Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2010., 22:35   #121
uvijek ću ostati dijete u srcu i kad budem jako,jako stara-ako doživim,to te održava na životu.
Bridget Jones@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 12:41   #122
Thumbs up aloha!

Zašto mene nepravda toliko izjeda,guši,živcira?????? Pa ovaj život je toliko jadan i nemilosrdan da mi se povraća od njega! prvo te, kao od malena uče kako biti pošten,dobar,vrijedan...a onda kad odrasteš uvidiš da je to zapravo sve jedna ogromna vreća smeća,farsa,laž!! Korupcija,nepotizam,idiotizam,kapitalizam. Da,to je svijet u kojem živim ja. Vladaju privilegirani. Legalni Mafijaši koji provode u djelo samo ono što odgovara njihovim interesima. Crkva nije Božja. Vlast nije narodna. Sve se točno zna; i tko je lud i tko je normalan! Bića zamračenih umova i srca kojima se čuvaju prva mjesta u crkvama,u prvim redovima...iskazuje im se čast...jer su na vrhu sebičnjačke piramide...jer imaju vlast! Vjerske vođe im podilaze da i oni opstanu,da dobiju svoj dio kolača,ono što im ne pripada! Svi su oni umreženi,kriminalci povezani sebičnim interesima,nikako ne na temeljima ljubavi,humanosti,dobroti,milosrđu... I tako,vrijeme prolazi,promatram i analiziram sav taj cirkus ...zaključih da je sve to ispiranje mozgova. Što više čovijek zna i uviđa,to mu je na štetu jer takve svijet odbacuje,izruguje im se,gleda te u oči sa smiješkom i kuje plan kako te prevariti,zgaziti,izigrati. Mada razočaran što to sve tak funkcionira i moram trpiti prodane duše za svoje sebične guzice,ipak ostaje mi ona moja zadovoljština jer znam da ne sudjelujem u zajedništvu sa njima,u društvu zlikovaca ne sjedim i živim za one uzvišene moralne vrijednosti koje me čine ČOVJEKOM! Slušam glas svoje savijesti i skromno hodim po istini. Pozdrav svim LJUDIMA koji pročitaju ovo i dijele mišljenje sa mnom!! ps. ja sam stranac u gomili plićaka,biće nalik šarenom leptiru koji da bi preživio treba normalne uslove za život; cvijeće,čist zrak,slobodu i svijet u kojem ću biti prilagođen,biti shvaćen. Svijet u kojem će prebivati ljubav za sve takve kao što sam ja. Iskreno vjerujem da ću barem od jedne osobe od vas koji ovo pročitate biti shvaćen što sam želio svim ovim reći i da ćemo se uzajamno,bar na ovakav nevidljivi,forumski način hrabriti i pomoći,djelovati pozitivno i konstruktivno. Vaš sugovornik, khari!
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 16:54   #123
Thumbs up

alo ljudi kako ste vi meni,ima li što nov@?? pozdrav. [IMG]http://i37.tinypic.com/1zlbvk4.jpg
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 22:27   #124
Quote:
khari kaže: Pogledaj post
Zašto mene nepravda toliko izjeda,guši,živcira?????? Pa ovaj život je toliko jadan i nemilosrdan da mi se povraća od njega! prvo te, kao od malena uče kako biti pošten,dobar,vrijedan...a onda kad odrasteš uvidiš da je to zapravo sve jedna ogromna vreća smeća,farsa,laž!! Korupcija,nepotizam,idiotizam,kapitalizam. Da,to je svijet u kojem živim ja. Vladaju privilegirani. Legalni Mafijaši koji provode u djelo samo ono što odgovara njihovim interesima. Crkva nije Božja. Vlast nije narodna. Sve se točno zna; i tko je lud i tko je normalan! Bića zamračenih umova i srca kojima se čuvaju prva mjesta u crkvama,u prvim redovima...iskazuje im se čast...jer su na vrhu sebičnjačke piramide...jer imaju vlast! Vjerske vođe im podilaze da i oni opstanu,da dobiju svoj dio kolača,ono što im ne pripada! Svi su oni umreženi,kriminalci povezani sebičnim interesima,nikako ne na temeljima ljubavi,humanosti,dobroti,milosrđu... I tako,vrijeme prolazi,promatram i analiziram sav taj cirkus ...zaključih da je sve to ispiranje mozgova. Što više čovijek zna i uviđa,to mu je na štetu jer takve svijet odbacuje,izruguje im se,gleda te u oči sa smiješkom i kuje plan kako te prevariti,zgaziti,izigrati. Mada razočaran što to sve tak funkcionira i moram trpiti prodane duše za svoje sebične guzice,ipak ostaje mi ona moja zadovoljština jer znam da ne sudjelujem u zajedništvu sa njima,u društvu zlikovaca ne sjedim i živim za one uzvišene moralne vrijednosti koje me čine ČOVJEKOM! Slušam glas svoje savijesti i skromno hodim po istini. Pozdrav svim LJUDIMA koji pročitaju ovo i dijele mišljenje sa mnom!! ps. ja sam stranac u gomili plićaka,biće nalik šarenom leptiru koji da bi preživio treba normalne uslove za život; cvijeće,čist zrak,slobodu i svijet u kojem ću biti prilagođen,biti shvaćen. Svijet u kojem će prebivati ljubav za sve takve kao što sam ja. Iskreno vjerujem da ću barem od jedne osobe od vas koji ovo pročitate biti shvaćen što sam želio svim ovim reći i da ćemo se uzajamno,bar na ovakav nevidljivi,forumski način hrabriti i pomoći,djelovati pozitivno i konstruktivno. Vaš sugovornik, khari!
Potpisujem sve tvoje postove.Ja sam baš kao i ti.Zbog toga smo mi crne ovce ovog društva.
Nowhere Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:49   #125
evo da se javim i ja jedan neshvačen u društvu. Mene ama baš nitko ne razumije nigdje. Isto tako mi svi ljudi djeluju na nekoj razini neandertalaca, baš se osječam prepametan za ovja svjet gdje živim. Nemam baš frendova, ovo što imam na poslu zapravo niti nisu frendovi, to sve zafrkancija. Ali stvarno nisu mi jasni ljudi koji žive po tim nekim pravilima.
Baš me zanima hoće li me jednog dana neka viša bića oteti i spasit od ovog niskorazumnog društva.

Al jebote ja ni vas pola tu ne razumijem
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 22:16   #126
Ima nas još! Nije se lako uklopiti u većinu koja nameće svoje obrasce ponašanja. Volim biti svoj, volim slobodu, ne nekakva izmišljena društvena ograničenja, nepisana pravila ponašanja.
Npr. umaraju me i deprimiraju svakojaka okupljanja tipa proslava rođendana u zrelijim godinama, te tulumi s ekipom s posla. Sve se svodi na prežderavanje, opijanje, lupetanje, cajke...za mene gubitak vremena.
Da li vas ima još koji odbijate neka obiteljska okupljanja, rođendane na koje ste pozvani, tulume s ekipom s posla u slučajevima gdje svi dođu osim vas? Kako odbijati takva okupljanja na koliko toliko pristojan načina da ne ispadaš baš uvije čudak?
subito is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 23:25   #127
Ja ne odbijam jer me ni ne zovu , u cikeloj fakingśit srednjoj me nitko nije pozvo na rodendan
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 00:11   #128
Vidim nisam jedini koji je neshvaćen kod drugih ljudi. Sa vremenom sam prestao obraćati pažnju na to što će drugi ljudi reći ja sam onakav kakav jesam, živim kako želim i radim što volim i ne pokušavam biti kao drugi i puno sam sretniji. Shvatio sam da je pogrešno sebe mijenjati zbog drugih i da je moje mišljenje o meni najvažnije i ako sam ja zadovoljan svojim izgledom i načinom života onda je to to, baš me briga dali će netko reći da sam čudak ili možda lud. Ne pušim, ne pijem, hranim se zdravo, umjesto da idem vani po klubovima, kafićima i diskaćima igram video igre, slušam glazbu iz prošlog stoljeća, oblačim se kako se osjećam i što mi se svidi ne pratim modu, ne mijenjam mobitele kao čarape, samozatajan i povučen bez prijatelja imam samo radne kolege sa kojima normalno komuniciram i nakon posla ih ne vidim jer eto nisam društven ne volim druženja, dosadne razgovore i hodanje po bircima. I ljudima vjerovatno u očima izgledam kao poremećen ili čudak ali ja znam da živim potpuno normalno, važno mi je samo da imam ljubavnu vezu a prijateljstva i izlasci mi nikad nisu važni bili. Starci mi kažu kajati ćeš se kad ostariš nisi proživio mladost ili moglo bi ti se dogoditi kad budeš stariji i imao obitelj da tada ispucaš ono što si propustio sad u mladosti ali ja ne žalim što nisam imao prijatelje i nemam potrebu za njima. Zadnje sam prijatelje imao do srednje tu sam se povuku, opušta me slikanje, sad me privlači sviranje, ne zanima me npr sport, filmovi, moda što su većinom glavne teme u društvima. I nisam nikad volio raditi, razlozi su što nikada nisam mogao dugo biti na jednom mjestu ne mogu dugo biti sa istim ljudima niti na istom mjestu niti raditi iste poslove osjećam se kao rob ja sam više lutalica malo tu, malo tamo, malo nigdje. Samoća mi nikad nije bila problem, dapače ne volim biti okružen sa puno ljudi najviše par osoba ja u masi osjećam nervozu, čak me i djevojke brzo ostave jer sam takav, cure više padaju na otkačene dečke u početku ih privuče to što sam malo drugačiji ali uvijek kratko traju moje veze, ako ostanem takav bojim se da neću obitelj imati u ranim sam 20-im i totalno sam izvan svijeta baš kada bi trebao imati puno prijatelja, biti vani od 0-24, biti cool ali ne ja sam ja. Čak sam razmišljao o tome da se totalno odvojim od ljudi da odem na planinu i živim potpuno slobodno, daleko od ljudi, daleko od stresa, problema, daleko od svega u svom svijetu ali i to bi mi brzo dosadilo poznavajući sebe. Znam da ne znaš što želim, nisam dio svijeta oko sebe, živim u nekom svom svijetu i tu se osjećam odlično, sve što se više opirem sebi i pokušavam se mijenjati sve se lošije osjećam. Netko kaže da je to zbog kompa nekad kao manji sam znao po 10-12 sati biti na kompu i sad nakon posla sam više uz video igre i Internet, ali nije to zbog kompa upoznao sam dosta ljudi u firmama gdje sam radio i pretežito 80% njih igra video igre pa čak i oni stariji i opet imaju društveni život aktivan. Meni se u 15-oj godini dogodilo da sam postao nedruštven, ostavio prijatelje, prestao se baviti sportom, jedno vrijem sam i sa roditeljima smanjio komunikaciju bilo je dana kada mi je bilo teško bilo što reći i napraviti, živio sam bez veze jeo, pio, spavao i zatvorio sam sebe sam u zatvor to jest u sobu. Sve što sam bio stariji sam počeo drugačije razmišljati jer ipak se mora imati kakav takav društveni život, pa eto radim, ali opet sam nakon posla doma, jednostavno nisam za prijateljstva i evo od društvenih mreža koristim samo Badoo i FB radi upoznavanja djevojki i razgovora inače prije nisam ni to koristio i forum i neke druge portale koristim čisto iz dosade i povremeno nešto napišem kao i ovaj podugački post kasno navečer kada sam sjedim i pijem pivu umjesto da sam u društvu negdje na cajkama kad sam rekao da ne pijem mislio sam na žestoki alkohol, jedino pivoo pijem čak mi je nedavno nova doktorica kod koje sam tek prešao rekla da dugo nije imala tako zdravog pacijenta što mislite jesam li ja za terapije ili je to sve normalno? razmišljam i o odlasku iz Hrvatske radi posla ali nikako da budem spreman sve obećavam sljedeće ću godine, sljedeće na kraju i ostaje na tome ali moram taj strah od promjene izgubiti i ovako nemam što izgubiti, mogu samo dobiti.
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 01:37   #129
I hate society, I hate propriety - Art is calling for me!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:31   #130
Quote:
Nowhere Man kaže: Pogledaj post
Potpisujem sve tvoje postove.Ja sam baš kao i ti.Zbog toga smo mi crne ovce ovog društva.
Isus je rekao budi u svijetu , ne od svijeta- nemres na planetu di su leptirici al mozes ti bit leptiric tu u ovom cumezu, sjecam se davno kad je neki fotograf slikao djecu u Indiji na smetlistu kako kopaju hranu i od muke ustvrdio-there is a lesson in all this garbage. To je i moja krilatica, inace sam u depri i ne zelim iz kreveta.
__________________
nabacim osmijeh i briga me
cioccolatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.