Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 13:15   #21
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
shvati jebote, sa zenom si koja je isto ljudsko bice
i ocito i ona zeli ostati s tobom
poskliznula se u jednom trenutku i to je to
sad si zaista ti taj koji je udav i koji kompliciras
Želi ostati s njim očito samo zbog djece, ali je skroz emocionalno udaljila.

Uglavnom, taj brak je osuđen na propast od samog početka. Ona ga ne voli, a on je isfrustriran zbog toga, što je eskaliralo do ove situacije. Apsolutno nebitno kaj je bilo, nema se tu kaj spašavati.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

Zadnje uređivanje nyxter : 20.11.2017. at 13:30.
nyxter is offline  
Old 20.11.2017., 13:15   #22
Nyxter me pretekao -ja sam htjela pitati što ste vi uopće u braku. Ti je beskrajno voliš od prvog dana (iskreno, od takvih izjava se redovno naježim) , ona je hladna prema tebi, ne osjeća se prijatno kada ste zajedno u tvom društvu, govorila je prije tih deset godina da je nesretna... I samo se distancirate jedno od drugog.
No, čak i meni, društvenoj i vedroj, bi bila tlaka da me deset godina ispitujes oko nečeg što se zbilo. Jesi skuzio da je nešto bilo? Jesi. Što se nisi razveo? Kada je tako voliš, zašto si pustio da bude nesretna u braku sa tobom? Bračno savjetovalište bi više pomoglo od mantricnog ponavljanja -što si radila sa njim? Kako te ljubio? Da li si mu uzvracala? Da li se bolje ljubi od mene? Gdje su mu bile ruke? Di su bile tvoje ruke?... I tako u redovitim intervalima...
Ovo nije protiv tebe, ne kužim nikog ko ostane sa nekim za koga bar sumnja da ga je prevario, i onda tu osobu tare i tare... čist sado-mazo.
Ertrinken is offline  
Old 20.11.2017., 13:20   #23
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Evo fakat ne kužim zakaj si nekaj od prije 10 godina izvukao i sad drndaš po tom.
Čemu sad to?
Jesi prešao prek tog ili nisi?

Nekaj je bilo.Ljubljenje,pipkanje,preko ili ispod odjeće...
Tak svejedno.
Ako si joj oprostio,onda zaboravi to više.
Ako ne možeš,hvala lijepo i doviđenja.
to je zato jer psihicki tlacitelji ce uvijek trazit neki razlog da bi tlacili drugu osobu.

ako on jeste takva vrsta osobe onda ce njeno priznanje (u njegovim ocima) samo biti 'legitiman razlog'' da tu zenu maltretira. dozivotno

treba vidjeti da li tu odista ima obiteljskog nasilja ili ne

( a u sto psihicko zlostavljanje naravno spada, to znamo)

zato to i jeste disfunkcionalno ponasanje, a bogme i kriminalno takoder.
makica_ is offline  
Old 20.11.2017., 13:21   #24
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
shvati jebote, sa zenom si koja je isto ljudsko bice
i ocito i ona zeli ostati s tobom
poskliznula se u jednom trenutku i to je to
sad si zaista ti taj koji je udav i koji kompliciras
Najveći problem kod nje je da nikada nije mogla izražavati svoje osijećaje. Zato je do toga i došlo. Kada normalna osoba zajebe, prizna, pokaže svoje osjećaje grižnjom savjesti i pokuša se promjeniti. Ili jednostavno ode i ostavi te u miru.
tralvan is offline  
Old 20.11.2017., 13:24   #25
tralvan, il prihvati što se desilo, bez obzira što to bilo (samo ljubljenje, ljubljenje i sex, ljubljenje i drpanje itd itd ) i oprosti joj i prestani to spominjat

ili ju ostavi.

eto.

maltretiraš ju i ona će opet otić od tebe kad tad nekom drugom. ako nastaviš biti smor. čak mi se čini da bi ti htio da tu ima nečeg pa da imaš opravdanje za raspad braka. jel moguće to?
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Old 20.11.2017., 13:26   #26
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Najveći problem kod nje je da nikada nije mogla izražavati svoje osijećaje. Zato je do toga i došlo. Kada normalna osoba zajebe, prizna, pokaže svoje osjećaje grižnjom savjesti i pokuša se promjeniti. Ili jednostavno ode i ostavi te u miru.
pa nisi ni to bas reagirao normalno.


.
makica_ is offline  
Old 20.11.2017., 13:30   #27
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Najveći problem kod nje je da nikada nije mogla izražavati svoje osijećaje. Zato je do toga i došlo. Kada normalna osoba zajebe, prizna, pokaže svoje osjećaje grižnjom savjesti i pokuša se promjeniti. Ili jednostavno ode i ostavi te u miru.
Zasto ti ne odes? Ocigledno nisi sretan, ocekujes da ona prizna, a ona to nema namjeru napraviti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 20.11.2017., 13:31   #28
stari, nastavis li je maltretirati, opet ce te prevariti. pazi sta ti kazem.

ti zelis da ti se okaci oko vrata i histericno zaplace zbog prevare (ona to more i uraditi, ali mislim da je iskrena i da mozete nastaviti s normalnim brakom). ona je ocito sebi oprostila. ti ili zaboravi na to ili je posalji u pizdu materinu, nemoj biti pička
PussyLicker is offline  
Old 20.11.2017., 13:31   #29
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
tralvan, il prihvati što se desilo, bez obzira što to bilo (samo ljubljenje, ljubljenje i sex, ljubljenje i drpanje itd itd ) i oprosti joj i prestani to spominjat

ili ju ostavi.

eto.

maltretiraš ju i ona će opet otić od tebe kad tad nekom drugom. ako nastaviš biti smor. čak mi se čini da bi ti htio da tu ima nečeg pa da imaš opravdanje za raspad braka. jel moguće to?
Ne traži opravdanje za rastavu, on se neće od nje rastati. Njemu treba dokaz da on više voli, a da ga je ona lagala i da je on bolji...
Nije izražavala svoja osjećanja? Baš se čudim što nije imala povjerenja...
Ertrinken is offline  
Old 20.11.2017., 13:32   #30
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
tralvan, il prihvati što se desilo, bez obzira što to bilo (samo ljubljenje, ljubljenje i sex, ljubljenje i drpanje itd itd ) i oprosti joj i prestani to spominjat

ili ju ostavi.

eto.

maltretiraš ju i ona će opet otić od tebe kad tad nekom drugom. ako nastaviš biti smor. čak mi se čini da bi ti htio da tu ima nečeg pa da imaš opravdanje za raspad braka. jel moguće to?
Svatko od nas zna što može oprostiti. Ja sam spreman oprostiti ukoliko nije bilo karanja. Većina muškaraca to ne bi oprostilo, pa čak ni druženje na kavama. Nikada do sada nisam imao priliku odabrati što želim jer je sve bilo zatrpano lažima i nije se govorilo o tome jer bi ona svaki puta podivljala ili promijenila temu.
tralvan is offline  
Old 20.11.2017., 13:37   #31
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Najveći problem kod nje je da nikada nije mogla izražavati svoje osijećaje. Zato je do toga i došlo. Kada normalna osoba zajebe, prizna, pokaže svoje osjećaje grižnjom savjesti i pokuša se promjeniti. Ili jednostavno ode i ostavi te u miru.
nije mogla ili nije htjela
mozda cijelo vrijeme ono kaj ti vidis nije ono kaj vidi i ona
no ne razumijem ovo mucenje
mogla je ona odjebati tebe, a mozes i mogao si bogme i ti nju
ne znam, nisam mjerilo za nista, ali ako jednom izgubim povjerenje ili nisam zadovoljan - to je to, nemamo dalje o cemu pricati
ZgSash is offline  
Old 20.11.2017., 13:37   #32
a treba razumjeti i autora, sigurno ima stvari koje ovdje nije iznio a dobro bi objasnile zasto se ovako ponasa

stari, u dubini duse da znas da li je bilo karanja ili nije. mozda znas i zasto ga je bilo, ako ga je bilo.
mozda je bilo karanja zato sto si bio zaokupljen poslom 24/7, a mozda zato sto ti je zena kurvetina koja se, usput, udala za tebe iz samo njoj znanih razloga.
porazgovaraj sam sa sobom, posteno, bez uljepsavanja i zavjesa i onda odluci kako i sta dalje
PussyLicker is offline  
Old 20.11.2017., 13:38   #33
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Svatko od nas zna što može oprostiti. Ja sam spreman oprostiti ukoliko nije bilo karanja. Većina muškaraca to ne bi oprostilo, pa čak ni druženje na kavama. Nikada do sada nisam imao priliku odabrati što želim jer je sve bilo zatrpano lažima i nije se govorilo o tome jer bi ona svaki puta podivljala ili promijenila temu.
a dobro. evo, karala se. i? šta će sad bit? ispričaj nam
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Old 20.11.2017., 13:38   #34
A zašto je potrebno da ona odluči o budućnosti vašeg odnosa ?

Zar si ti psihički nesamostalna osoba pa drugi odlučuju umjesto tebe ili ti je potreban dežurni krivac za razvod da bi mirno spavao sam sa sobom ?

Po meni je vaš odnos bio gotov onog časa kad si ti odlučio koliko dugo i duboko ona treba biti ponizna - to mi je onak ... nesmijem reći kak , da ne dobijem ban

Volio ti nju ili ne , slobodan si da se okrene na peti i potražiš sebi bolju - ne mora ti ona “dati opravdan razlog “ - to znaš i sam jedino ti ta varijanta ne odgovara - a zašto , stavi ruku na srce pa si sam odgovori.

Meni je ionako svejedno.
lara79 is offline  
Old 20.11.2017., 13:38   #35
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Nikada do sada nisam imao priliku odabrati što želim jer je sve bilo zatrpano lažima i nije se govorilo o tome jer bi ona svaki puta podivljala ili promijenila temu.

Imao si, svaki dan. Jer biraš želiš li nju ili ne. 15 godina si s njom a tebi je oko takve odluke presudno jel se ona nekada davno s nekim jebala? Onda je odgovor jasan. I kada bi bila istina da nije a ti zbog toga i samo zbog toga odlučio ostati s njom to bi bila greška.
lurker312 is offline  
Old 20.11.2017., 13:40   #36
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
a dobro. evo, karala se. i? šta će sad bit? ispričaj nam
Ma neee, to mora ona priznati, i pokajati se. Onda će odjednom sve biti u redu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 20.11.2017., 13:40   #37
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Iz kojeg razloga ste se vi uopće oženili?
Da fakat jbte čo'ek je priznal da je oženil ženu koja nije bila zaljubljena u njega.

Jbte kaj je to? Brak pod prisilom?
josip-presvetli is offline  
Old 20.11.2017., 13:41   #38
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
a dobro. evo, karala se. i? šta će sad bit? ispričaj nam
javno pogubljenje... ostaje samo sitni detaljcic na koji nacin
jamesbond is offline  
Old 20.11.2017., 13:41   #39
ovdje postoje 2 mogucnosti:

1. autor je pičketina-mazohista koji samo ima potrebu da maltretira zenu
2. podsvjesno zna da ga nikad nije voljela i covjek odlucio da se suoci i sa njom i sa sobom
PussyLicker is offline  
Old 20.11.2017., 13:42   #40
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ma neee, to mora ona priznati, i pokajati se. Onda će odjednom sve biti u redu.
ne pratis na satu
onda dolazi njegova odluka... kako/na koji nacin/gdje
jamesbond is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger