Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2017., 01:29   #2581
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Ako se Antonio vrati, Steelersi osvajaju ove sezone
Kako ćeš osvojiti s odbranom kojoj Ravensi u Pittsburghu zabiju 38 i koja dozvoli ovaj zadnji drive Patsa večeras? Samo kažem.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.12.2017., 01:30   #2582
ajmo bar da Titansi popuše sad
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.
BananaKarenjina is online now  
Old 18.12.2017., 01:31   #2583
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Ako se Antonio vrati, Steelersi osvajaju ove sezone
To sam i ja par puta pomislio. Samo se njih bojim.
NFC nista
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 18.12.2017., 01:32   #2584
GOULD!!!!!!!!! <3
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.
BananaKarenjina is online now  
Old 18.12.2017., 01:35   #2585
Ja jos ne vjerujem što sam gledao... To što ovaj sport moze ponuditi to niti jedan drugi ne da ne moze, nego ne moze niti blizu doci.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Kroko-Kroko is offline  
Old 18.12.2017., 01:41   #2586
Quote:
Kroko-Kroko kaže: Pogledaj post
Ja jos ne vjerujem što sam gledao... To što ovaj sport moze ponuditi to niti jedan drugi ne da ne moze, nego ne moze niti blizu doci.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Može F1

Ja se i dalje dvojim oko onog hvatanja...
Npr. da ga je igrač Patriotsa dodirnuo nakon što je koljenom dodirnuo travu, a prije nego što je ušao u end zonu bio bi complete pass na 1 jardu..
Meni se čini da on ima kontrolu nad loptom i na trenutak ju ispušta nakon što je s njom ušao u end zonu...slično kao Cam Newton protiv Falconsa prije nekoliko kola (znam da je on nosio loptu, a ne ju uhvati ali ipak usporedba donekle stoji)
Circus Octanis is offline  
Old 18.12.2017., 01:53   #2587
Ali u tome je sva razlika. Kad nosiš loptu, dovoljno je da samo na trenutak ona pređe goal line i gotovo je, touchdown. Kad ju hvataš, moraš imati potpunu kontrolu do samog kraja akcije. Čitao sam da bi to mogli mijenjati u sklopu povećanja atraktivnosti igre (a na tome će sigurno raditi nakon ove sezone), no to su još uvijek samo nagađanja...
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.12.2017., 01:53   #2588
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Pohlepa, pohlepa, spajkaj loptu mrcino velika.

Imao sam novce uložene na X, ali nije mi žao.
Kakav spike, 11 sekundi sasvim dovoljno za TD ako ide lopta u end zonu, čak i ako ne uspije sat staje..Ubrzali su sa snapom, mogli su pricekat jos bar 2 sekunde, a i Ben sa dodavanjem..
Krivi play calling je bio na prošloj akciji.
Circus Octanis is offline  
Old 18.12.2017., 01:57   #2589
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ali u tome je sva razlika. Kad nosiš loptu, dovoljno je da samo na trenutak ona pređe goal line i gotovo je, touchdown. Kad ju hvataš, moraš imati potpunu kontrolu do samog kraja akcije. Čitao sam da bi to mogli mijenjati u sklopu povećanja atraktivnosti igre (a na tome će sigurno raditi nakon ove sezone), no to su još uvijek samo nagađanja...
Hvala na pojašnjenju...ali ovo nije standardna situacija da hvataš loptu u end zoni pa ti ispadne, već je on s loptom pod kontrolom ulazio u end zonu, ali nebitno sad.
Da je ovo NCAA Steelersi bi vjerojatno dobili, bio bi 2&gol s jednog jarda..
Šteta.
Circus Octanis is offline  
Old 18.12.2017., 02:03   #2590
Quote:
Circus Octanis kaže: Pogledaj post
Kakav spike, 11 sekundi sasvim dovoljno za TD ako ide lopta u end zonu, čak i ako ne uspije sat staje..Ubrzali su sa snapom, mogli su pricekat jos bar 2 sekunde, a i Ben sa dodavanjem..
Krivi play calling je bio na prošloj akciji.
Ima logike, ali onda bacaš neki fade route koji može uhvatiti samo tvoj receiver ili da ode out of bounds, a za to su, kao što kažeš, morali pričekati još par sekundi da se razvije akcija. Lako je sad biti pametan, naravno, ali s ovakvom akcijom od sigurnog produžetka radiš mačka u vreći. Vjerojatno nećemo nikad saznati je li Tomlin ili Ben ovo zvao.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.12.2017., 02:07   #2591
Garoppolo tri zaredom, ha? Not too shabby.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.12.2017., 05:49   #2592
Kakav debilizam Carr-a

Svaki put zbog iste jeb..ne stvari ne bude catch ili bude touchback. Jebalo te istezanje i kreveljenje za TD. Svi glume balerine i pole dancere Osiguraj 1st down, dovoljno vremena imaš za dobit utakmicu, u najgorem slučaju izborit produžetak. Ovako propala sezona
Sonics07 is offline  
Old 18.12.2017., 07:57   #2593
Katastrofa za Raiderse. A ono mjerenje lanaca listom papira j zivotu nisam vidio.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.12.2017., 08:37   #2594
Bogme, Ben prebacuje odgovornost na trenere. Sad je jasno zasto nije bilo fade routea.

https://www.si.com/nfl/2017/12/17/nf...mqb-newsletter
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.12.2017., 09:01   #2595
Ono kad vidiš da su hebeni Jaguarsi na 10-4, a izgubili su od Titansa, Cardinalsa i Jetsa..
Circus Octanis is offline  
Old 18.12.2017., 09:10   #2596
mislin da je pet pick sixeva u igri, svi cekaju pobjedu Falconsa
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 18.12.2017., 09:33   #2597
Lud vikend, izvrsne utakmice su bile. Žao mi je Rodgersa, baš ga nije htjelo, a na kraju im je tako malo trebalo za izjednačenje. Steelersi i Patsi to je priča za sebe, ne treba ništa dodati, šteta šta se Brown ozljedio. A Seahawksi, dobro šta je to bilo ? 40-0 je bilo, ja gledam, šta ?
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Old 18.12.2017., 12:44   #2598
Richardson prodaje Pantherse nakon ove sezone, nakon što su isplivale brojne optužbe o neprimjerenom ponašanju. Mislim da se Goodell i ostali vlasnici samo mole da ova sezona već jednom završi.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.12.2017., 12:51   #2599
OMG......kakve piz.....ije...Bome svašta sam jučer vidjela
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Old 18.12.2017., 13:43   #2600
Navijam za Patse oduvijek, ali to pravilo je debilno. Čisti TD Steelersa da su pravila imalo normalna
Sahta is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.