Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2013., 14:29   #161
Quote:
Etaa kaže: Pogledaj post
Ti baš moraš toliko hvaliti ovaj kvart ? Da se čim više ljudi doseli, jel ?


Previše smo se počeli naseljavati i izgrađivati....svakim danom postajemo sve sličniji Malešnici/ Španskom...još malo nećemo imati niti jednu zelenu površinu
Na svakom čošku niču zgrade, dječja igrališta i privatni vrtići, a postoji samo jedna osnovna škola
Ja sam iznosim svoje mišljenje..Živio sam svugdje u Zagrebu,i tu u Stenjevcu-Gajnicama mi je najbolje...

Istina,grade se zgrade,ali Gajnice se još uvijek mogu pohvaliti parkovima i zelenim površinama...Uostalom,u koje god doba dana prolazim,uvijek ima dosta djece(što starije,što mlađe)te provode vrijeme igrajući se po parkovima...Što ne mogu reći za neke druge zagrebačke kvartove...



Gajnice zaista imaju dosta parkova i parkića..

A što se OŠ tiče-jedna je u Gajnicama,a dvije su u Stenjevcu...


No,u jednom se moram složiti-istina,ima dosta zgrada,ali pogledaj recimo,Dugave...
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 21:46   #162
Quote:
Etaa kaže: Pogledaj post
Ti baš moraš toliko hvaliti ovaj kvart ? Da se čim više ljudi doseli, jel ?


Previše smo se počeli naseljavati i izgrađivati....svakim danom postajemo sve sličniji Malešnici/ Španskom...još malo nećemo imati niti jednu zelenu površinu
Na svakom čošku niču zgrade, dječja igrališta i privatni vrtići, a postoji samo jedna osnovna škola
Hhaahha,ne
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 22:29   #163
Živjela sam 18 godina u Gajnicama, a od tada je prošlo mnogo vremena i u mnogo sam kvartova živjela. Sada sam skroz na istočnom dijelu grada, teško se naviknuti na nešto sasvim drukčije i baš mi fali taj zapadni dio, Gajnice osobito. I dan-danas se smatram Gajničankom, prekrasan veliki kvart, moj dom, srcu drag. željela bih se jednom u budućnosti ponovo vratiti, šmrc!
Miceki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 15:23   #164
Quote:
Minda kaže: Pogledaj post
Velika molba za sve iz Gajnica

Gledamo jednu kućicu u Putinama. Prvi put smo bili u tom dijelu Zagreba. Sama ne bi nikad mogla ponovno doći do te kuće
Zanima me povezanost tog brdovitog dijela s centrom Gajnica. Kako djeca idu u školu tj. je li jedina opcija voziti ih ili postoji neki bus?
Svaka informacija o životu na tom brdovitom dijelu Putine i sl. je dobro došla
sad sam naletio na ovo, reagiram na post od prije 2 godine

zanima me samo da li danas djeca uopće znaju hodati? pa da je zadnja kuća u Putinama do škole ima max. 10 minuta nizbrdo i 15 uzbrdo.
maks is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 19:33   #165
Pozdrav svima!

Zanima me kolika bi otprilike bila cijena stana po kvadratu u "starijim" zgradama (70-e, 80-e...)?
krunchieSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 19:50   #166
Quote:
krunchieSpecial kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Zanima me kolika bi otprilike bila cijena stana po kvadratu u "starijim" zgradama (70-e, 80-e...)?
1000-1500€ traže a po kolko daju trebaš sam saznati...
koka36 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 11:57   #167
U Gajnicama se otvara neki Centar za kreativni razvoj!
Nalazi se u Peruanskoj 2
Više ovdje:https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...G6E4wlgV7gg1ug
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.