Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 08:51   #101
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj ovo znači? Nisi im bila prijatelj?
Za mene ortak I prijatelj nisu isto.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:55   #102
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pretjeruješ. Nije stvar odvođenja u isti restoran nego "omiljenog restorana". Htjeli ne htjeli, stvaramo s ljudima uspomene i neka nas mjesta vežu za te ljude. Naravno ne sva, niti svi kafići niti sve ulice, ali malo je bizarno voditi novu osobu na identična mjesta ako je to bio "vaš kafić" npr.
A i ne znam kako bi osoba to znala ako joj se nije nametlo na nos da je to to mjesto. Dakle, ako već nekoga i vodiš u "vaš kafić", šuti o tome. Jer je to onda sve skupa sick. Onako, who gives a fuck gdje ste gledali zvijezde dok ste se jebali? To čini zvijezde problematičnima, to laprdanje o kontekstu, a ne zvijezde same.
Tebi taj tvoj sigurno nije rekao da mu je u tom restoranu bivša dirala kurac. Ili možda je pa si najtoleraltnija žena na svijetu.
Ako si u nekog sigurna, ništa nije problem.
Ako te netko čini nesigurnom, sve je problem.
To moje karikiranje trebalo je poslužiti osvješćivanju da je puno toga povezano s našim bivšima, na razinama o kojima i ne razmišljamo.
Sve bivše veze nas oblikuju na neki način, pa tako i ono što je u njima bilo dobro i ono što je u njima bilo loše.

Jasno da je u svemu potrebna mjera. Ako neke stvari spontano iskrsnu u razgovoru, ne vidim u tome nikakav problem.

Ne postoji gumica kojom možemo obrisati prošlost. Utisnuta je u naš mentalni i emotivni obrazac. Ono što dobivaš, dobivaš u paketu zajedno s prošlošću te osobe, pa da se i jednom riječju nikada ne spomene.
Osobno, uvijek su me više plašile neizgovorene nego izgovorene stvari.
Jer svaka neizrečena istina postaje otrovna.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:03   #103
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Za mene ortak I prijatelj nisu isto.
Objasni mi razliku? Ne kužim na kaj si to mislila?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:14   #104
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
To moje karikiranje trebalo je poslužiti osvješćivanju da je puno toga povezano s našim bivšima, na razinama o kojima i ne razmišljamo.
Sve bivše veze nas oblikuju na neki način, pa tako i ono što je u njima bilo dobro i ono što je u njima bilo loše.

Jasno da je u svemu potrebna mjera. Ako neke stvari spontano iskrsnu u razgovoru, ne vidim u tome nikakav problem.

Ne postoji gumica kojom možemo obrisati prošlost. Utisnuta je u naš mentalni i emotivni obrazac. Ono što dobivaš, dobivaš u paketu zajedno s prošlošću te osobe, pa da se i jednom riječju nikada ne spomene.
Osobno, uvijek su me više plašile neizgovorene nego izgovorene stvari.
Jer svaka neizrečena istina postaje otrovna.
Ovakvo mišljenje imam i ja. Ja sam odraz svojih bivših veza i sadašnje. Kao što su i partneri bili odraz svoji ex veza. Svatko od nas se morao prilagoditi novom načinu shvaćanja i postupanja u novoj vezi, a u nekoj pozadini čučala su neka prijašnja iskustva, a možda i čak očekivanja.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:41   #105
Meni je ostal samo jedan problemčić vezan uz mjesta na koja sam išel sa bivšom ljubavi gdje mi se fakat čini gotovo nemoguća misija da bum opet uspjel tam ići! Nadam se da bum ipak s vremenom uspjel to odradit na zadovoljavajući način pa da bum možda jednoga dana mogao tamo otić s mirom u duši.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:09   #106
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Meni je ostal samo jedan problemčić vezan uz mjesta na koja sam išel sa bivšom ljubavi gdje mi se fakat čini gotovo nemoguća misija da bum opet uspjel tam ići! Nadam se da bum ipak s vremenom uspjel to odradit na zadovoljavajući način pa da bum možda jednoga dana mogao tamo otić s mirom u duši.
Zar nisi jedan od onih koji svaku žensku odvede na isto mjesto? Kao ono: provjereno je, ima dobru reputaciju, ostavlja dobar dojam, upali svaki put.... Razmisli malo o tome.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 15:37   #107
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Zar nisi jedan od onih koji svaku žensku odvede na isto mjesto? Kao ono: provjereno je, ima dobru reputaciju, ostavlja dobar dojam, upali svaki put.... Razmisli malo o tome.
WTF?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 15:48   #108
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
WTF?!
A evo ga, vratio se Josuha kojeg sam zamislila.

Onda ti s novom curom ne radiš ništa šta si radio sa starom.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 15:52   #109
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
A evo ga, vratio se Josuha kojeg sam zamislila.

Onda ti s novom curom ne radiš ništa šta si radio sa starom.
Radim. Padaju mi na pamet neke slične radnje koje sam radio sa svim curama sa kojima sam bio. Ali definitivno nemam onakav gore opisani modus operandi. Ono mi zgleda presmešno. Napisah da mi samo taj jedan dio. To jedno mjesto se trenutno čini problematično. Tamo bi malo zaista mi teško bilo sa novom djevojkom doć. Previše mi je tamo uspomena i previše ljudi bi primjetilo drugačije tjelo pokraj mene. No baš me zanima da li bu mi život dozvolio da se tamo vratim. Bum javil s godinama pred menom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 15:55   #110
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Radim. Padaju mi na pamet neke slične radnje koje sam radio sa svim curama sa kojima sam bio. Ali definitivno nemam onakav gore opisani modus operandi. Ono mi zgleda presmešno. Napisah da mi samo taj jedan dio. To jedno mjesto se trenutno čini problematično. Tamo bi malo zaista mi teško bilo sa novom djevojkom doć. Previše mi je tamo uspomena i previše ljudi bi primjetilo drugačije tjelo pokraj mene. No baš me zanima da li bu mi život dozvolio da se tamo vratim. Bum javil s godinama pred menom.
Sad i mene zanima kakvo je to mjesto. Isplati se vidjeti ili je više sentimentalne naravi?
Za ono gore sam malo zezala
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 15:56   #111
Quote:
fraivo kaže: Pogledaj post
kroz strahove, ograde i proracunatost ne ide bez ideala

oprostite, ja se ubacih u ovu vasu komunikaciju, novi pa se ne snalazim
a bas ste mi simpa i vi, draga damo, i sjor mali kapo

uzajte
dobrodošao, slobodno se pridruži.

Da, ne može se protiv toga boriti bez ideala, samo što si u toj borbi kao orahova ljuska na olujnom moru. Nauči čovjek cijeniti sigurnu luku i čvrsto sidro.
Umori ta vječna borba s vjetrovima i valovima koji te svako malo bace na neku oštru hrid. Sretan si ako te polumrtvog izbace na neki pješčani žal.

Zato kažem da je šjor Mali Kapo Hrabro Srce.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 15:57   #112
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Sad i mene zanima kakvo je to mjesto. Isplati se vidjeti ili je više sentimentalne naravi?
Za ono gore sam malo zezala
Znam da jesi. A gle pitoreskno jako udaljeno mjesto na najdivnijem mjestu na Jadranu. Jako mi fali ali ne mogu tamo. Mislim da bi suze krenule same od sebe.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 16:21   #113
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Znam da jesi. A gle pitoreskno jako udaljeno mjesto na najdivnijem mjestu na Jadranu. Jako mi fali ali ne mogu tamo. Mislim da bi suze krenule same od sebe.
Doći će vrijeme za nove posjete.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:49   #114
ocekivanja od drugih odustajanja su od sebe. nemam letvicu. imam ljestve. kada se popnem poslije ih odbacim. sto uopce nije hermeticno. preuzeto je iz tractatusa. a zapravo znaci da odbacujes ono sto je bilo da bi omogucio ono sto dolazi. bez usporedbi. uspostavljas drugaciji kriterij. ocekujes sto vise od sebe.
mozda zvuci kvazifilozofski ali zapravo je iskustveno.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 02:34   #115
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
dobrodošao, slobodno se pridruži.

Da, ne može se protiv toga boriti bez ideala, samo što si u toj borbi kao orahova ljuska na olujnom moru. Nauči čovjek cijeniti sigurnu luku i čvrsto sidro.
Umori ta vječna borba s vjetrovima i valovima koji te svako malo bace na neku oštru hrid. Sretan si ako te polumrtvog izbace na neki pješčani žal.

Zato kažem da je šjor Mali Kapo Hrabro Srce.
gle, ne mogu a da te ne volim.
:*
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 12:07   #116
ne..nit ju dižem nit spuštam, takva je kakva je
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 16:54   #117
Da mi se ljestvica pomice po iskustvima s osobama, vec bi davno bila duboko zakopana, ne znam ko bi to vise iscupo.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 08:00   #118
Ženama je ljestvica dignuta zbog hordi pizdeka koji ih obasipaju komplimentima.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 14:36   #119
Privremeni ključ.

Sad možete nastaviti s temom, i upozoravam da ne oftopičarite više.

Zadnje uređivanje MMovca : 01.11.2017. at 10:28.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger