Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2003., 13:08   #1
Zastita potrosaca

Bok svima! Kao sto neki vec znaju, otvoren je i prvi Kaufland u Zagrebu, na Ravnicama. Imaju super cijene, veliki izbor robe, a ovaj tjedan organizirali su i veliku akciju sve u pola cijene. I naravno, ja odlucila preko vikenda vidjet sto se dogadja. Medjutim, docekalo me veliko neugodno iznenadjenje! Oni su sve prozvode s akcije prodavali po punoj cijeni, i tako nasamarili sve nas koji smo odlucili nesto kupiti! Katastrofa! Gdje je sad taj Zakon o zastiti potrosaca?

Zadnje uređivanje Ivsha : 09.09.2003. at 15:00.
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 13:17   #2
ha, ha...Ništa me ne čudi....
 
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 13:21   #3
I ja sam bila, ali nama su vratili novce. Jest da smo morali čekati u redu i radi toga, ali što je tu je...Događa se...
 
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 22:57   #4
a je..ga ,,valjda pucaju da nisi valjda dosla i potrosila pola dana pa da neces nista uzet
 
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 10:05   #5
Re: Zastita potrosaca

Quote:
Ivsha kaže:
Bok svima! Kao sto neki vec znaju, otvoren je i prvi Kaufland u Zagrebu, na Ravnicama. Imaju super cijene, veliki izbor robe, a ovaj tjedan organizirali su i veliku akciju sve u pola cijene. I naravno, ja odlucila preko vikenda vidjet sto se dogadja. Medjutim, docekalo me veliko neugodno iznenadjenje! Oni su sve prozvode s akcije prodavali po punoj cijeni, i tako nasamarili sve nas koji smo odlucili nesto kupiti! Katastrofa! Gdje je sad taj Zakon o zastiti potrosaca?
Zakon je u Narodnim novinama. Jesi li napisala što se dogodilo i poslala Državnom inspektoratu?
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 15:50   #6
Bojkotirajte Kaufland!!!
Blues Brother is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.