Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2003., 15:42   #21
Nezreli su ko mala djeca. Ja sam nezreo muškarac. Želim naći ženu s kojom ću se moći tući...
Hallon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 16:52   #22
Quote:
Hallon kaže:
Nezreli su ko mala djeca. Ja sam nezreo muškarac. Želim naći ženu s kojom ću se moći tući...
e i ti si mi neki ozbiljan forumaš
__________________
Kja ko je reko? ZEKO je reko!
dugouško is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 18:36   #23
evo leb je pravi primjer nezrelog muskarca!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 20:03   #24
U jebote. Procitah ovo, i skontah: totalno sam nezreo

Al sta fali, tek mi je 20 i frtalj godine
__________________
Life is a game. With complicated rulez ....
BoLa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 20:28   #25
Nezreo muskarc ima 33 godine i zivi od danas do sutra, ljepi plakate po svjetiljkama, snalazi se na sve moguce nacine, ponasa se kao da ima 16 i ne zeli odrasti...

ja nemam 33, ne zivim od danas do sutra, zivim danas, ne lijepim plakate, ne snalazim se a ipak volio bih se vratiti u 16 te godine...
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 20:28   #26
Bah, muškarci su za mene u pozitivnom smislu uvijek nezreli, . Jedno je biti balav, a drugo nezreo. Kad je čovjek balav, misli da je je sad to gotova stvar, odrasla osoba, a tek kasnije počinje raditi sam na sebi (iskustvo je velika stvar....)....volim to što uvijek imaju djetinjaste ispade, makar sa 40-50 godina. Glavno da se čovjek može na njih osloniti. To je razlika između balavosti i nezrelosti. Bar za mene.
__________________
I do it my way...
beppa joseph is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 22:07   #27
ko trešnja

Ovaj topic Blješti!!!!!!!!!BLJEŠTI!!!!...od ovoliko prosute zrele pameti...zacrnio je sve ostale!

Let there be light!
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 23:16   #28
A ajmo malo popričati o tome zašto su muškarci "nezreli". Iako daleko od toga da su žene "zrelije". Mislim da je čitava ta psihološka razlika između žena i muškaraca totalna izmišljotina. Sve je stvar u odgoju(i od roditelja a i od društva). U većini obitelji i u vrlo velikoj većini društava, muškarce se odgaja da budu nezreli idioti nesposobni za samostalan život. Ali opet na drugu stranu žene se odgaja da budu sluge muškarcima. Ja iskreno još u životu nisam upoznao neku iskrenu feministkinju. Sve žene su pune priča o ženskim pravima ali na kraju postanu konzervativne kućanice. I btw. na žalost žene su te koje u većini slučajeva odgajaju djecu i upravo one nauče muškarce da budu nezreli. A također, let's face it, više žena pada na nezrele(macho) muškarce nego na zrele. Muškarci se najčešće ponašaju upravo onako kako se od njih očekuje od pripadnica ljepšeg spola(ovo ljepši spol je samo provokacija).
clover is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 10:17   #29
Misle da se svijet vrti uvijek i samo oko njih ili bi barem trebalo, oni na rijec odgovornost dobijaju crvene fleke po tijelu, pogled im bjezi po bespucima , a gledaju da sto vise vremena od svoga zivota ostave ljude u uvjerenju kako su oni zaigrani "Petri Panovi", koji letuckaju svijetom u nadi da ce netko konacno razotkriti njihovu neshvacenost.

Nezreli muskarci nisu u stanju cak niti svoju djecju zaigranost prihvatiti kao nesto simpaticno i sharmantno.
Oni redovito od toga sto moze biti dobro naprave nesto da ti se zgadi.

Nezreli muskarci bi voljeli da ih mame timare a da jebu najljepse cure u kvartu.
I da nikada nisu nesretni,a a ko moze da netko preuzme njihovu nesrecu.

Nezreli muskarci uvijek misle da zasluzuju najljepsu zenu,naj,najnaj,.....ma super zenu.

Pri tomu zaborave jednu stvar - pogledati u sebe i SEBE u ogledalo.

Zato ih na to treba žestoko podsjetiti.

Za njihovo dobro.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 10:30   #30
ko trešnja

Quote:
easyrider kaže:
Nezreli muškarci su i oni muškarci, koji se spram zrelosti odnose vrlo nezrelo i površno, tj. svojim karakternim osobinama očitavaju pomanjkanje kompetativno socioloških odlika koje se prikazuju u kvalitativno-determinističkim crtama društvenih kretanja pojedinih individua, a u skladu s humanističko-selektivnim poimanjima društveno prihvatljivih ponašanja u smislu minimalističkih odnosa kulture i poimanja svijeta.
["Feministički Bilten"; veljača, 1999.]
Ovo je sigurno sročila, zrela žena...

Društveno prihvatljivo ponašanje.......hm...

Dabogda ja bio nezreo dok me ima........
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 21:45   #31
What the f....?
Hej ja sebe smatram NEnezrelim muškarcem (makar se moja sestra ne bi složila), a opet imam tu i tamo potrebu da dođem u kontakt sa svojim "unutarnjim djetetom"...mislim da je čovjek dosadan ak to ne može.Mogu i ja se uozbiljiti i normalno razgovarati s nekim, ali u život treba smijeha (pa tu i tamo skočim u Manduševac, protrčim po ulici u boksericama;usred zime!!), treba strasti (pa kaj ak se poželim poseksat na nekom javnom mjestu), treba boja,plača, mirisa i opipa.
Najbolje da imam super posao+auto+stan+psa=sve to pada u vodu ak te neko pita kak se zove susjeda koja živi prek puta a ti nemaš pojma iako tu živiš 15 godina...
Baš zato je teško naći "pravog" muškarca/ženu.Nitko neće samo ozbiljno ili samo bedasto=>svako ima svoju mjeru a to treba skužiti..
miha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 21:55   #32
Ah, muškarci...

Moja mama uvijek govori da je sa svojim mužem imala više brige nego sa svojom djecom... da muškarci nikada ne odrastu.

Ne bih se baš s time složila, ali moj stari je zbilja takav... Ponaša se ko malo dijete

Sve ovisi o pojedincu. Znam neke šesnaestogodišnjake koji su začuđujuće zreli... ali i puno starije, a u duši djecu u vrtiću
 
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 09:59   #33
.......oni kojima još nisu počele rasti stidne dlačice
Dudek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 11:26   #34
Najljepše je kad o nezrelosti muškaraca sude nezrele žene...

Kapa dolje zrelim i razumnim ženama kojih ima malo na svijetu...

Na Forumu ima pristojan broj zrelih žena, bar se tako da zaključiti iz njihovih upisa. Ima i nezrelih, a jedna takva je i pokrenula ovu temu. Nek mi oproste ostale forumaške zrele žene, ali moram izraziti divljenje nataniel-sanjivom androidu... ta žena je kamen mudraca kojeg alkemičari još nisu pronašli...
 
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 12:11   #35
Re: nezreli muškarci

Quote:
klaudija kaže:
kako se ponašaju nezreli muškarci.
Pogledaj danas na HRT2 u 17.25h.
 
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 12:18   #36
Re: Re: nezreli muškarci

Quote:
grandpa the du du monkey kaže:
Pogledaj danas na HRT2 u 17.25h.
kaj ima na hrtu?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 12:20   #37
Ima nezrelih muškaraca.
 
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 12:35   #38
Quote:
grandpa the du du monkey kaže:
Ima nezrelih muškaraca.
sta nisu simpsoni tada?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 12:39   #39
Quote:
lucky_voyager kaže:
sta nisu simpsoni tada?
Bingo!
 
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 12:41   #40
Quote:
grandpa the du du monkey kaže:
Bingo!
to su najzreliji muskarci koje ja znam!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.