Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 22:03   #281
...

Ajmo reći da Te stranice doživljavam kao nešto potpuno promašeno, makar za normalnu osobu. Tj.da svako normalan ko na tim stranicama traži sebi životnog saputnika....samo može biti u zabludi. Može, eventualno dobiti ponudu za sex, jer kolko sam obaviještena na tim stranicama su ljudi koji su u toj potrebi. Mislim na ove u braku i koji naprosto žele nešto neobavezno za sebe.

JA ne osudjujem nikoga niti ništa....imam svoje mišljenje....

Ajde, koliko vas je našlo sebi normalnog partnera na tim Baduima i ostalim igračkamA ???
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:26   #282
Masa ljudi je na stranicama upoznala zivotne partnere. Koliko su bili normalni, koliko je bilo seksa u tim vezama, dosta je sareno, ali da se radilo iskljucivo o seksu je prilicna dezinformacija. Koliko ljudi bi ti se sada trebalo javiti da kazes OK, mozda ipak... a da to ne bidu tek iznimke?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:49   #283
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Ajmo reći da Te stranice doživljavam kao nešto potpuno promašeno, makar za normalnu osobu. Tj.da svako normalan ko na tim stranicama traži sebi životnog saputnika....samo može biti u zabludi. Može, eventualno dobiti ponudu za sex, jer kolko sam obaviještena na tim stranicama su ljudi koji su u toj potrebi. Mislim na ove u braku i koji naprosto žele nešto neobavezno za sebe.

JA ne osudjujem nikoga niti ništa....imam svoje mišljenje....

Ajde, koliko vas je našlo sebi normalnog partnera na tim Baduima i ostalim igračkamA ???
Ti shvaćaš da je pojam "normalno" drugačiji za svakoga

Ja bi od tebi "normalnog partnera" najvjerojatnije pobjegla nalijevo. Ili nadesno.
__________________
Hvatam svog vrapca
Crossfaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:58   #284
...

Moguće da ja imam hendikem što baš nikoga ne znam da je bio tamo i da je sebi našao partnera. Ne bi bilo loše da je to stvarno mjesto dje e može naći sebi partner.
Ne ulazim u to kako su i na čemu krenule te veze koje su završile brakom. Ne mogu da pričam što ne znam. Strogo sam navela svoj lični doživljaj...

A generalno, mislim, vrlo moguće da je zaista i iznimka sebi nekoga sresti a da isto želi ....mislim na brak...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:00   #285
....

Quote:
Crossfaded kaže: Pogledaj post
Ti shvaćaš da je pojam "normalno" drugačiji za svakoga

Ja bi od tebi "normalnog partnera" najvjerojatnije pobjegla nalijevo. Ili nadesno.
Naravno da nijesmo svi isti..
Mene lično ne poznaješ, tako da...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 05:16   #286
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
JA ne osudjujem nikoga niti ništa....imam svoje mišljenje....
Ako ti svoju tvrdnju da su na tim stranicama svi izopačeni i perverzni bolesnici - a da temelj za takvo što čak nije ni osobno iskustvo nego "koliko si obaviještena" - smatraš tek mišljenjem bez ikakva osuđivanja ikoga, fakat bi bilo zanimljivo vidjeti kako izgledaju tvoja osuđivanja.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:02   #287
to ništa nije novo, samo je tehnologija unaprijeđena.
prije su bili oglasi, mislin da je arena imala najbolje razrađen taj sustav upoznavanja.
danas ljudima ne treba posrednik, komp, mob... ljudi se druže, upoznavaju...na koncu i žene, zašto ne?
koja je razlika upoznati nekoga u kafiću ili na netu?
c'mon.....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:34   #288
....

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ako ti svoju tvrdnju da su na tim stranicama svi izopačeni i perverzni bolesnici - a da temelj za takvo što čak nije ni osobno iskustvo nego "koliko si obaviještena" - smatraš tek mišljenjem bez ikakva osuđivanja ikoga, fakat bi bilo zanimljivo vidjeti kako izgledaju tvoja osuđivanja.
Biće da si ti na tim stranicama upoznao nekog sebi bitnog...
Ako si....

Niko ne kaže da je nemoguće sresti nekoga na tim stranicama..

Recimo da imam dobre informacije kada su te stranice u pitanju i nemam mišljenje lijepo o njima...
I što ćemo sad sa tim ??!!
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:10   #289
Toliko strawmana u samo tri rečenice.

Chapeau.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:21   #290
ja sam imao priliku upoznati par stvarno normalnih i divnih cura, i našao se s njima uživo
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:23   #291
..

Na kojoj stranici si ih upoznao ??
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:31   #292
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Na kojoj stranici si ih upoznao ??
sve ovdje preko foruma, preko oglasa
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:34   #293
...

Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
sve ovdje preko foruma, preko oglasa
Pomislila sam da si ih upoznao na stranicama za upoznavanje...tim baduima i ostalima,ima ih sve više...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:46   #294
Dvije kave preko badoo-a, od toga, jedno mi je frendica sada, a s drugom osobom sam neko vrijeme komunicirao.

Vjerujem da je selekcija na npr Badoo puno drugačija nego u rl ili na forumu. U rl imaš neki dojam koji osoba ostavlja, komunikacijom, gestikulacijom, stavom. Na Badoo imaš profil koji je manje ili više popunjen, neke osnovne podatke, fotke. Na osnovu toga odlučuješ kome ćeš se javiti. I na koji način. I komunikacija s istom osobom, a i rezultat, može biti znatno različit u situaciji RL vs Badoo.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:23   #295
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Ajmo reći da Te stranice doživljavam kao nešto potpuno promašeno, makar za normalnu osobu. Tj.da svako normalan ko na tim stranicama traži sebi životnog saputnika....samo može biti u zabludi. Može, eventualno dobiti ponudu za sex, jer kolko sam obaviještena na tim stranicama su ljudi koji su u toj potrebi. Mislim na ove u braku i koji naprosto žele nešto neobavezno za sebe.

JA ne osudjujem nikoga niti ništa....imam svoje mišljenje....

Ajde, koliko vas je našlo sebi normalnog partnera na tim Baduima i ostalim igračkamA ???
Evo ja.

Još forumašica i forumaš koje poznajem osobno, isto tako, ona na badoo, za njega nisam sigurna, ali isto neka takva stranica. Riječ je o vezama cca koje su sad 2,5 - 3 godine.
Ovdje na forumu ima nekoliko forumskih parova, što u dužim vezama ili već braku.


Ti si obaviještena da na tim stranicama obitavaju ljudi koji su u potrebi?
A kad se maknu s te stranice i love uživo onda više nisu u potrebi?
Ili se samo tamo usuđuju glasnije reći ono što im je na pameti u odnosu na situaciju uživo?


Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Recimo da imam dobre informacije kada su te stranice u pitanju i nemam mišljenje lijepo o njima...
I što ćemo sad sa tim ??!!
Jesi li ti sama na tim stranicama ili dobivaš informacije od nekog drugog? Što ti to znači da si dobro obaviještena?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:32   #296
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Recimo da imam dobre informacije kada su te stranice u pitanju i nemam mišljenje lijepo o njima...
I što ćemo sad sa tim ??!!
Eto, imam 2 frenda koji su na tim stranicama upoznali svoje bolje polovice s kojima su sad u braku i imaju klince.

Ali mogu se složiti da treba imati sreće i volje.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:09   #297
Pa ja se ne bi složila, iz svog iskustva, da je isto upoznati se vidjeti online ili u RL.

Online je više orijentirano na sex, brzi hookup. Ima iznimaka ali je podosta toga.
RL čini mi se ide opreznije, polagano.. Više traženje zajedničkih interesa..
A opet znam ljude koji su se spojili online i danas žive zajedno ili su se oženili.. Sve je individualno... Treba se pronaći, kao i u real lifeu.
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:23   #298
Brojiš i one koje si u RL odjebala, i one koji svoju želju nisu verbalizirali?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:18   #299
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Brojiš i one koje si u RL odjebala, i one koji svoju želju nisu verbalizirali?
To ide mene?
Ne brojim ništa

Ali da u real lifeu se želje teže verbaliziraju ako si to htio reći
Online su svi slobodniji rekla bi
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:35   #300
Ah..definitivno RL. Manje prilika ali normalnija iskustva uf.


Sent from my iPhone using Tapatalk
bougedefunkk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.