Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2010., 18:59   #41
Quote:
glora's bastard kaže:

a ovo sa brakom i rastavljenjem... što ako veza pukne nakon 7 godina zajedničkog života? onda će ti biti drago što se nisi udala?
neki su u vezi a partner ih možda uopće ne privlaci..tako da ne misle s njima brak sklopit a kamoli djecu radit..
nego su u vezi samo da imaju društvo neko..
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:01   #42
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
neki su u vezi a partner ih možda uopće ne privlaci..tako da ne misle s njima brak sklopit a kamoli djecu radit..
nego su u vezi samo da imaju društvo neko..
kakve sad veze imaju neki tamo drugi? bilo bi zgodno da odlučiš o kome ćeš pisati - o sebi ili o tamo nekima
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:05   #43
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post

tako da ne misle s njima brak sklopit a kamoli djecu radit..
koliki naprave djecu, a da im nije bilo ni nakraj pameti da ih rade.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:05   #44
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
mogu tu bit i dublji razlozi, npr. nedruštvenost. a mozda su i bile povrijeđene puno puta.
a možda su previše na forumu
Efica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:07   #45
Quote:
f_1 kaže: Pogledaj post
a možda su previše na forumu
misliš da je to loše? Ja sam našla muža na forumu
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:07   #46
Quote:
glora's bastard kaže:
kakve sad veze imaju neki tamo drugi? bilo bi zgodno da odlučiš o kome ćeš pisati - o sebi ili o tamo nekima
poznavala sam jednu ženu koja je živjela sa svojim partnerom ali ni s od seksa. nije mogla spavat s njim, jednostavno - nije joj privlačan. a bila je nedruštvena, pa se njega vatala ka za slamčicu.

ne govorim o sebi, nego o drugome.

Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
'stare cure' (joj što mrzim ovaj naziv) koje ja znam nisu udane iz više razloga

-preveliki kriteriji
-nisu imale sreće u ljubavi
-sebičnost
zašto bi netko bija sebičan ako ostane stari momak ili stara cura?
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:10   #47
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
poznavala sam jednu ženu koja je živjela sa svojim partnerom ali ni s od seksa. nije mogla spavat s njim, jednostavno - nije joj privlačan. a bila je nedruštvena, pa se njega vatala ka za slamčicu.
možda je znao mijenjat gumice na slavinama, osigurače, namjestit TV-antenu i to.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:12   #48
pa je, znao je to.

ali tu stvar i ostaje. samo šetnjice gradom, pričice..onda su na kraju posvojili. tako da sigurno se nikad
nisu ni poseksali.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:13   #49
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
poznavala sam jednu ženu koja je živjela sa svojim partnerom ali ni s od seksa. nije mogla spavat s njim, jednostavno - nije joj privlačan. a bila je nedruštvena, pa se njega vatala ka za slamčicu.
i što sad? znam ih ja najmanje deset takvih.

kakve to veze ima s bilo čime i o čemu se ovdje zapravo radi?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:15   #50
jebo me pas al o kojem kurcu je ova tema ?
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:16   #51
Quote:
nerabianca kaže: Pogledaj post
jebo me pas al o kojem kurcu je ova tema ?


melpy, svaka čast
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:19   #52
evo ovako, pokušat cu objasnit:

1. osoba je nedruštvena, a zapravo je željna društva.
2. nađe partnera sasvim slučajno(nije važno sad kako) ali nema nikakve tjelesne privlačnosti, samo dobri razgovori
3. momak su i cura
4. ona bi željela dijete ali ne može se poseksat s nekim ko joj nije privlacan(jednostavno nije takav tip)

i na kraju opet, ona ili on je nedruštven/a i da nađu nekoga tko im se svidi je ravno nuli..
samo su uz jedno drugo ka brat i sestra..

tako samo preostaje živjet skupa, šetnjice, razgovori..i tako u krug.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:19   #53
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
pa je, znao je to.

ali tu stvar i ostaje. samo šetnjice gradom, pričice..onda su na kraju posvojili. tako da sigurno se nikad
nisu ni poseksali.
a dobro... šta ćemo... nije možda ni to najgore na svijetu. bar su djetetu dali dom, možda sasvim dobar.

ja sam prije par god. čula neku priču o nekom starom uglednom bračnom paru poznatih zagrebačkih profesora, koji su umrli tamo negdje 70-tih, 80-tih u svojim kasnim osamdesetim godinama, koji se navodno nikad nisu u životu poševili, tj. konzumirali brak... jer, navodno nisu ni znali niti ikad uspjeli skužiti kak se to radi. naravno, djece nisu imali i tak... inače su se navodno jako voljeli, lijepo slagali, poštivali itd...
a navodno je bilo još dosta takvih parova.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:22   #54
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
evo ovako, pokušat cu objasnit:

1. osoba je nedruštvena, a zapravo je željna društva.
2. nađe partnera sasvim slučajno(nije važno sad kako) ali nema nikakve tjelesne privlačnosti, samo dobri razgovori
3. momak su i cura
4. ona bi željela dijete ali ne može se poseksat s nekim ko joj nije privlacan(jednostavno nije takav tip)

i na kraju opet, ona ili on je nedruštven/a i da nađu nekoga tko im se svidi je ravno nuli..
samo su uz jedno drugo ka brat i sestra..

tako samo preostaje živjet skupa, šetnjice, razgovori..i tako u krug.
aha, super, sad je sve jasno
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:23   #55
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
evo ovako, pokušat cu objasnit:

1. osoba je nedruštvena, a zapravo je željna društva.
2. nađe partnera sasvim slučajno(nije važno sad kako) ali nema nikakve tjelesne privlačnosti, samo dobri razgovori
3. momak su i cura
4. ona bi željela dijete ali ne može se poseksat s nekim ko joj nije privlacan(jednostavno nije takav tip)

i na kraju opet, ona ili on je nedruštven/a i da nađu nekoga tko im se svidi je ravno nuli..
samo su uz jedno drugo ka brat i sestra..

tako samo preostaje živjet skupa, šetnjice, razgovori..i tako u krug.
ok i? sto je pisac htio reci? kakvu raspravu ili izmjenu misljenja si zapravo htjela postici jer ovo je da prostis za kurac? mislim nemoj se ljutiti malo sam prosta ali sto je srz ove teme?
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:24   #56
Quote:
glora's bastard kaže:
aha, super, sad je sve jasno
kako misliš? nije ti jasno?

Quote:
nerabianca kaže:
ok i? sto je pisac htio reci? kakvu raspravu ili izmjenu misljenja si zapravo htjela postici jer ovo je da prostis za kurac? mislim nemoj se ljutiti malo sam prosta ali sto je srz ove teme?
znaci, kako da jedna nedruštvena osoba nađe partnera?
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:26   #57
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
a dobro... šta ćemo... nije možda ni to najgore na svijetu. bar su djetetu dali dom, možda sasvim dobar.

ja sam prije par god. čula neku priču o nekom starom uglednom bračnom paru poznatih zagrebačkih profesora, koji su umrli tamo negdje 70-tih, 80-tih u svojim kasnim osamdesetim godinama, koji se navodno nikad nisu u životu poševili, tj. konzumirali brak... jer, navodno nisu ni znali niti ikad uspjeli skužiti kak se to radi. naravno, djece nisu imali i tak... inače su se navodno jako voljeli, lijepo slagali, poštivali itd...
a navodno je bilo još dosta takvih parova.
aaaaa

Inače, meni je to baš lijepo.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:26   #58
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
misliš da je to loše? Ja sam našla muža na forumu
ne mislim



Quote:
nerabianca kaže: Pogledaj post
jebo me pas al o kojem kurcu je ova tema ?
izgleda o nepostojećem
Efica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:28   #59
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
kako misliš? nije ti jasno?



znaci, kako da jedna nedruštvena osoba nađe partnera?
pa to je bar lako, net....
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:29   #60
Quote:
aryna kaže:
a dobro... šta ćemo... nije možda ni to najgore na svijetu. bar su djetetu dali dom, možda sasvim dobar.
slažem se!

Quote:
aryna kaže:
ja sam prije par god. čula neku priču o nekom starom uglednom bračnom paru poznatih zagrebačkih profesora, koji su umrli tamo negdje 70-tih, 80-tih u svojim kasnim osamdesetim godinama, koji se navodno nikad nisu u životu poševili, tj. konzumirali brak... jer, navodno nisu ni znali niti ikad uspjeli skužiti kak se to radi. naravno, djece nisu imali i tak... inače su se navodno jako voljeli, lijepo slagali, poštivali itd...
a navodno je bilo još dosta takvih parova.
kako se za to saznalo? nije valjda da su to okolo govorili svima
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.