Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 20:59   #4101
Platiti ćeš naknadu za prijevremeni raskid ugovora.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 22:28   #4102
Thumbs down

jel fermaju koga vipovci?

slali smo mail, nista.
zvali smo, lik nista nije znao i uputio nas na slanje maila...
slali smo opet mail, nista.
zzzzml is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 12:09   #4103
Oho, nema vise Amis web stranice, tamo gdje sam imao Amis sad se otvara VIP-ova web stranica.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 15:08   #4104
Nema, a nema ni Vipove sposobnosti održavanja usluge ugovorene s Amisom.
Srećom, od prekosutra se više neću živcirati zbog prekida telefonska linije, internet veze i tv signala, kako nakon višekratnih pokušaja nisu uspjeli otkloniti ništa od onog na što sam se žalio, omogućili su mi prelazak drugom pružatelju usluge bez plaćanja izlazne naknade.
Doduše, to pravo sam mogao istjerati i pravnim putem, ali očito je da smatraju kako će im ovako negativna reklama biti puno manja.
I od prekosutra sam na nešto bržem internetu, 200/100 Mbps.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:06   #4105
Ispravak netočnog navoda. Nazvali su me braceki koji postavljaju novi router i ostale norije i pitali me imam li kaj protiv da mi sve postave danas, budući da su hapali "rupu" u nalozima.
Tako da ću od danas kmečati na t-com temi.

Bok i fala kaj ste me trpili.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:41   #4106
Drago mi je što je sretan kraj u toj priči. 10 mjeseci ovdje još, i brojim dane.

Poželio ja veću brzinu (VDSL) koji mi Amisovci nisu htjeli dati, i pazi ono, može kod Vip-a...je, ali samo s novim ugovorom. Fala, ne.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 01:36   #4107
jel mobia još uvijek funkcionira?

meni je bila super korisna i adekvatna, al više nisam korisnik amisa (vipa)... bil sam nekih 10ak god, kolko su i postojali.

jel to moguće platit-dobit putem nekakvih alternativnih provajdera? maxtv i slično mi nisu opcije.. nemaju 90% funkcija kaj mobia ima - tek hrti, al to je sam za njihove (hrt) programe.
spancirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:05   #4108
Quote:
spancirka kaže: Pogledaj post
jel mobia još uvijek funkcionira?

meni je bila super korisna i adekvatna, al više nisam korisnik amisa (vipa)... bil sam nekih 10ak god, kolko su i postojali.

jel to moguće platit-dobit putem nekakvih alternativnih provajdera? maxtv i slično mi nisu opcije.. nemaju 90% funkcija kaj mobia ima - tek hrti, al to je sam za njihove (hrt) programe.
Ne radi vise ,nazalost....bila je fakat ok i sa najvise kanala...sad imam vip now..vise od pola programa nema i ne možes premotavat,a na mobia tv si mogao sto si htio...
karlito is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 18:44   #4109
Jesu počeli slati normalne račune? Ovaj mjesec nisam dobio račun pa se pitam da li je to zbog toga što nikog nisam zvao preko fiksne (zadnjih par mjeseci su računi bili samo nešto sitno za uspostavu poziva).

Sad tek vidim na prošloj stranici da su rekli da neće naplaćivati usluge za listopad, studeni i prosinac. Znači, od 01.01.2018 se ponovo naplaćuju, a račun za siječanj stiže tek u veljači.

Zadnje uređivanje discoHR : 24.01.2018. at 18:54.
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:23   #4110
Konačno mi je stigao zadnji vipov račun, bez pokušaja naplate penala i samo za pola mjeseca. Zanimljivo, tek na odlasku sam dobio korektan odnos, možda bi im to trebala biti osnovna smjernica - ponašanje prema klijentima kao da su na odlasku.
Doduše, za vraćanje opreme morao sam ih sam zvati i ispada kako se na njihovu službu preuzimanja opreme ne može računati, nego im je treba dostaviti poštom ili osobno.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:34   #4111
Kak si zadovoljan sa T-com-om.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:24   #4112
Sve je kako je i ugovoreno, brzina 200/100 Mbps je stalna, nema prekida, kaj se tv tiče i njima je ukinuto prvo emitiranja Discovery kanala, nadomjestili su to premještanjem Viasat kanala i H2 u osnovni paket. A H2 me jednostavno oduševljava, imaju rijetko humorističan program...hoću reći ono što smatraju dokumentarcima. U rangu negdašnjih vrhunskih sprd tema na alternativi.

Nemam čemu prigovoriti, najbolji pružatelj usluga je onaj kojeg ni za što ne moraš zvati ili vući za rukav, no kako sam ja stari sentimentalac, Amis će mi još dugo, dugo biti mjerilo po kojem ću određivati poštovanje odredbi ugovora, uslužnost, kompetenciju i pouzdanost.

Na t-comovoj temi još nisam ostavio ni slovo, namjeravao sam, ali vidim da se vodi ozbiljan razgovor o tome kako izvući što povoljnije uvjete i malo mi je bedasto utrčat kak plavuša iz vica vičući kak mi je sve baš če-če, svijet je lijep i jašem ružičaste jednoroge.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:34   #4113
Ok, glavno da si ti meni zadovoljan, a onda jednog dana ako ce k meni doci t-com optika mozda i zakoracim k njima.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 00:00   #4114
Mislim da nećeš morati jako dugo čekati, konsternirani su hrvatskom idejom o vlastitoj infrastrukturi i kopat će rukama i nogama da povuku svoje drote gdje god mogu i zgrabe još koju krišku kolača dok se nije ustajao.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 11:56   #4115
nova anegdotica s vip-om kod kolege
amisov internet cijena 149,00, ugovor potpisan u listopadu 2016. i nakon prelaska na vip dolazio isti racun.
op, do ovog mjeseca, kad stize racun 159,00 kn.
sta je?
kazu: "povecanje trzisne cijene usluge i da to iznosi 10 kuna po racunu" ???

btw. nama za optiku racun jos nije stigao, to je ona prica listopad - prosinac par lipa racun, pa ne znam sta ce nas docekati kad stigne...
zzzzml is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 12:21   #4116
Pa ako se dobro sjećam, Vip je nedavno obavještavao svoje korisnike na parici da cijena raste 10 kn.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 14:29   #4117
Za optiku redovito dolazi isti racun.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:36   #4118
Račun za optiku je stigao početkom mjeseca što mi je ok (Amis je znao slati nakon 15-og pa sam njihov račun uvijek morao plaćati zasebno nakon što sam već poplaćao ostale račune).
Iznos je isti kao što je bio na Amisu. Natrpali su oni na račun sve i svašta ali dali su popuste tako da račun ostane isti.
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:41   #4119
Gdje su obavjestavali? A ok i da jesu, sta smiju tako povecat racun, sta je s potpisanim ugovorom?
zzzzml is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 19:13   #4120
Obavijest je ovdje.
Smiju povećati ako je povećanje posljedica izmjene veleprodajnih cijena na koje operator javnih komunikacijskih usluga nema
utjecaja. (ZEK, čl. 42.a, st. 10).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.