Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2009., 20:36   #61
najbolje mi je kad ljudi imaju potrebu samo kritizirati, umjesto da ignoriraju.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 21:38   #62
Ako potegnem s drugog kraja grada do West Gatea kako bih vidio taj prvi kaitenzushi restoran u Hrvatskoj, mogu valjda izraziti nezadovoljstvo ako ono sto sam vidio ne ispunjava moja ocekivanja? Ili je ovo samo forum za hvaljenje? Ako ti se ne svidja moj stav, ignoriraj ga. Ili i ti imas potrebu samo kritizirati ono sto ti se ne svidja?
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 21:41   #63
Bio neki dan tamo. Vidim da su neki na temi oduševljeni, neki silno razočarani. Ja sam ostao totalno ravnodušan. Nisam očekivao ništa posebno, a upravo to sam i dobio - ništa posebno.

Naglasak mi je bio na sushiju za koji si utvaram da nešto znam o njemu i jeo sam ga u restoranima širom svijeta.

U Running Asiji se može pojesti onaj najednostavniji, "entry level" sushija što me svakako ne može zadovoljiti. Sa druge strane, razumijem da ne mogu raditi sushije sa kvalitetnijim i skupljim sastojcima jer im to u varijanti "all you can eat" ne bi bilo isplativo.

Sashimi je koliko-toliko ok, spring rolice bez veze, lignje sa povrćem preljute. Drugo nisam isprobavao.

Ponavljam nisam očekivao nikakav gurmanski užitak, pa i nisam razočaran. Vjerojatno ću još koji put svratiti tamo ukoliko se zateknem u kakvom shopingu i ako zaključim da je promet u restoranu dovoljno velik da sushi bude svjež. Svakako ne bih samo zbog tog restorana potegnuo iz Zagreba.
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 16:27   #64
Quote:
kaeovo kaže: Pogledaj post
Meni je bez veze sto se tamo ne moze jesti "po tanjuricu" (osim nakon 21:30, kad svaki tanjuric kosta 2,5 kn), nego samo "all you can eat". I u sushi restoranu ocekujem sushi i ostala jela kao prateci program. U Running Asiji je upravo suprotna situacija. A sushi... Vidjeh par malih makizushija i jedan nigiri. Meni je to sve samo ne sushi restoran. Trebao bi se zvati "namastite zeludac za 100 kn". Idemo dalje...
naziv restorana je running asia, a ne running sushi
__________________
...
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 16:56   #65
A na ulazu lijepo pise "Running SUSHI - all you can eat - koliko mozete pojesti".
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 17:02   #66
Quote:
kaeovo kaže: Pogledaj post
A na ulazu lijepo pise "Running SUSHI - all you can eat - koliko mozete pojesti".
Očito ti je pobjegao, kao što i piše.

Smatram da imaš pravo izraziti svoje neoduševljenje onim što si tamo vidio, itekako!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 20:24   #67
Pokušali danas. Sve je bilo mrtvački prazno, ko uostalom i ostatak WGa.
Odlučili ne riskirati i okrenuli se čelom nazad.
Pokušat ćemo ponovno neki dan s većim prometom.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 21:29   #68
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Pokušali danas. Sve je bilo mrtvački prazno, ko uostalom i ostatak WGa.
Odlučili ne riskirati i okrenuli se čelom nazad.
Pokušat ćemo ponovno neki dan s većim prometom.
šta je već prazno ? a jes im dugo trajao
zekam se, mislim da će propast sa cijenom od 99kn
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 16:55   #69
hm.. preporucio bih im da prosire ponudu onih 10 jela sto nisu na traci i uvedu jos 3 jeftinijs i 3 skuplja, naravno da cijena bude ekvivalent namirnica i kvalitete...


ps. i ja sam se iznenadio na ovo da je WG vec sablasno prazan...
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 22:17   #70
JA SAM BIO DANAS, WG JE BIO PRILIČNO PUN, A ŠTO SE TIČE RESTORANA DO STOLA PORED TRAKE TREBA ČEKATI, PA ČELOM NAZAD U GAJNICE U KINESKI RESTORAN, PA DOMA SA PREPUNIM TRBUHOM.

nema potrebe za deranjem (CAPS LOCK). mod

Zadnje uređivanje tough_cookie : 29.11.2009. at 14:12.
patak3698 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 05.12.2009., 18:10   #71
jedno pitanje da li i ovi stavljaju u sushi jaja pa da znam da li da opce potezem do tam? Naime u ovom u Gajevoj su mi rekli da su u svima jaja (u vidu omleta i ne znam cega jos) sto ja nikad cula ni vidla
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 22:26   #72
Nisam bio u restoranu ali su mi starci danas donjeli puno sushija od tamo i mogu reci da je bolji i lijepsi od onog u Manzoku u gajevoj, ali Takenoko je i dalje puno bolji. Cime ne mislim da je ovaj sushi "los", dapace jedva cekam da i sam odem u restoran i usidrim se za 100 kuna. Jel ima uni tamo (morski jez), to zelim probat dugo vremena
ROX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 01:25   #73
Nego, čuo sam da je neka kuglana otvorena u WG-u? American Bowling ili klasična kuglana? Da li je netko bio? Gužva? Koliko staza? Da li imaju hranu u kuglani? Kakve pive toče?
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 09:06   #74
Quote:
ROX kaže: Pogledaj post
Nisam bio u restoranu ali su mi starci danas donjeli puno sushija od tamo i mogu reci da je bolji i lijepsi od onog u Manzoku u gajevoj, ali Takenoko je i dalje puno bolji. Cime ne mislim da je ovaj sushi "los", dapace jedva cekam da i sam odem u restoran i usidrim se za 100 kuna. Jel ima uni tamo (morski jez), to zelim probat dugo vremena
Daj reci što si točno dobio za van i koliko je koštalo? Ja bio u nedjelju popodne i pitao za sushi za van. Toliku su bili konfuzni i petljali, da sam se okrenuo i otišao do Takenoka i uzeo sushi za van. Popunjenost Running Asie u nedjelju oko 14 je bila dosta dobra, čak su radile obje trake.
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 15:06   #75
nije da se nisam najeo, ali slab izbor sushija
ako se dobro sjećam: nigiri s lososom, maki s lososom, maki s krastavcem i uramaki s krastavcem
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 00:21   #76
Neznam kolko je tocno kostalo jer kao sto sam rekao, starci su mi to na poklon donjeli, ja nisam bio.

Takodjer kazu starci da oni jos nemaju take away al ce uskoro imat, ovo je lik onak nesluzbeno zapakirao i dao im da odnesu van. 7 nigirija 5 makija i standardni dodaci neznam kolko je kostalo ali negdje izmedju 100 i 200kn, moguce da su mi i starce oderali jer kao sto rekoh, take away jos nije sluzbeno u pogonu a starci mi se ne kuze u sushi nimalo
ROX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 00:45   #77
Quote:
ROX kaže: Pogledaj post
mogu reci da je bolji i lijepsi od onog u Manzoku u gajevoj
Molim te, pojasni. Meni je izgledao puno losije. Sitan, jadan, s jednom vrstom nadjeva... To se moze usporedjivati samo s onim "sushijem" iz Daily Fresha.
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 22:42   #78
nes mi nije jasno...vidim da svi spominjete sushi i ribu znaci to da ima u ponudi samo japanska hrana ili ima i kineska???
lips of angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 01:35   #79
Quote:
lips of angel kaže: Pogledaj post
nes mi nije jasno...vidim da svi spominjete sushi i ribu znaci to da ima u ponudi samo japanska hrana ili ima i kineska???
Vecinu ponude cini upravo nejapanska hrana. To kaj se Running Asia fura na kaitenzushi restorane je samo navlakusa. Za sada.
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 11:00   #80
Post

Quote:
ROX kaže: Pogledaj post
Neznam kolko je tocno kostalo jer kao sto sam rekao, starci su mi to na poklon donjeli, ja nisam bio.

Takodjer kazu starci da oni jos nemaju take away al ce uskoro imat, ovo je lik onak nesluzbeno zapakirao i dao im da odnesu van. 7 nigirija 5 makija i standardni dodaci neznam kolko je kostalo ali negdje izmedju 100 i 200kn, moguce da su mi i starce oderali jer kao sto rekoh, take away jos nije sluzbeno u pogonu a starci mi se ne kuze u sushi nimalo
Na njihovom prospektu zadnja rečenica glasi otprilike ovako: uživajte u specijalitetima u neograničenom vremenu,a na kraju hranu možete ponjeti i sa sobom. Sad ne znam da li možeš uzeti koliko hoćeš za van u sklopu te cijene ili ne.Ovo za neograničeno vrijeme nam je napomenuo i konobar,pa valjda se može sjedit koliko hoćete.
Inače stvarno sam oduševljen s restoranom:moderan,cist,kuhari iza stakla,pa se može gledat cijeli postupak pripreme,cak je kuhar simpatično izašao i dao za probu netom spravljeni čips malom klincu koji je bio s tatom i gledao,konobarica svako malo pazi da bude svega na traci.
Mi smo jedva našli mjesto,bilo je sve krcato,a preporučam stol mislim broj 21 u kutu na početku jer je okrenut direktno na traku,odnosno lica su nam gledala direktno na traku,ne mora se okratat glava i stigne se odlučit na vrijeme što uzeti prije svih jer traka počinje s te desne strane i ide dalje,tako da smo sva nova jela odmah mi zgrabili,tak da je jedna klinka morala dugo čekat kokosovo mlijeko jer smo ga odmah mi u par navrata zgrabili.
Hrana je stvarno odlična,ukusna i topla.I stvarno je bio veliki izbor svega,nismo ni stigli sve isprobati!Nismo uopće bili gladni,a mislim da smo jedno sigurno 30 tanjurića potamanili,bilo nam je malo neugodno stavljat sve te pojedene tanjuriće sa strane,ali konobar stalno ide okolo i diskretno ih pokupi da se ne nagomilavaju.
Jeli smo juhu(stvarno je bila ljuta,tko voli ljuto neće biti razočaran),pileće medaljone,pileći batak,odličnu tjesteninu s povrćem,odličnu rižu s jajima i povrćem,nekakvu ribu,lignje(ljuto i fino),salata od krastavaca,pohana banana(isto uper),nekakva jela što uopće nismo odgonetnuli što je to(neki pohani tanki slatki medaljoni,neka okruglica sa sezamom punjena s ne zna čim,nekakvo lagano nasjeckano mekano meso s povrćem),dagnje,sushi i slično tome inače ne volim,al sam probao jedan-dva,onda smo se prebacli na donju traku:čokoladne okruglice s orasima mislim,izvrstan puding od vanilije i malo kokosa s jagoda sosom čini mi se,kokosovo mlijeko,narezani kiwi,a ima još i narezanih naranči,ananasa,kompota s ananasom,kolača....
Jedino šteta što nisam vidio pohani sladoled.
Sigurno ćemo ići opet,možda već ovaj vikend
Zapresicanec mali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.