Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2012., 15:39   #201
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Zenstvenost se podrazumijeva ogranicena.
nazalost, zenstvenost se ne podrazumijeva u mnogo slucajeva.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:42   #202
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da je sranje od veze.

Treba vrlo čvrsto savezništvo za osvojit svijet.
nisi rekla, al ja to tako odlucujem vidjeti
jer ako se radi o ultimativnoj dominaciji svega, zar ne mislis da nekako treba i podijeliti tu "vlast"?
a buduci da se radi o alfi i alfi...nadam se da je razumljivo kuda idem s ovim
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:45   #203
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post

Nisu sve alphe zadrte.
Oni koje smatram alfama nisu uopste zadrti. Zadrtost je ekvivalent ogranicenosti, a alfe to nisu.

Ali meni je pecenje kolaca - ne kuhanje - samo zona kolaca - granica.

Ako upoznam alfu s tim (po meni za njega bespotrebnim vjestinama) javim.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:49   #204
imam osjećaj, kad čitam pojedince da se radi o kakvim strojevima, a ne ljudima
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:49   #205
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post

Niko nije samodostatan.
Pogresno. Iz vlastitog iskustva.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:55   #206
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Pogresno. Iz vlastitog iskustva.
Javljas se iz dubina Amazona / s pustog otoka?

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nazalost, zenstvenost se ne podrazumijeva u mnogo slucajeva.
Ne, to samo podrazumijeva da nisi upoznao mnogo alfa zenki. One nisu nuzno, pa ni cesto ono sto se smatra feministicama.

Ovdje cu stati jer provociras. Nisi ni jedini, ali ipak cu stati.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:57   #207
Ja san beta tradicionalist ( tradicionalne uloge spolova mi odgovaraju ) i moga bi samo funkcijonirat sa beta tradicionalnom ženom . Do nekih stvari mi je stalo i nebi popustia ni milimetar i zamisli sad da završim sa nekom alfa ženom https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...WND2CkS79g77MA . To bi bile konstantne svađe , a ona bi po prirodi vukla na svoju stranu , ja na svoju i veza bi pukla dok se reka keks .
Achtung_1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:59   #208
Quote:
Achtung_1990 kaže: Pogledaj post
Ja san beta tradicionalist ( tradicionalne uloge spolova mi odgovaraju ) i moga bi samo funkcijonirat sa beta tradicionalnom ženom . Do nekih stvari mi je stalo i nebi popustia ni milimetar i zamisli sad da završim sa nekom alfa ženom https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...WND2CkS79g77MA . To bi bile konstantne svađe , a ona bi po prirodi vukla na svoju stranu , ja na svoju i veza bi pukla dok se reka keks .
bas si zlocest prema teti sa slike
kako znas da ona nije tradicionalna beta zena, koja ce nakon 5 sati u teretani ici kuci spremiti muzu i dici rucak?
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:00   #209
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Oni koje smatram alfama nisu uopste zadrti. Zadrtost je ekvivalent ogranicenosti, a alfe to nisu.

Ali meni je pecenje kolaca - ne kuhanje - samo zona kolaca - granica.

Ako upoznam alfu s tim (po meni za njega bespotrebnim vjestinama) javim.
Iskreno, ne treba znat peć kolače jer ih ja ionako ne volim jesti. Ali zato su kolači jedino što volim kuhati/peći

Al' nek on meni bude masterchief sa hranom iz mora

OT:

Fakat ima alphi koji znaju peć kolače

Ali su stvarno rjetki primjerci

--

Moje je mišljenje da muškarci koji poistovjećuju alpha ženke sa militantnim feministicama i bodybuildericama su jako nesigurni u sebe Definitivno beta muškarci.

Žena koja je dominantna, samostalna, pametna,i principijelna, apsolutno ne mora biti niti ružna, niti neženstvena, a bogami niti muškarcomrzac.
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:03   #210
Imala sam vezu s jednim pravim alfom....tip je bio u svemu što radi savršen,odmjeren,pravedan,uspješan,kvalitetan,od riječi,iskren....u seksu presavršen,nježan i divlji....kompletno zaokruženo muško biće koje želiš slušati jer znaš da zna šta govori i da stoji iza svega.
A što nije njegovo polje,ne dira se,ne pametuje,ne kritizira,ne blebeće bezveze.....jedan fascinantan primjerak muškog roda....ne hvali se,a ima čime,ne nameće se....
Jedini je problem bio što ja nisam bila dovoljno stabilna,i što sam ponekad pucala,iz raznoraznih razloga,najčešće zbog pretjerane emotivnosti i zabrijavanja,i traženja konstantne pažnje. To on nikako nije mogao pratiti,toliko je čovjek imao obaveza,radio 3 posla,odgovoran do bola,učinkovit i brz....i u svakom trenutku smo znali i ja i on da ja pretjerujem,da sam preosjetljiva i previše ranjena da bi iznijela naš odnos na visokom nivou na kakav je on naravno bio spreman i znao da zaslužuje....
Ne mogu mu ni riječ reći,a ni sebi....takva sam kakva sam....ja sam mislila da će ipak prevladati njegove emocije prema meni,a ne njegov ponos i realan zaključak da ćemo se teško uskladiti sa takvim razlikama....
Mislila sam da će prevladati ljubav,a ne razum,naravno sudeći po sebi.....a jbg.
Ali sam isto tako sigurna da nijedna razumna, staložena,postojana ženska osoba neće probuditi u njemu toliko toga kao ja ......
Njega je fascinirala moja sposobnost da se dam i prepustim,moje obožavanje njega,moja toplina,druželjubivost,nježnost......a mene njegova stabilnost i sve gore navedeno....ahhh....prekrasan primjerak muškog roda.
Ali pošto ja naravno težim da izgubim sve što valja....rasplet je više nego očekivan,a znam i gubiti....gubitnik sa najviše dostojanstva )

Fališ mi ....
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:05   #211
Mental note to self; Never say I am leaving the topic. :o

Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne treba znat peć kolače jer ih ja ionako ne volim jesti. Ali zato su kolači jedino što volim kuhati/peći

Al' nek on meni bude masterchief sa hranom iz mora
Isto. Mislim kuham, a neke stvari i jako dobro, ali u pravljenju kolaca uzivam.

Moracemo naci alfu koji ce nas dijeliti.



Quote:
Moje je mišljenje da muškarci koji poistovjećuju alpha ženke sa militantnim feministicama i bodybuildericama su jako nesigurni u sebe Definitivno beta muškarci.

Žena koja je dominantna, samostalna, pametna,i principijelna, apsolutno ne mora biti niti ružna, niti neženstvena, a bogami niti muškarcomrzac.
Naravno. Vristeca pasivna agresija.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:06   #212
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
imam osjećaj, kad čitam pojedince da se radi o kakvim strojevima, a ne ljudima
Vrlo blizu toga
Ali tako lijepo programirani strojevi...za poželit.
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:11   #213
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Javljas se iz dubina Amazona / s pustog otoka?
Nazalost jos nisam imao tu mogucnost. Istina, nisam samodostatan egzistencijalno, no jesam emocionalno. I izuzetno mi je zao sto ne mogu uskladiti to dvoje. To je ponekad izvor strasnih frustracija.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:11   #214
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post

--

Moje je mišljenje da muškarci koji poistovjećuju alpha ženke sa militantnim feministicama i bodybuildericama su jako nesigurni u sebe Definitivno beta muškarci.

Žena koja je dominantna, samostalna, pametna,i principijelna, apsolutno ne mora biti niti ružna, niti neženstvena, a bogami niti muškarcomrzac.
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...8023dcaPGEZgHw . Šta imaš protiv beta ? Ne mislim da su bodybuilderice nužno alfa žene ( bar znaju kuvat ako već bildaju i to zdravu hranu ) što se ne može pohvalit svaka cura , posebno danas . Militantne feministice su samo nesigurne ( pas koji laje , a ne grize ) ili kako Vuco kaže "kad žena ima pravog jebača niti jedna neće ić u feminizam " .

Zadnje uređivanje Achtung_1990 : 03.11.2012. at 16:19.
Achtung_1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:14   #215
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Nazalost jos nisam imao tu mogucnost. Istina, nisam samodostatan egzistencijalno, no jesam emocionalno. I izuzetno mi je zao sto ne mogu uskladiti to dvoje. To je ponekad izvor strasnih frustracija.
Si siguran u to?
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:43   #216
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
Ali pošto ja naravno težim da izgubim sve što valja....rasplet je više nego očekivan,a znam i gubiti....gubitnik sa najviše dostojanstva )

Fališ mi ....
nije isitna da gubis sve sto valja... jedostavno moras ici dalje prema necemu...

ALFA muskarac ili zena je (citat): Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything.
I you are a man you take it.

Zadnje uređivanje ninjaturtle : 03.11.2012. at 17:15.
ninjaturtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 17:30   #217
Quote:
ninjaturtle kaže: Pogledaj post
nije isitna da gubis sve sto valja... jedostavno moras ici dalje prema necemu...

ALFA muskarac ili zena je (citat): Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything.
I you are a man you take it.
Nije mi toliko lijepo kada uzmem,zato ne uzimam,ljepše mi je kada mi se da....a ako se ne da,ne žalim....i idem dalje...
U pravu si....treba ići dalje....
I to dobro radim
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 17:45   #218
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Puno je manje alfi nego što se vjeruje.

Al onako, pun kufer manje.
Svako misto svoje alfe ima ...

EDIT: I to i muške i ženske, muški su, naravno, "visoki, crni i zgodni", a žene ... (Buldožer "žene su ženstvene, žene su ženstvene (muškarci su pravi muškarci)".

Zadnje uređivanje stagediver : 03.11.2012. at 17:50.
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 18:01   #219
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
Vrlo blizu toga
Ali tako lijepo programirani strojevi...za poželit.
ali nije li ljepše pričati o ljudima kao da su ljudi? tko bi uopće htio fino ugođen stroj koji je samo nalik čovjeku?
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 18:02   #220
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Svako misto svoje alfe ima ...
.
A alfa je drag nam svimaaaa, jer do-mi-ni-ra po ciliii daaaaan...
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger