Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2004., 19:41   #1
Talking Suhe kobase, speck, sunkice i ostalo

Dakle da se pohvalim Jucer probane prve suhe kobasice iz ovosezonske berbe. Mljac Isto tako i špek (panceta) je mrakača. Salame i šunke u mreži su naravno jos na vjetru i cekaju travanj da dozriju i budu jestive. No, jako sam zadovoljan prvim plodovima iz ove sezone, narocito jer smo mijenjali recepturu.

Kako je ispala berba kod vas ostalih koji radite doma kobasice i ostale biljke ?
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 21:41   #2
Rani smo radili cesnjovke za kuhanje, suhe kobase, budolice i spek. I sve otislo, (ima jos malo spekeca) sto mi slistili ,sto podjelili frendovima.

Ali, ide prica ispocetka, danas nabavljeno opet meso, opet radimo skupa s frendom. On je glavni majstor, a moj zakoniti pomocni majstor.

Opet cemo raditi kobase (za kuhanje i suhe), susit spekec, radit budole, a ove godine cemo raditi i domacu sunku.

To je poseban dozivljaj ovdje. Radimo kod frenda u garazi, dah se ledi, mesa po duuugom stolu ko u prici, nozevi se bruse, crijeva se navlace na masinu, kobase se u letu hvataju, pa onda podjela to tebi, to meni, pa frendica uleti sa kavicom, pa im ja donesem palacinkice, pa se malo mase od kobasa stavlja peci za probu i papa sa kiselisom. A copor macaka se okupi pred garazom i snjofa, a susjedi Kanadani u cudu gledaju kaj se kod nas dogada u garazi. Budale, njima to cudno.

Sve mi se cini da ce i ove godine bit dobra berba.
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2004., 10:10   #3
moji doma oboooozavaju domace kulene i krvavice i sta-ti-ja-sve-znam. glavni je tata kad upali kamin, stavi deeebele komade pancete na raznjic, popece ih na vatri i uz to udre po kapuli.
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2004., 12:56   #4
najbolje domace kobasice su mi bile one ( svinjske) u koje je bilo umjesano mesa divljaci. Daje poseban smek.

I onda na dim, lagano i na propuh, minimalno dva-tri mjeseca.

Divota Sama nisam nikad radila a i mama ne radi vise, zivi u stanu, radi baka
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2004., 13:45   #5
Juraj obavjestavam te da radim tulum uskoro naravno, pozvani ste i ti i suhomesnati proizvodi

gospodo iz prve ruke potvrdjujem da Juraj ZNA o chemu prica
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2004., 18:33   #6
Quote:
atlantis kaže:
Juraj obavjestavam te da radim tulum uskoro naravno, pozvani ste i ti i suhomesnati proizvodi
Ovaj, zar ti nisi ponovo u vegi periodu ?
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.