Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2010., 21:26   #81
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
a na kojem je on podforumu?mislim jel on moderator ili?

kardiolog? sve o.k, ali kad cujem kardiolog uvijek mislim da je to neki od 50..
Pojma nemam. Nisam se previše s njim upuštala u komunikaciju. Malo je umišljen. Sve to njega slobodno pitaj!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 21:29   #82
Quote:
Engelchen00012 kaže:
Pojma nemam. Nisam se previše s njim upuštala u komunikaciju. Malo je umišljen. Sve to njega slobodno pitaj!
po cemu si zakljucila da je umišljen?
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 21:30   #83
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post


kako se za to saznalo? nije valjda da su to okolo govorili svima
a nemam pojma, draga. bio je i neki tekst u jednom časopisu prije par godina, pa je isto bio naveden primjer tog para i da se pričalo još za dosta parova da su živjeli takvim životom (tak da očito nije stvar samo o tome da sam ja čula tu priču u jednom društvu, od jednog sasvim ozbiljnog čovjeka, a ne zajebanta).

pisalo se nešto o aseksualnosti i o tome da je bilo parova koji su čitav svoj život i brak proveli, a da se nisu (po)ševili. tako da je očito to bila neka poznatija priča.

nemam pojma kako se moglo saznati. a valjda onako, ljudi su živjeli kojih 85-90 godina, imali puno prijatelja, velik krug ljudi s kojima su se družili. šta ja znam, možda je nekad nekako u nekoj spiki netko uspio skužiti te stvari, pa se dalje prepričavalo, širilo kao "urbana legenda".

ne znam, ja si to objašnjavam, koliko god su ljudi i u prethistoriji znali kak se ševi, da su možda neki ipak u određenim krugovima uspjeli odrasti ispod staklenog zvona. pa možda nisu saznali neke stvari u obitelji, od roditelja, u društvu, pa i među prijateljima vjerojatno se o seksu nije tak otvoreno pričalo kao danas, pa su ih i tu informacije mimoišle.

nije bilo ni foruma ni LJES-a i ono, jeb' ga, nađeš ženu koju voliš i sve 5, možda se pomazite, pocmačete i sve to, ali ne znaš di kaj moraš gurnuti ili probaš pa nekaj zapne pa se više ne usuđuješ.

ne znam, samo baljezgam, ali drugačije si to ne znam objasniti. a možda su bili aseksualni. ima jedan manji postotak ljudi koji je aseksualan i nema potrebe za seksualnim odnosima.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 21:34   #84
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
po cemu si zakljucila da je umišljen?
Po priči. I neizostavno će spomenuti kojem fahu pripada. Općenito je narcisoidan.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 21:37   #85
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post

ne znam, samo baljezgam, ali drugačije si to ne znam objasniti. a možda su bili aseksualni. ima jedan manji postotak ljudi koji je aseksualan i nema potrebe za seksualnim odnosima.
Za takve ima forum imenom AVEN.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 21:39   #86
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
kako misliš? nije ti jasno?
evo, isto ovako mislim
Quote:
nerabianca kaže: Pogledaj post
ok i? sto je pisac htio reci? kakvu raspravu ili izmjenu misljenja si zapravo htjela postici jer ovo je da prostis za kurac? mislim nemoj se ljutiti malo sam prosta ali sto je srz ove teme?





dakle, ovo je zapravo oglas
Quote:
znaci, kako da jedna nedruštvena osoba nađe partnera?
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
ja sam malosisna, pune usne, tanka u struku(savitljiva) i brazilske guze imam!

ako ima koji liječnik na forumu nek mi se javi!
pa daj, odi na usamljena srdca, možda se nekome i svidiš
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 21:47   #87
Quote:
aryna kaže:

ne znam, samo baljezgam, ali drugačije si to ne znam objasniti. a možda su bili aseksualni. ima jedan manji postotak ljudi koji je aseksualan i nema potrebe za seksualnim odnosima.
ti si totalno me krivo shvatila, ali nema veze. ta osoba koju sam ja poznavala nije bila aseksualna, nego je bila nedruštvena pa nije mogla nac nekog tko ce joj se svidit i koga ce poseksat, pa je zivila s tim tipom koji joj nije bija privlacan jer nije imala drugog izbora a nije bila tip da moze svakome raširit noge.

Quote:
Engelchen00012 kaže:
Po priči. I neizostavno će spomenuti kojem fahu pripada. Općenito je narcisoidan.
a na kojem je podforumu?malo me strah kad je narcisoidan..nadam se da nije puno.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 21:54   #88
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
ti si totalno me krivo shvatila, ali nema veze. ta osoba koju sam ja poznavala nije bila aseksualna, nego je bila nedruštvena pa nije mogla nac nekog tko ce joj se svidit i koga ce poseksat, pa je zivila s tim tipom koji joj nije bija privlacan jer nije imala drugog izbora a nije bila tip da moze svakome raširit noge.
nisam ja tebe krivo shvatila, kužim o čemu pišeš, nego sam samo malo usput dodala tu pričicu, jer mi je pala napamet... tak... da se narod malo zabavlja.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 21:56   #89
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post


a na kojem je podforumu?malo me strah kad je narcisoidan..nadam se da nije puno.
malo je u kujcu općenito ako dobro shvaćam o kom se radi.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 21:57   #90
ali je toliko čudan?taj zeusxl..jel to onaj šta ima johna deppa na avataru..
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 21:58   #91
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
malo je u kujcu općenito ako dobro shvaćam o kom se radi.
A teško da si mogla promašiti!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:02   #92
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
A teško da si mogla promašiti!
pa kaj to nije onaj kaj ima panične napade, a svima savjetuje da ih liječe sexom? i on navodno se sexa ko lud, ali i dalje ih ima, tak da, koji kujac ... kaj savjetuje nešto što ni njemu ne pomaže! jaki savjeti, a čovjek još doktor k tome.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:06   #93
pari mi histeričan.

vjerojatno bi me napao da mu pošaljem pm, a sve se mislim, šta cu mu napisat uopće
kad je tako nervčik??
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:09   #94
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
pa kaj to nije onaj kaj ima panične napade, a svima savjetuje da ih liječe sexom? i on navodno se sexa ko lud, ali i dalje ih ima, tak da, koji kujac ... kaj savjetuje nešto što ni njemu ne pomaže! jaki savjeti, a čovjek još doktor k tome.
Je, je... To je taj.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:11   #95
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Je, je... To je taj.
njemu, čini se, još i škodi.

kaj se jebeš kad ti škodi?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:11   #96
taj sigurno onda svaku drugu ševi. ili se to voli samo hvalit.

neurotični muškarac..
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:35   #97
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
ha ha
Ja sam davno odlučila da ću postati stara cura. Imat ću dva psa. Ne vjerujem muškarcima.

Ma ne samo to. Evo, baš za Novu sam imala priliku sjediti s nekim mladim bračnim parovima i meni to nije jasno. Ja sam ih gledala kao izvanzemaljce. Nepojmljivo mi je da se udam. Teško za objasniti...Nekako na to gledam kao na kraj svega, kraj života...kao na zatvor ajme
a čuj, očito se još nisi zaljubila pravo. kad se onako pravo zaljubiš, totalno izglubiš svu pamet i sve ti je super i ne razabireš dobro od lošega i zajebeš se
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:53   #98
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
navodno se u staračkim domovima ljudi žene ko ludi. onako od 85. nadalje. 85, 90 god. - tu polude. i navodno ima strašnih ljubomornih ispada, frcaju strasti, bakice se svade oko dedeka, dedeki se napale na neku bakicu od 89, ma ko u sapunicama...
istina. moja baka, 87.g., nikako se nije dala u dom, jedva smo je strpali tamo.....sad kaže da joj je super u domu jer je zaljubljena

melpy, ak je tebi dosadno samoj doma meni nije. ne znam zašto ljudi misle da ono što oni žele moraju željeti i svi ostali ljudi na zemaljskoj kugli.
mia57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:54   #99
nisam sama, živim s roditeljima.

ali samo kažem kako nekome može bit zanimljivo živit sam.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:55   #100
Quote:
mia57 kaže: Pogledaj post
istina. moja baka, 87.g., nikako se nije dala u dom, jedva smo je strpali tamo.....sad kaže da joj je super u domu jer je zaljubljena

melpy, ak je tebi dosadno samoj doma meni nije. ne znam zašto ljudi misle da ono što oni žele moraju željeti i svi ostali ljudi na zemaljskoj kugli.
Ma meni je zakon biti sama doma! Imam svoj prijeko potreban mir...
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.