Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2016., 14:44   #61
Black jesi ti dobila moje poruke?
Ništa ne govoriš,pa da provjerim

Ilker odgovara Ethemu-dajem sve od sebe,dragi Ethem bey,ali čini se da je to put bez povratka (put ima mračan kraj...neće dobro završiti)
Pa Ethem bey kaže-nisu li te u osnovnoj školi zvali "princ tame" ?! hahaha luđaci obojica
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...

Zadnje uređivanje masal : 08.07.2016. at 14:59.
masal is offline  
Old 08.07.2016., 15:54   #62
Izvini masal, zaboga ne snalazim se na tapatalku, a Laptop ne palim. Bila stigla jedna poruka, ali mi samo skliznu u nepoznato nesto vezano za Silsile, nadam se prevedenom filmu, mozda su moja ocekivanja previsoka, ali eto.. mada bi i sami link bio vise nego dovoljan evo palim Laptop

Red ma mora biti dijete, nisi ti to dobro istrazila
Ja cijelo vrijeme tako mislim i bilo je da im ni to nije moglo pomoci da spase brak...

Redcim i masalcim zahvaljujem vam se ovako na prelijepom iznenađenju u inboxu, znale ste obje na isti način odgovoriti na moje želje i potrebe volim vas obje, ali nije iz interesa

Red oprezno ubuduće, vrućine su, a ti pretjeruješ sa slatkom, moraš malo smanjiti unos brinem se za tebe i dalje, prvo mi je bilo kako ćeš bez serije preko ljeta, a sad vidim da te ovi ubiše sa ovim odmorom te neke hurmice, pa krofnice, a možda jednom budu i baklavice , mada kako je krenuo možemo samo maštati, a i lijen djeluje, čuj put bez povratka, hayir efendim, samo se vrni i pocni malo raditi na sebi i eto ih baklavice za 10
__________________
Tnx Bhea

Zadnje uređivanje Black Kelebek : 08.07.2016. at 16:26.
Black Kelebek is offline  
Old 08.07.2016., 16:27   #63
Kriju dete misliš da zapravo čula sam da je morala da se porađa u tišini na neko poravnanje planeta Jupiter u Marsu i tsl. i da joj je uzeo dete i poklonio tom svom guruu događaj je poznat kao "Bukijeva beba"

Nema dete sa njim, samo nam fali da odgajamo Mujicino dete... možda je bila priča da zato što nemaju decu frka bla bla

"Princ tame"



Cenk



Aysegul
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 08.07.2016., 16:29   #64
Ne vredi black danas potonuće odustala sam sutra ću probati da budem normalna

__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 08.07.2016., 16:59   #65
Žene moje, može li bar ovdje bez Mujice i teorija zavjere i djece kojima očevi nisu očevi ... imamo Ilkera i Burcin, divan par, glumački i privatno, materijala koliko ti srce želi

Naiđoh na ovaj video ali filma nigdje...jel to uopće film??

https://vimeo.com/49567888

Nigdje se ne navodi ništa prije 2012. Do tada je bio u Londonu,studirao...možda je ovo dio nekog projekta ?!

Beba

__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...

Zadnje uređivanje masal : 08.07.2016. at 17:11.
masal is offline  
Old 08.07.2016., 17:17   #66
Kopala sam ranije mislim da je tv film, nema ništa pre toga, radio kao dj ali je poriv za glumom bio prevelik, upisao LAMDA školu i hteo da radi u Engleskoj ali su ga zvali za Son, pa za Kayip Sehir i ostade u Istanbulu

Ma black me vuče za jezik ona ti je ubačeni element pitaj je koja joj je omiljena serija nećemo više...



Razbijanje ljuske

kamera arkasi za Marie Claire izlazi 10.

Ma daj gledaj mu kosicu i to pre samo 4 god
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 08.07.2016., 17:31   #67
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Kriju dete misliš da zapravo čula sam da je morala da se porađa u tišini na neko poravnanje planeta Jupiter u Marsu i tsl. i da joj je uzeo dete i poklonio tom svom guruu događaj je poznat kao "Bukijeva beba"

Nema dete sa njim, samo nam fali da odgajamo Mujicino dete... možda je bila priča da zato što nemaju decu frka bla bla
o cemu vi?
TheWitch is offline  
Old 08.07.2016., 17:41   #68
Black istripovala da imaju dete, pa ja razmišljam koja je opcija najrealnija bila dobro si došla vič imam nešto za tebe a i danas ne odgovaram za pisanije

__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 08.07.2016., 17:45   #69
Imao je ulogu i u nekoj radio drami na BBC, u 2 dijela, napravljena prema knjizi "The Origins of an Obsession-The Mask of Dimitrios ". Na žalost,snimka više nije dostupna.

http://www.bbc.co.uk/programmes/b01shstw



Obnavljam 2.sezonu

https://vimeo.com/173921985
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 08.07.2016., 17:45   #70
ovo ti je bilo efikasno sredstvo da me se rijesis

good bye
TheWitch is offline  
Old 08.07.2016., 17:49   #71
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
o cemu vi?
Preskoči to,please
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 08.07.2016., 17:58   #72
Što vič baš je cakan, eto i ružan i neharizmatičan

masal ti se mene stidiš , neću više obećala sam a ja sam čovek od reči..gledam taj video Can Gox-a podseća na pokojnog Luisa glas i fazon. Begumina frizura u drugoj sezoni pun pogodak

Jeste primetili da ilker malo zavrće š kao da šuška i to mi je preslatko

Ćuti mene Falko drži dalje od reprize

__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 08.07.2016., 18:34   #73
Quote:
šta reče na temi koju će od milion Ay Yapimovim da joj ponude
Ranini je jos apirla napisao da su joj ponudili Beyaz Gece, ne znam koliko je to tacno. Ja sam vise za Iceride.
Red , hvala na prevodu. Inace meni je Ilker ovako bas Gde mogu da nadjem epizode ove serije?
Razmisljala sam koja bi glumica bila dobar par sa njim i setih se Ozge Ozpirinci.

Ethem se mnogo raspisao od kako se sezona zavrsila. Nema vise onog pritiska fanova, pa verovatno zbog toga. Uglavnom njegove slike imaju po 200 komentara, a sada jedva deset. Da se covek malo odmori od tolikih napada i zahteva. Za Emel i Alija, ko zna da li je tacno? Evo jedne slike sa seta, mislim da su ovo njih dvoje, ali ipak procenite sami.


Quote:
Tko god je birao,odlično je izabrao parove ... najbolji u seriji
Da znas da jesu bili najbolji, bas sam ih volela. Falilo je vise zajednickih slobodnijih scena, ali Ethem nas nacuio da ne ide sve u zivotu onako kao mi zelimo.
On ovakav look za sledecu seriju, inace gubi mene kao fana, a to je veliki gubitak za njega. Ne oglasava se na IG-u, sigurno je Cagri promenila sifru.

SavNaz is offline  
Old 08.07.2016., 18:39   #74
Znaci saransakom protiv vampira, Çelikom protiv vjestica haha ili prolazi samo kod ove jedne?

Daj masal ne ruzi nas, ipak je u pitanju nesto vezano za Buki. Eto mislila sam da se cesto vidja sa bivsim i da je zbog toga malo komplikovano. Jos sam joj vidjela na IG sliku s nekim malim kovrdzavim, kontam to mali. I pitam se ko li joj malog cuva dok je na ljetovanju

Jel sad ovdje pisanje o seriji dodje kao offtopic? Gledam danas 6. Epizodu i kontam da je Sema ustvari bila zamisljena kao lik koji bi nas trebao nervirati, prvo je kao hladna prema Seferu, htjela da razdvoji P i A, a onda im se izmakla kontroli i dovela nas do toga da ju zavolimo.
Sto se tice Songül, njen lik iz prve i iz druge kao da ne pise ista osoba. 1 sezona Songül Drama, druga sezona hoooop Songül komedija






Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea

Zadnje uređivanje Black Kelebek : 08.07.2016. at 18:54.
Black Kelebek is offline  
Old 08.07.2016., 18:49   #75
Quote:
Black Kelebek 2 kaže: Pogledaj post
Znaci saransakom protiv vampira, Çelikom protiv vjestica haha ili prolazi samo kod ove jedne?

Daj masal ne ruzi nas, ipak je u pitanju nesto vezano za Buki. Eto mislila sam da se cesto vidja sa bivsim i da je zbog toga malo komplikovano. Jos sam joj vidjela na IG sliku s nekim malim kovrdzavim, kontam to mali. I pitam ko li joj malog cuva dok je na ljetovanju
Celikom možeš i protiv mene,ali samo na kratko - očvrsnula sam
O Buki može, uvijek I o Ilkeru
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 08.07.2016., 19:09   #76
Çelik budu li mi opet doveli tako nekog picopevca popizdeću

Kanbolat tako ima nešto u pogledu, ne mogu reći toplo jer ima on oštrinu, ali je SavNaz hahahahah misliš da je Cagri u tom fazonu, zar nije ona hipi duga svi se volimo Ali inspirativan je skroz ima i arogancije stava umetničkog šmeka. Kayip Sehir ako možeš bez prevoda imaš na kanalu D postojale su i neke druge stranice ali ih obaraju zbog autorskih prava. Da može Ozge ali ja se nadam ovome velika je pa da je ne smanjujem vidim i još neko se nada, film

Songul je meni od 35 od one večeri u kafani tada ona počinje tu komičnu notu da poprima

Ovde sam kao nešto zanesen...

__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 08.07.2016., 19:44   #77
Ne znam, ma koliko mi Farah bila draga nisam spremna da ga vidim s nekom drugom :

A bas sam nesto na nju mislila danas, sjetila se njene pjesme iz jednog filma pa mi cijeli dan u glavi...

Iiiiiii znate sta, Asi mi je najdraza serija tralalalalla begam odavde

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 08.07.2016., 20:11   #78
U jednom momentu me je masal taman nagovorila da pocnem gledati PK, i onda su najavili Celicnog...dalje znate sta je bilo
TheWitch is offline  
Old 08.07.2016., 20:23   #79
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
taman letos polako do oktobra ćeš odgledati
Si luda... Moraće to brže. Kako pojma nemam. Mada možda je i izvodljivo, ipak su im epizode samo 90 minuta.

Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Çelik budu li mi opet doveli tako nekog picopevca popizdeću :bo nk:
Šta oćeš brzo su ga 'ucmekali'.

Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
:e ek: o cemu vi? :ro fl:


Bilo kuda .... svuda.

Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
svaka cast za prevod Red :to p:

Mislim da mi je ovo prvi Burkin interview da sam procitala. Pametna zenica, mudrica, nema ni puno preseravanja : s
Htela sam potpisati još jedan Masalin post, ali sam ga u kvocanju promašila.
Ako ga nađem dodaću ga.

edit:
Našla:
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Mislim da ima dosta Burcin u Deniz i Aysegul :m ig:
I ja.

I Ilker je dosta sebe dao Poyrazu...

Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
U jednom momentu me je masal taman nagovorila da pocnem gledati PK, i onda su najavili Celicnog...dalje znate sta je bilo :ro fl:
Pih kakav izgovor.

Nije bio strašan to malo epizoda koliko s švrćkao u kadru. Koliko se sećam.
Bhea is offline  
Old 08.07.2016., 20:31   #80
Ma daj, TheWitch ko da je tebe lako uplašiti
Budi hrabra i pregrizi (ga) ne traje dugo ... sve ostalo se isplati,višestruko ...

Ilker odgovara Ethemu na komentar Princ Tame-istina je,gospodine... priča se da sam stigao u najmračnijem dijelu noći...



Ethem/Ilker/PoyrazII/PoyrazIII
Sve sam više uvjerena da su njih dvojica neka simbioza,ima tu previše dodirnih točaka



Oči gledaju ... jezik zaboravlja...
Eto zašto nisu otišli u London,ko bi mijenjao slobodu krstarenja ovom ljepotom za jedan London?? U London mogu i zimi

https://www.instagram.com/p/BHnAQTIg...by=ilkerkaleli

__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.