Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 00:10   #5121
Quote:
Looty kaže: Pogledaj post
Icerde sam zaboravila...

Soz i Tolga...
Zaboravih napisati i potencijal za veeeeelik uspjeh kod turskih dečkićićićića...tematika dizi je takva...

Joj kad švrći vidim nos dosta mi je.

A Hande...ne troše mi se riječi na nju. Da glumica!
Ma ne loze se deckici na njega. Ipak su curice. Mah prestajem o tome. Da je nesto bitno za njih pojavili bi se glumci i redatelji. Od Icerde ekipe niko nije bio. Ni Burak za KS se nije pojavio. A realno nisam njegov neki fan al moze ih kupiti on sam sve u onoj dvorani skupa s dvoranom.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Old 11.12.2017., 01:40   #5122
Soz i Vatanim Sensin....Sta da kazem sem...kakav narod, takve i price, politike i glasaci...okadar

Tolga klovn je prigodno odrzao i govor o borbi protiv terorizma, pri tome onako gayevski pun zara i borbe kako samo Tolga moze...

A Asli Enver nitko da komentira....Sta je jedna Cansu Dere za Asli Enver....nista, nula....
Lenka123 is offline  
Old 11.12.2017., 07:25   #5123
Mare, mislila sam na to da se dečkićićići pale na temu serije, ne na švrću...
Lenka, dobro si ti to upratila.
Ja sam samo bacila pogled baš kad su na pozornici bili moji nekad dragi...Bebe (KI) i Cansu...
Što se tiče Asli, iako ju nisam puno pratila (Zimsko sunce samo), vidim da je riječ o dobroj glumici. Kao takvoj, možda joj ni nije bilo mjesto u onom cirkusu jučer (ono malo što vidjeh tako mi je izgledalo).
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan

Zadnje uređivanje Looty : 11.12.2017. at 07:53.
Looty is offline  
Old 11.12.2017., 11:38   #5124
Quote:
Looty kaže: Pogledaj post
Mare, mislila sam na to da se dečkićićići pale na temu serije, ne na švrću...
Lenka, dobro si ti to upratila.
Ja sam samo bacila pogled baš kad su na pozornici bili moji nekad dragi...Bebe (KI) i Cansu...
Što se tiče Asli, iako ju nisam puno pratila (Zimsko sunce samo), vidim da je riječ o dobroj glumici. Kao takvoj, možda joj ni nije bilo mjesto u onom cirkusu jučer (ono malo što vidjeh tako mi je izgledalo).
Daa pogresno sam shvatila. Ali ipak mislim da se curice isto loze na seriju zbog njega, da glumi tu Halit E. Mislis da bi on bio izabran za najboljeg? Kao sto smo i vidili bio je nominiran za VS al ne....
Meni Asli isto je okej, bit ce da nije nikad osvojila jer ove ostale sve jesu osim Bensu pa joj sad dali. Serenay bi bio 3. Put pa hajde sad malo neko drugi

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Old 11.12.2017., 23:43   #5125
Evo Asli...
https://twitter.com/twitter/statuses/940184307724898304

https://pbs.twimg.com/media/DQtdoYsX0AIGszd.jpg
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Old 13.12.2017., 21:36   #5126
Ne volim ove montaže ali da čujemo Ćatu kako pjeva (opet). Mare ga voli slušati.
https://youtu.be/MCDg14uIo_E
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Old 14.12.2017., 00:36   #5127
Quote:
Looty kaže: Pogledaj post
Ne volim ove montaže ali da čujemo Ćatu kako pjeva (opet). Mare ga voli slušati.
https://youtu.be/MCDg14uIo_E
Uf ufff sto ne mogu nikako ovakve montaze. Vidim po slikama da su novije i odmah znam da su ih pravile Argentinke jer je njima AFK dosla ove godine i sad ložana jos traje. Neke misle da su njih 2 u vezi. Dap. Ako ste mislili da su u nas babe s Esmeraldama i Marisol lude sto su se molile za njih, merak etme i Latinosice babe su pukle jednako ako ne i gore.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Old 14.12.2017., 07:10   #5128
Ha, slažem se. Najbolje mi kad ih spoje u nesrazmjernim veličinama pa mi Hazal izgleda ko Ćatin kahvalti.
I da...u vezi su...
Popustit će. Uletila druga prilika. Sad vide da su u stvari Hazal i Burak stvoreni jedno za drugo. Čekaj, samo što nije krenulo...već su ih ulovili na večeri...prekrasno se gledaju...i on proizvodi purpjenu......
Ajd dok to djevojčice rade al kad puknu žene..
Mašta je jedno ali ova druga krajnost...svašta....
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Old 15.12.2017., 15:56   #5129
Kakav film Poyraz Karayel je imao premijeru? Zar je snimljen? Gdje je Poyraz? sannis, jesi ziva? Znas li ista o ovome? Itko?
http://www.facebook.com/turskeserije...083969/?type=3
Lunci is offline  
Old 15.12.2017., 16:49   #5130
Quote:
Lunci kaže: Pogledaj post
Kakav film Poyraz Karayel je imao premijeru? Zar je snimljen? Gdje je Poyraz? sannis, jesi ziva? Znas li ista o ovome? Itko?
http://www.facebook.com/turskeserije...083969/?type=3
Poyraz Karayel: Küresel Sermaye

Al neš vidjet svoje omiljene...

GT kaže:

Summary and Details
Yasemin is the daughter of the Mafia fatherless Earl Adnan and is with Semih, son of Makber, who is dealing with the dirty work. But his father does not approve this relationship. Adnan Adnan, without a word, asks Bahri Oman to help her to separate her from Semih. Bahri Oman gives this task to Sadrettin and his men. Sadrettin and his men will fall into a dangerous and funny adventure to separate Jasmine and Semih.
Osman Taşçı is the director of the film "Poyraz Karayel: Global Capital" where Celil Nalçakan, Emel Çölgeçen, Musa Uzunlar and Cem Cücenoğlu are involved.
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Old 15.12.2017., 17:23   #5131





__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Old 15.12.2017., 17:39   #5132
sannis, stvarno, gdje si? Bony? novikolacic?
https://twitter.com/twitter/statuses/941006876170440709

Znam ja da ovdje više nema ničeg ali u nadi neke nove dizi koja bi nas možda opet okupila (jer bili smo mrak) redovno sam tu i svaštarim, svaštarim, održavam dok mi se još da ali mislim da bih se sad već polako mogla i ja povući u zasluženo mirovanje...



Edit:
K vragu, uvijek nađem nešto što bih podijelila s vama...


__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan

Zadnje uređivanje Looty : 15.12.2017. at 18:45.
Looty is offline  
Old 16.12.2017., 09:35   #5133
Quote:
Looty kaže:
Al neš vidjet svoje omiljene...
Poyraz bez Poyraza Mislim da bi se i ovo moglo pogledati, svi su dovoljno udareni i dobri glumci da naprave super show.
Kako ide s Hazal i Burakom? Reyting je i dalje dobar ali kuda ide prica?
Lunci is offline  
Old 16.12.2017., 17:39   #5134
Ekipa samo da

Ove fotkice Hazal i Buraka su mi mrak

Ja opet nemam vremena ni za šta, ali vas i dalje čitam, samo ništa ne stižem gledati, svašta se izdešavala u RL, pa sam u stisci sa vremenom, BH odgledala 8 epizoda i od tada ništa, ali se nadam da ću uskoro nastaviti. Či samo odgledala pola epizode i oni sad traju sat i po ili je to samo bilo za prvu epizodu?! Ako su produžili minutažu teško da ću to nastavljati.

S kim ono rekoše da će Ilker glumiti u novoj seriji? Čini mi se da su pominjali Neslihan
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Old 16.12.2017., 18:04   #5135
Joj, pa dozvala sam Bony. Bog draga Bony!

I ja sam stala s 8. ep BH. Nije me toliko zainteresirala da bih nastavila dalje. Kad ne osjetim želju da što prije stigne novi bolum, to znači da je gotovo za mene.

Da, slatki su Hazal i Burak na ovoj naslovnici.

Hazal je baš lijepa...


Her Şey Seninle Güzel

Čini mi se da bolum Fi (Ci) traje 60 min.

Ajme, i Ilkera će vam upropastiti s partnericom kao Neslihan.

Lunci, ako ikad nađeš taj film s prijevodom udijeli link. I ja bih ga pogledala. Dizi nisam mogla do kraja pogledati zbog crnila ali film bih mogla.

I da završim zna se s kim...

Nepotvrđena vijest ali izgleda novi problemi s Netflix-dizi...
http://www.posta.com.tr/cagatay-ulus...yazisi-1362820

GT prevodi:

Lastly, Çağatay Ulusoy, who starred in the "Inside" lineup, would take part in the first Turkish series for the Netflix platform. He'il get it again, but he's in trouble ...

First, O3 Media determined for Çağatay that the fee of 135 thousand TL per head was found quite high. "We are working with anonymous actors in the country, it is a really serious amount" and the figure is vetoed ...
Then there was the crisis on the scenario side. The roads were separated with Ercan Mehmet Erdem, whose name was written as a screenwriter, and the script started to be written from scratch ...

In this case, the first series of the international big bazaar has been entered into several corners. How to get out, everything depends on Çağatay's current PR work in America and the creation of a new screenplay team from tight pens. He's alive now!


Vrati se ti Ćato doma, tamo nisi anoniman, a bgm ni nama nisi...

https://vk.com/video-101396376_456240906
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan

Zadnje uređivanje Looty : 16.12.2017. at 19:20.
Looty is offline  
Old 18.12.2017., 18:42   #5136
Evo I mene cure .
Ziva sam al jedva, kraj godine frka trka... A nista ni ne gledam. Gledala bih BH al li mi steka prevedena epka. Çi nisam pocinjala. Od petka sam na odmoru 2 nedelje pa valjda stignem I pogledati ponesto I javiti se.
Malo gledam Amere na Netflix "Grace &Frankie" pola sata pa ide. Mislim da mi je ovo prva americka serija poslije ohoooo vremena. Dobre su bakice od preko 70 godina . Uz njih se osjecam mlada
Za Poyraza nisam nista upratila al li mi se cini da se Ilker negativno izrazio na temu filma. O tome su pisale arkadasice sa offa- Hepsi manyiak bunlarin.
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 20.12.2017., 19:54   #5137
Ne gledam BH al naletih na ovo...dečki se zabavljaju na setu...
https://vk.com/video-58199741_456242805

Malo tračeva:
Ilknur u vezi s švrćom Tolgom...
Hazal otvara restoran u Americi...

Što sam simpatičan, a tek glumčina!
https://pp.userapi.com/c840132/v8401...2Uita6KP9k.jpg

...e, ovo sad idem tražiti. Moram to čuti.
https://pp.userapi.com/c840421/v8404...ER1S_xbIF0.jpg

Edit: Našla sam ovo i ovo
Ipak...dobro da je glumac, a ne pjevač.

sannis, draga, pozdrav...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan

Zadnje uređivanje Looty : 20.12.2017. at 20:05.
Looty is offline  
Old 20.12.2017., 20:21   #5138
Keka mi je otkrice godine. Presimpatican je, malo sam mu skicnula instagram i med je ne lozim se al je bas zraci nekom dobrom vibrom.
Tolga sta nije on s onom Aybuke ?? Pisali da su vidjeni skupa... btw uopce nemam predstavu kolko Ilknur ima godina?

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Old 20.12.2017., 20:52   #5139
Quote:
maria8182 kaže: Pogledaj post
Keka mi je otkrice godine. Presimpatican je, malo sam mu skicnula instagram i med je ne lozim se al je bas zraci nekom dobrom vibrom.
Tolga sta nije on s onom Aybuke ?? Pisali da su vidjeni skupa... btw uopce nemam predstavu kolko Ilknur ima godina?

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
A nemam ti ja pojma...naletila sam na to pa vidjela da spominju i Aybuke i sad se čude na glasine za Ilknur.
Sigurno preko 30 god ima.
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Old 20.12.2017., 21:19   #5140
Quote:
Looty kaže: Pogledaj post
A nemam ti ja pojma...naletila sam na to pa vidjela da spominju i Aybuke i sad se čude na glasine za Ilknur.
Sigurno preko 30 god ima.
Ne znam taj mali je nebitan.
Ilknur vay vay. Mislila sam da ima do 30

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.