Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2012., 18:39   #1
Prekinuti ili nastaviti

Bok ljudi, stvar je ovakva. Upoznala sam dečka koji mi se na prvu baš i nije svidio. No, kako je vrijeme prolazilo kroz razgovor shvatila sam da je dečko zaista, kvalitetna i dobra osoba s kojom imam štošta zajedničkog. I onako moglo bi se reći da smo se našli. Problem je u tome što ja nikako ne mogu razjasniti svoje osjećaje. Imam faze kada imam osjećaj da mi se sviđa i da mi se ne sviđa. Kada mislim da on jednostavno nije moj tip dečka!!! Koliko je izgled u svemu presudan i trebam li nastaviti sve ovo???
Matila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 18:43   #2
Dušo draga ti si u sebi očito već prelomila i to da ćeš prekinuti s njime,a na forum si došla samo da ti drugi daju potvrdu da si u pravu a nema potrebe jer odgovor znaš i sama.
doljeHNSmafija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 18:44   #3
moj savjet ti je da ako ne osječaš kemiju prema njemu da se ne upuštaš u ikakvu vezu jer ćete patiti oboje...jer ja po sebi znam da mora biti ono nešto što me privlači kod njega a fizičke je prirode, jer ako mi mentalno odgovara a nema one kemije onda možemo biti samo prijatelji
__________________
...pokušaš li, možda nećeš uspjeti...ne pokušaš li, sigurno nećeš...
Tara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 19:58   #4
hvala vam na odgovoru!!! ali u priličnoj sam nedoumici jer ne mogu reći da mi nimalo nije "napet" ima nešto u njemu. I nešto mi baš govori da ne prekidam to....
Matila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 20:37   #5
to je na tebi da odlucis

samo mislim da ta nesigurnost kod tebe vlada i kod drugih stvarih
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 23:21   #6
U zadnje vrijeme dosta čitam ovaj forum pa se odlučih registrirati i odabrao sam ovu temu za svoj prvi post...

Situacija ti je dosta zeznuta, ali nisi rekla kada si upoznala tog dečka niti koliko ste uopće puta komunicirali, vidjeli se, družili???
Ali opet, ako ti fizički baš i nije privlačan bolje ga nemoj zavlačiti niti mu davati neku lažnu nadu! Odluka je samo i isključivo na tebi!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 23:29   #7
Quote:
Matila kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, stvar je ovakva. Upoznala sam dečka koji mi se na prvu baš i nije svidio. No, kako je vrijeme prolazilo kroz razgovor shvatila sam da je dečko zaista, kvalitetna i dobra osoba s kojom imam štošta zajedničkog. I onako moglo bi se reći da smo se našli. Problem je u tome što ja nikako ne mogu razjasniti svoje osjećaje. Imam faze kada imam osjećaj da mi se sviđa i da mi se ne sviđa. Kada mislim da on jednostavno nije moj tip dečka!!! Koliko je izgled u svemu presudan i trebam li nastaviti sve ovo???
ako ti nije napet, moze biti dalaj lama i opet imas kurac od ovce
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 02:59   #8
cim se ti toliko premisljas oko svega toga, to nije dobar znak.

odgovor na tvoje pitanje iz naslova je : prekinuti.
u suprotnom ces samo produljiti agoniju sebi tim mozganjem i premisljanjem, a produljit ces je i njemu ukoliko mu je stalo do tebe.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 03:08   #9
Quote:
Matila kaže: Pogledaj post
hvala vam na odgovoru!!! ali u priličnoj sam nedoumici jer ne mogu reći da mi nimalo nije "napet" ima nešto u njemu.
Fuckas ti to kad ti nije napet i ne znas tocno sto to ima nesto u njemu. Mozda se dugo nisi sexala pa on ima ono nesto
Za pocetak budite super prijatelji (sa ili bez povlastica kako to vec biva) pa ces vidjeti s vremenom kako ce se stvari odvijati.
pipim007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 03:56   #10
pitanje je što ti želiš od njega i kakva si osoba s psihičkog stajališta ,jel ti izgled toliko bitan i koliku pažnju tome pridaješ i takve stvari ,jer meni je recimo bitno da osoba u priliku izgleda solidno......,a čitajući ti predhodne postove vidim da još nisi bila ni u jednoj ozbiljnoj vezi (čitaj ,ne očekuj nekoga brad pitt-a s aspekta tvog idealnog dečka) ,pazi se da ti ne bude prekasno poslije,jer kad se na kraju podvuče crta ,bitnije ti je imati i voljeti nekoga sa sličnim karakterom,vjeruj mi, da znam iz iskustva ,imam 20 god ,do tad 4 veze,a fizički izgledam sasvim dobro(10 godina sam se bavio ozbiljnije ,fizički zahtjevnim sportovima s prekidima,i evo opet sam počeo)i privlačan sam dobrom dijelu ženskog društva.Dosta mi je važniji karakter osobe od samog izgleda.To sam vidio nakon zajeba s ovom koja je,ajmo reć bila prva "normalna" cura ,baš kod početka te veze,razlog:traženje u njoj neke meni idealne ženske,i mojih glupih kompleksa,a ova sada, u koju sam zaljubljen ,je dosta manje moj tip ženske(i malo ,da se tako izrazim , malo manje privlačna muškom društvu ,al su me ti glupi pubertetski kompleksi prošli)crnke su moj tip,a nijednu crnku nisam imao .I vjeruj mi što je vrijeme prolazilo sve sam više patio za ovom prvom .P.Toliko od mene
Ja bi u to uletio,što iz svojih osobnosti,jer kao osoba sam jednostavan.....ne opterećujem se baš toliko izgledom,koliko karakterom,u zadnje vrijeme i moralan ......,što iz iskustva
Daj, ti opiši njega.Jel pretil ,debel,glup.....jel ima kakvu fizičku manu?

Zadnje uređivanje Zinedin21 : 06.01.2012. at 05:06.
Zinedin21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 12:43   #11
fizicki izgled je bitan, ali ne i presudan.
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 12:45   #12
Lik može biti pametan, šarmantan i šta ti ja znam ali ako te neko ne privlači onda se mani toga
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 12:49   #13
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Lik može biti pametan, šarmantan i šta ti ja znam ali ako te neko ne privlači onda se mani toga
Upravo ovo
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 12:50   #14
Možda da pričekaš još malo? Vrijeme sve pokazuje. Ako se dvoumiš,bolje da ga još malo upoznaš i onda budeš sigurna da je ili nije dobar za tebe.
leaaa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 13:10   #15
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Lik može biti pametan, šarmantan i šta ti ja znam ali ako te neko ne privlači onda se mani toga
potpis. neka kemija je neophodna.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 13:13   #16
Da li si bila s njim, fizički, u bilo kakvom obliku (ljubljenje, maženje, da li ste spavali zajedno....) ?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 14:10   #17
Ne forsiraj ništa.Ako ti nije sjeo na prvi dojam, od svega toga neče biti ništa.Traži dalje!
red_one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger