Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 18:49   #81
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ovdje se u kontekstu maratonskog seksa spominje pušenje cigareta, odmaranje i sl...pa vjerojatno i to umori.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 18:54   #82
Quote:
mužjak;65977583[B kaže:
]Seksualna večer[/B]. Ima po nekoliko penetracija, ima mnogo izmjena poza, nađe se i klope i pića. Puno oralnog seksa.

Ti si previše zapeo za tu penetraciju, jbt. Za sve je potrebno imat energije.
Seksualna vecer ! Nikada cuo za to . Ako ti pod seks ubrajas sve , onda sam tudum za seks .
Ili sam pravi maratonac . Uh uh , potraje to onda kod mene satima . Sada cu si umisliti da sam neki jebac .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 18:55   #83
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Vec je bolje , barem dajes sansu onih 15 minuta . Krucialne su te minute i najbitnije . Ne znam iskreno u kojem filmu seks traje tri sata . Licno se istusiram , odem da zapalim jednu , popijem nesta . Ali tri sata ne bih izdrzao zaspao bih kao klada . Mislim da bi svako uradio kao ti ako seks postane mucnina i dosada .
aaa, sad sam skužila da dečki ne misle na tri sata hopacupanja, nego na kompletnu seansu. Maženje i tako to, pa malo ovo i ono.
To već može 3 sata. Tuširanje (može i skupa), cigaretica (može i džoint, što da ne), pa cugica pa pusica pa maz , maz, pa čokolada (e, s njom se može svašta nešto ... ).
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 18:58   #84
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
aaa, sad sam skužila da dečki ne misle na tri sata hopacupanja, nego na kompletnu seansu. Maženje i tako to, pa malo ovo i ono.
To već može 3 sata. Tuširanje (može i skupa), cigaretica (može i džoint, što da ne), pa cugica pa pusica pa maz , maz, pa čokolada (e, s njom se može svašta nešto ... ).
Pa tako sam si nekako zamislio ali nisam znao da se to naziva "seksualna vecer" .
I dobra mjuza uz to ,ma sve se moze kada se ima zelje i volje .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 18:59   #85
Nekad smo žena i ja imali seanse tipa, red seksa, red pudinga s čokoladom, pa red seksa, pa se otvara čips i kola...

Nekad je umjesto pudinga uletio i voćni jogurt
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 18:59   #86
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
aaa, sad sam skužila da dečki ne misle na tri sata hopacupanja, nego na kompletnu seansu. Maženje i tako to, pa malo ovo i ono.
To već može 3 sata. Tuširanje (može i skupa), cigaretica (može i džoint, što da ne), pa cugica pa pusica pa maz , maz, pa čokolada (e, s njom se može svašta nešto ... ).
moze se i otic u pub a ona nek se jebe do povratka iz istoga
to moze potrajati i 4 ili 5 sati
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:00   #87
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Nekad smo žena i ja imali seanse tipa, red seksa, red pudinga s čokoladom, pa red seksa, pa se otvara čips i kola...

Nekad je umjesto pudinga uletio i voćni jogurt
A sad je ostao samo puding?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:02   #88
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Seksualna vecer ! Nikada cuo za to . Ako ti pod seks ubrajas sve , onda sam tudum za seks .
Ili sam pravi maratonac . Uh uh , potraje to onda kod mene satima . Sada cu si umisliti da sam neki jebac .
Pa to ti je maratonski seks, jbmu.

Penetracijom ne bih ni pol sata izdržao, jbs to.

Zbog čega ostalo ne bi trebalo ubrajati pod sex?
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
aaa, sad sam skužila da dečki ne misle na tri sata hopacupanja, nego na kompletnu seansu. Maženje i tako to, pa malo ovo i ono.
To već može 3 sata. Tuširanje (može i skupa), cigaretica (može i džoint, što da ne), pa cugica pa pusica pa maz , maz, pa čokolada (e, s njom se može svašta nešto ... ).
Kako se odmah rađaju ideje.
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
moze se i otic u pub a ona nek se jebe do povratka iz istoga
to moze potrajati i 4 ili 5 sati


S prvim susjedom?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:03   #89
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post

S prvim susjedom?
ma ko da je to bitno
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:04   #90
@Muzijak , neka si me necemu naucio . Nisam znao da se to tako naziva .
Meni je to sasvim normalan seks .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:04   #91
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ma ko da je to bitno
Pa bitno je s kime se jebe, kako nije?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:07   #92
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Pa bitno je s kime se jebe, kako nije?
zbilja mi ovo zvuci ocajno
jel ti to susjed sjebe kalup pa te to nervira
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:10   #93
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
zbilja mi ovo zvuci ocajno
jel ti to susjed sjebe kalup pa te to nervira
Pa da. Isto kak Al Bundy nije nikome puštao da sjedi u njegovoj fotelji.

Previše si darežljiv bosanac, ženu se zadovolji, a ne pusti da ju susjed zadovolji.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:13   #94
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
@Muzijak , neka si me necemu naucio . Nisam znao da se to tako naziva .
Meni je to sasvim normalan seks .
Pa i meni, ali neki se drže samo penetracije. Većina završi za manje od pol sata itd itd

Tako da ovo ispada maratonski. U svakom slučaju, nije prosjek.

Nego, što si ti mislio? Da je maratonski seks penetriranje pol dana u nju?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:14   #95
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Pa da. Isto kak Al Bundy nije nikome puštao da sjedi u njegovoj fotelji.

Previše si darežljiv bosanac, ženu se zadovolji, a ne pusti da ju susjed zadovolji.
ahaaaaa
sad mi je jasno
nju treba zadovoljiti a ne sebe
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:14   #96
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Pa tako sam si nekako zamislio ali nisam znao da se to naziva "seksualna vecer" .
I dobra mjuza uz to ,ma sve se moze kada se ima zelje i volje .
meni blues, njemu isto, jer ako me počne pilit s nečim što mi vrijeđa sluh, ništ od seksanja. Moglo bi loše djelovat na (moju) volju i izvedbu pa bi opet došli na onih 15 minuta.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:26   #97
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
A sad je ostao samo puding?
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:30   #98
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nije i ponavljam ,a imam i dokaze koji su naucno napravljeni . Seks prije svega nije sport i nije kompeticija .
Ne mora ona da skace moze ona ono lijepo da se balansira kao da je na jednom valu .
Nisam htio dirati tvoje seksualno prijestolje.

Ipak, dodao sam i ovo:

"Slažem se. Mjera u kojoj seks nije u potpunosti igra i tehniciranje, s druge strane niti potpuno lijeno i sebično prenemaganje, najbolja je. Barem meni nešto kao 'ljubavna igra' najbolje odgovara. Čak sam skloniji i potpunom činu predanja kao nekakve ljubavne melankolije nego pukom mehaničkom seksu. Ali svejedno mislim da žena koja nije fleksibilna, u tonusu, koja ne drži do zdravog tijela, ne može prikladno odgovoriti na snagu muškarca. Koja je jednako tako poželjna. Put i meso trebaju odgovarati svojoj zadaći: koja se onda i u ljubavnom odnosu manifestira."
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:34   #99
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Nisam htio dirati tvoje seksualno prijestolje.

Ipak, dodao sam i ovo:

"Slažem se. Mjera u kojoj seks nije u potpunosti igra i tehniciranje, s druge strane niti potpuno lijeno i sebično prenemaganje, najbolja je. Barem meni nešto kao 'ljubavna igra' najbolje odgovara. Čak sam skloniji i potpunom činu predanja kao nekakve ljubavne melankolije nego pukom mehaničkom seksu. Ali svejedno mislim da žena koja nije fleksibilna, u tonusu, koja ne drži do zdravog tijela, ne može prikladno odgovoriti na snagu muškarca. Koja je jednako tako poželjna. Put i meso trebaju odgovarati svojoj zadaći: koja se onda i u ljubavnom odnosu manifestira."
ma oboje moraju imati manje od 10% masnoce u tijelu
jer u protivnom to nije seks
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:40   #100
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ma oboje moraju imati manje od 10% masnoce u tijelu
jer u protivnom to nije seks
Tako je!
Jedino je problem što,kad se tako popločeni spoje, teško ih je odvojit..ko lego kockice
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger