Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2017., 16:58   #41
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da su me išta naučili,tu i je problem.Shvaćanje da s 18 moraš sjesti u auto i voziti,a zaboravljaju da se i to treba naučiti.
aa kaj velis na plemena kaj zive u djungli bez ikakvih civilizacijskih "blagodati" pa se znaju prehraniti obuci i sagraditi nastambu prije 18! .. a tu kopaju po smecu i jos ih jebu u mozak .. sad primamo boce sad ne sad je zabranjeno kopanje po smecu

mos mislit kak im je tek seks demoniziran .. sa 18 vec imaju djecu i prenose iskustvo a tu se masa duplo starijih lupa po glavi jer neznaju sta bi u zivotu

ali imaju sve te silne mogucnosti i tehnologiju, samo kupuj kupuj, potrosacka narkomanija, ko ne troši taj je loši .. ma prekrasno

u prirodi ak si tenkre te sredi majka priroda i mir .. kakva patnje i prodavanje magle il jesi il nisi covjek zivo bice dio prirode, stvarnom sustavu bez kojega je nemoguce postojati! .. ovo je ziva perverzija sta impotente ljencine izmisljaju da prezivaju i hrane se na racun drugoga (paraziti)

jos prijete i teroriziraju covjeka .. zakonima/pravilima .. moras ovo daj sad radi ovo sad radi ono .. nije cudo da je pedofilioja i korupcija tradicionalno utemeljena u zapadnoj civilizaciji tisucama godina

i opet u takvom sranju ideja prolazi .. umjetnost, ljubav ako ne iskustveno onda idejna .. ideali .. zdravi isplivaju tu i tamo i pljunu na govna .. doduse steta jer im j eokolina zatrovana i oni sami nemogu iskusiti kako je prozivjeti maksimalno po svim ljudskim potencijalima koji su ima dani prirodno a ne drustveno na UZIVANJE!

ma ko to jebe zdravog covjeka u mozak nek mi se javi .. sta se skriva iza zakona .. perverzija i licemjerja? aj .. dodji djukelo .. iskesi zube
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 22:45   #42
Joj,ovo je ipak malo previše filozofije

Budite mi dobro ljudi,malo odmora sutra,pa u ponedjeljak lagano promjene na sebi
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 06:51   #43
Kako mozemo znati da u prirodi nema patnje?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 09:21   #44
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Kako mozemo znati da u prirodi nema patnje?
Pa ima. Hijene primjerice plijen jedu zive ako ga se zivog docepaju. Znaci pojele bi nas zive. Mravi neki isto tako itd.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:17   #45
A ako vec moram biti pojeden, bolje je da je to posthumno {premda se time krsi pijetet}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 17:50   #46
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Misliš u slobodno vrijeme ? Nisam baš stekao neke navike-ako budem imao djecu,to je prva stvar koju ću ispraviti kod njih.

Baš sam ovih dana okupiran dosadom.Ali slažem pomalo raspored i polagano krećem od preksutra ispunjavati dan s obvezama da promijenim sebe.
To je problem. U mladjim godinama to nije problem jer to nisu godine koje zahtijevaju veci angazman da bi nesto ostvarili. Ti to nisi usadio u sebe, drugi nisu u tebe...i sad kad si se nasao u periodu zivota kada trebas snage i zelje da ostvarenje cilja, eto problema.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:53   #47
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
To je problem. U mladjim godinama to nije problem jer to nisu godine koje zahtijevaju veci angazman da bi nesto ostvarili. Ti to nisi usadio u sebe, drugi nisu u tebe...i sad kad si se nasao u periodu zivota kada trebas snage i zelje da ostvarenje cilja, eto problema.
Znam Ako ikad budem imao djecu tu pogrešku neću ponoviti.

Any advice ?
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 11:33   #48
Oprosti, ali ja ti necu reci koje da korake poduzmes, preko interneta.
Nisam takav covjek.
Pitas mene neznanca, ne znas mi ime ni prezime, da ti napisem sto da poduzmes s svojim zivotom.

Procitaj jos jednom temu, upij sto ti se generalno reklo pa donesi svoju odluku.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 21:10   #49
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali ja ti necu reci koje da korake poduzmes, preko interneta.
Nisam takav covjek.
Pitas mene neznanca, ne znas mi ime ni prezime, da ti napisem sto da poduzmes s svojim zivotom.

Procitaj jos jednom temu, upij sto ti se generalno reklo pa donesi svoju odluku.
U redu,ne prisiljavam te
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.