standardne mjere su smjernice koje pomazu na pocetku - psolije naucis na primjer da bi on radije sniclu vise a povrca manje ili da bi ona tri puta vise spinata od njega pa se tome prilagodis.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 11:28   #11
Quote:
lyna kaže:
k'o da slusam moju mamu....

Ovo sa zamrzavanjem je super ideja! Da li namerno kuvas vise, ili kad ti se "omakne" ostatak zamrznes?
mislim, sustinski nema razlike, samo me zanima da li drugi znaju koliko kuvaju ili su samo smislili dobro resenje sta da rade sa onim sto im preostane
Ne kuham nikad namjerno više, nego predpostavim koliko mi treba za taj dan, ak ostane pojedemo sutra ili bacim.
Ne volim zamrzavati skuhanu hranu, to se kod mene jednostavno ne jede. A da ti priznam i ostatke od dana prije jedem večinom ja ak mi je fino, a ostali će rađe pojesti pečena jaja nego jelo od jučer.
Hrana od dan ranije koja prolazi: sve varijante grah variva, sarma, sekeli gulaš, odojak pečeni, ..možda još koja sitnica al nemrem se sjetit
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 11:31   #12
Quote:
da ti priznam i ostatke od dana prije jedem vecinom ja ak mi je fino, a ostali ce rade pojesti pecena jaja nego jelo od jucer.
ta sam

al zna taj konformizam biti ponekad naporan ....
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 14:17   #13
i meni cesto ostaje jer kuham za dvoje pa jos uz to ja ne jedem neke stvari kaj njemu kuham. ali... imam dva psa
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 10:58   #14
i moja susjeda ima psa koji mi se zna jako obradovati.., a od jedne tete koke koje jedu suhi kruh imaju pozamašan "struk i bokove"
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:38   #15
Moj pas nikad ne dobiva ostatke.

Samo sudje na pranje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 14:20   #16
Hvala svima na odgovorima!

Vidim ja da, ako hocu da kuvam "po meri", ima da zasucem rukave i pocnem cesce da boravim u kuhinji....
lyna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.