Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 12:49   #3561
i tak. mangooutlet ima 70% off svega. dio se već i probrao. ja si mislim da li da joj kupim još jednu jaknu ili ne
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:10   #3562
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
vec sam prije pisala: dpd je najgora dostavna sluzba u svemiru - ako te ne nadju iz prve, velika je sansa da tvoj paket popapa maca ili da, kao i ja, dodjes s njima maltene do suda.
ne moze me vise privuci ni -40% ni besplatna dostava.
MM je imao tešku traumu sa DPD-om, trajalo je više od tjedan dana i dostavili su mu tek kad se žalio i tražio povrat novca od pošiljaoca.
Mislim da kod njih puno ovisi o dostavljaču, ja sam imala do sada sreće s njima jer smo se svaki put lako dogovorili da mi pošiljku ipak dofuraju na posao...zadnji put sam imala velike pakete pa sam dogovorila da sama preuzmem na Ininoj pumpi.

Quote:
s druge strane, evo, bas jucer mi je stigla nova next posiljka - bez ikakve drame i problema, pri narudzbi prosli cetvrtak mi je pisalo da ce dostava biti jucer, tip je dosao tocno u naznaceno vrijeme, dhl, nikakva HP, tak da ja i dalje ne znam o cemu pricate.
neprestano narucujem next i jos mi ga nikad nije donio nitko drugi osim dhl-a.
Imaš sreće s Nextom.
Meni su u zadnjih mjesec dana već dvije njihove pošiljke dostavili kreteni iz HPexpresa. Prvu sam stoički sačekala i otišla sama na poštu po nju, a za drugu sam se žalila i dobila povrat 20% na iznos računa (savjetujem svima da se opako žale svima i DHL-u i Nextu i HpExpresu).
Pošiljku su mi dostavili tek nakon što su ih iz Nexta zvali i pitali o čemu se radi...i još me kreten nazove i kaže da li bi izašla pred zgradu po paket jer njemu stvarno nije zgodno da traži parking. Treba li reći da me ranije nikad nisu nazvali da pitaju da li sam doma (čak ni za ovu seljačku varijantu da izađem po paket) već bi samo prikeljili cedulju na ulazna vrata zgrade.
Planiram se žaliti i DHL-u što su uopće taj deal sa HP-om napravili jer meni na paketu piše DHL, a usluga je svjetlosnim godinama daleko od DHL standarda.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 14:10   #3563
Drage dame, je li koja od vas nedavno naručivala sječje jakne s nexta? Pitam zbog veličina, obično su stvari za manju djecu dosta komotne, ali sad sam naručila za moju 9-godišnjakinju jaknu u veličini 140 pa ne znam jesam li pogriješila, jesam li možda trebala čekati da se pojavi 146. Vrebam je odavno, kad sam vidila da su se pojavile ove veličine požurila sam, možda i previše...
Inače je cura dosta krhka, hlače nosi 134 a majice 134 i 140. Radi se o ovoj jakni
hours is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:57   #3564
Kaj se živcirate zbog DPD-a, pa to je mrak dostava, jer dostavljaju pakete na INA benzinsku stanicu koju si odaberete
Tako da se uopće na zamaram sa dostavom doma, kad mogu natankati gorivo i odmah preuzeti H&M paket kad meni odgovara :klap:
Nije da često naručujem H&M jer im je kvaliteta postala katastrofalna, ali ova 2 zadnja puta što sam naručila u 9 ili 10 mj sam naručila i preuzela na INA benzinskoj i sve je prošlo savršeno!

Vezano uz C&A, isto tamo povremeno kupim majice sa reversible sequins, tajice, potkošulje (odlične, tanke naramenice pamuk+elastin), deblje majice sa reversible sequins i tak. I moram priznati da im je kvaliteta stalno ista, imaju dobre žive boje (u odnosu na H&M) i moja i curka od 8,5 god i dalje voli i životinjice i natpise i sve što je slatko.
H&M mi isto ima slatkički dizajn sa životinjicama u zadnje vrijeme, boje su malo premrtvačke za moj ukus; siva, tamno plava, bež, prljavo svijetlo roza, crna... ali ok, par takvih komada možemo imati, ali ne sve. Majice i tanke tajice su pretanak i nekvalitetan materijal, deblje majice i pamučni puloverići su ok, jeggings isto ok, hoodiji isto ok.
unije is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:03   #3565
Quote:
unije kaže: Pogledaj post
Kaj se živcirate zbog DPD-a, pa to je mrak dostava, jer dostavljaju pakete na INA benzinsku stanicu koju si odaberete
pa to je najgluplja moguca opcija za koju sam ikad cula.
kaj je s onima koji nemaju auto?
s onima kojoj nijedna INA nije blizu?
s onima koji tankaju na tifonu?

debilizam. uz sve ducane na svijetu, oni odaberu benzinske postaje.:klap::klap:
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:07   #3566
moze mi dostaviti na inu ako mi vrate pola novaca kojima sam platila dostavu na adresu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:42   #3567
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
pa to je najgluplja moguca opcija za koju sam ikad cula.
kaj je s onima koji nemaju auto?
s onima kojoj nijedna INA nije blizu?
s onima koji tankaju na tifonu?

debilizam. uz sve ducane na svijetu, oni odaberu benzinske postaje.:klap::klap:
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
moze mi dostaviti na inu ako mi vrate pola novaca kojima sam platila dostavu na adresu
Meni osobno je to super feature, ako me nema doma i ako mi ne odgovara dostava kad imaju pokupim sama, bez obzira tankala ili ne... Imam jednu benzinsku na kojoj nikad nema gužve i svaki dan kad idem s posla prolazim pored nje...
U odnosu na čekanju u pošti, ili odlasku na njihovu adresu po to... ovo mi je super.
unije is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:45   #3568
Quote:
unije kaže: Pogledaj post
Meni osobno je to super feature, ako me nema doma i ako mi ne odgovara dostava kad imaju pokupim sama, bez obzira tankala ili ne... Imam jednu benzinsku na kojoj nikad nema gužve i svaki dan kad idem s posla prolazim pored nje...
U odnosu na čekanju u pošti, ili odlasku na njihovu adresu po to... ovo mi je super.
ti si onda jedina kojoj tako nesto odgovara.
ja zbilja puno narucujem online i dostavljaju mi na najrazlicitije moguce nacine. ali s vecom gluposti od ove zbilja se jos nisam susrela.:Serek.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 18:21   #3569
meni je super da mi dostave na jebenu adresu do koje sam platila jebenu dostavu
kao sto dhl na primjer moze
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 19:33   #3570
Prvi put naručila s H&M-a. DPD uredno dostavio u dogovoreno vrijeme, sve štima.

Eto ja imala sreće s njima, za razliku od Nexta. Žalosno je da u današnje vrijeme moraš imati sreće za dostavu.

Inače, sa stranice look fantastic isto šalju DHL-om, a paket nam je donio HP.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:40   #3571
ja cekam h&m,bas me zanima kako bude prošlo
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 07:45   #3572
Ja sam nedavno prvi (i zadnji put) naručila sa H&M-a.
Naime, naravno da je dostavljač zvao kada nikoga nije bilo doma i pitam ga jel može dostaviti na drugu adresu doslovno ulicu dalje kad je već roba u kombiju i tamo je ali odgovor "ne može jer je ta adresa napisana na paketu" i onda mi ponudi da mi paket ostavi u Denis dućanu u Avenue mall-u. Ma tko tu koga?! Napisala sam im mail i hebala sve po spisku u istom ali odgovor je čisti generiran da je to njihovo pravilo i da se sve u svemu mogu slikati
I ok, mogu se slikati jer nema šanse da naručim više išta što bi eventualno išlo preko DPD dostave
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 07:55   #3573
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
meni je super da mi dostave na jebenu adresu do koje sam platila jebenu dostavu
kao sto dhl na primjer moze
tko bi rekao da to moze biti samo pusta zelja
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Prvi put naručila s H&M-a. DPD uredno dostavio u dogovoreno vrijeme, sve štima.

Eto ja imala sreće s njima, za razliku od Nexta. Žalosno je da u današnje vrijeme moraš imati sreće za dostavu.
boldano je kljucno.
naruci jos koji put pa ces vidjeti igre lovice.

btw, jos jedan next paket mi je stigao, u minutu naznacenog vremena.
opet dhl.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:05   #3574
ma kljucno je sto je bila doma kad su oni dosli sve je ok s njima ako se pogodis od prve da si doma kad oni navrate.
zadnja dva puta je mm bio doma i sve 5. ali nedo bog d amijenjas vrijeme dostave, adresu.... a dostava poslije 16 sati je gotovo nemoguca iako vise manje svi rade.
neke se stvari mogu naruciti na posao, ako je paket manji, ali sto ako je paket velik a ti nemas auto?
dostavne sluzbe se ne bi smjele ponasati kao hp jer ih bome i vise placas nego obican paket
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:11   #3575
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ma kljucno je sto je bila doma kad su oni dosli sve je ok s njima ako se pogodis od prve da si doma kad oni navrate.
zadnja dva puta je mm bio doma i sve 5. ali nedo bog d amijenjas vrijeme dostave, adresu.... a dostava poslije 16 sati je gotovo nemoguca iako vise manje svi rade.
neke se stvari mogu naruciti na posao, ako je paket manji, ali sto ako je paket velik a ti nemas auto?
dostavne sluzbe se ne bi smjele ponasati kao hp jer ih bome i vise placas nego obican paket
ali ja sam bila doma jedno desetak radnih dana za redom u ono vrijeme kad su napisali da ce tip doci pa on NIJE dosao. kuzis?
ja camim doma po 6-7 sati u komadu u ono doba dana kad bi se velevazni trebao pojaviti, a ono kuki.

drugo, neovisno o velicini i tezini paketa, NE mogu nista narucivati na posao jer zaista ne mogu ocekivati da ce se jedan dpd-ovac pojaviti tocno u odredjenih 5 minuta malog odmora

summa summarum: ne zanimaju me benzinske postaje, pick up mjesta, dostava na posao.
sve sto trazim je da dostavna sluzba, kojoj je posao dostava posiljki i koju sam skupo platila, dostavi taj fckn paket na adresu koja na njemu pise.

i dalje odbijam vjerovati da previse trazim.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:13   #3576
a ti si od pocetka bila doma? i prvi put? mislim, nie smijesno
do sad nam je bilo ok ako smo bili doma taj prvi put, ali to je gotovo neizvedivo jer imaju tu idiotariju s dostavom do 16.
najvise smo problema s overseasom imali, to je strasno nesto. skoro dva tjedna su dostavljali paket koji je bio na njihovom skladistu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:18   #3577
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
a ti si od pocetka bila doma? i prvi put? mislim, nie smijesno
zapravo: kad je pisalo da ce prvi put doci, ja sam se usudila promijeniti vrijeme dostave.
epic fail.

nemojte to nikada, nikada uciniti ako zelite svoj paket eventually drzati u rukama.

promjena vremena dostave uzrokuje tektonske poremecaje u organizaciji dpd-a i oni vise nisu u stanju dopremiti paket na vasu adresu ni iduci dan ni dan nakon toga, a bome ni deset radnih dana nakon toga.
ni ujutro ni oko podneva ni popodne.
pribrat ce se i izorganizirati tek nakon desetak uljudnih poziva, desetak uzrujanih poziva call centru i jedno desetak vrlo raspizdjenih mailova.
mamicu im nesposobnu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:22   #3578
e tooo! to sam i ja napravila
dakle, od dpd je moguce dobiti paket samo ako ste doma onda kad prvi put kazu da ce doci
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:38   #3579
Jest cure, ključno je što sam bila doma, al za Next za koji sam isto naručila prvi i zadnji put sam isto bila doma pa su kenjali s poštom. Poanta je bila da jesam imala sreće, da, al da je to jadno da moraš imati jebene sreće za dostavu koju uredno platiš.

Općenito mi je dostava ičega zadnje vrijeme samo napor pa ni ne naručujem. Ovo jesam jer je bila akcija sad u HM-u.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:50   #3580
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Općenito mi je dostava ičega zadnje vrijeme samo napor pa ni ne naručujem. Ovo jesam jer je bila akcija sad u HM-u.
ja sam zapravo manje - vise zadovoljna sa svim dostavama osim s njima. s njima bas nijedan jedini put nisam imala srece da dobijem paket u razumnom roku (zato sad kategoricki odbijam kupovati bilo sto online sto oni dostavljaju).
jest da je hp spooora , tisak ponekad zna zglajsati, overseas kako kada, ali ovi su u pravilu neorganizirani, spori i bezobrazni.

dhl je zakon.
i nekadasnji ups, njih sam obozavala. ni kliknula na pay jos ne bi, oni bi vec bili na mojim vratima s paketom. ah ta zlatna vremena...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:52.