Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2024., 14:38   #1
Kako dobiti slobodne dane?

Dana 8. 1. krenuo sam raditi kao pomoćnik u nastavi u jednoj srednjoj školi na 33 sati tjedno do 21. 6., kraja nastavne godine. U 4. mjesecu planiram upisati jedan tečaj za turističkog vodiča koji će se održavati u poslijepodnevnim satima tako da mi neće biti nikakav problem, ali ćemo u sklopu tog tečaja imati i četiri dana terenske nastave na kojoj ću morati biti minimalno dva puta. Koji mi je najjednostavniji način da dobijem slobodne dane te datume? Mogu li na primjer napisati zahtjev da mi se odobri korištenje razmjernog dijela godišnjeg odmora? Ili nešto treće?
djzuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2024., 20:06   #2
Pa najbolje je tražiti da se za određene dane odobri GO i da su ti datumi važni iz tog i tog razloga.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2024., 20:32   #3
ali onda ce ucenik kojega cuvas fasovati te dane i nece moci u skolu a razlog koji navodis nije opravdan
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.