Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2011., 19:41   #1
Unhappy Kako dalje nakon prijevare? Kako živjeti s grižnjom savjesti?

Nisam mislila da cu se ikad naci u ovakvoj situaciji, s muzem sam skoro 10 godina, imam ok brak, dijete, posao, rijeseno stambeno pitanje, sve u ovim vremenima...
U kasnim sam 20-ima kao i moj muz...
Igrom slucaja upoznala sam prije par mjeseci drugog tipa s kojim sam do nedavno bila samo u prijateljskom odnosu, znaci pozivi, tu i tamo koja poruka, tipkanje preko neta, kavice...
U braku mi nedostaje njeznosti, dodira, paznje, muz sve to zna alu jednostavno nije emotivac, nakon razgovora stvari krenu tjedan dana na bolje, pa opet po starom...
I sada dolazi onaj dio u kojem sam pokleknula, naime sve sam to dobivala i dobivam od tog drugog, koji je takodjer zauzet, u dugogodisnjoj je vezi, vrhunac svega se dogodio za vikend kad smo konzumirali taj odnos, dakle doslo je do sexa... Bilo je prekrasno, ali ja ne znam kako dalje, osjecam se kako sam unistila sve sto imam s muzom, nikad ga prije nisam prevarila a sada ovo. Kako dalje?
Ovaj drugi zeli da se nastavimo vidjati ili kao ljubavnici ili kao frendovi ali ja stvarno ne znam sto da kazem, je li to uopce moguce?
Ne zelim reci muzu jer ga ne zelim povrijediti, nije zasluzio nista od mojeg ponasanja...
Pere me vec tjedan dana uzasna griznja savjesti, u tolikoj mjeri da se nocu budim i razmisljam kakva sam, a tek kada mi muz udijeli kompliment ili me pohvali, onda se tek osjecam kao gadura.
Najgore od svega mi je sto se gadim sama sebi...
Nelly-hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:25   #2
Ajde nemojte ovo prebacivati na Preljubnice jer tamo neće dobiti nikakve savjete budući da su ove na tripu velikih jebačica trenutno, a imaju i par trolova koji ubijaju svaki pokušaj ozbiljnijeg razgovora

Kad se tema ispuše možemo je zaključati i autoricu savjetovati da nastavi tipkati na Preljubnicama.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:27   #3
Eto,sad si to tu istipkala,je li ti sad lakše?

Kažeš da se gadiš sama sebi!Od toga ti sad nema koristi!
Zamisli kako bi se osjećala tek da je ispalo sve traljavo i bez veze!

Sve jednom u životu mora biti prvi put!
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:34   #4
Quote:
Nelly-hr kaže: Pogledaj post
U braku mi nedostaje njeznosti, dodira, paznje, muz sve to zna alu jednostavno nije emotivac, nakon razgovora stvari krenu tjedan dana na bolje, pa opet po starom...
Ovo mi je najbitnija rečenica u cijelom tekstu. Odiše velikom tugom. Zašto si u tom braku?
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:41   #5
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ovo mi je najbitnija rečenica u cijelom tekstu. Odiše velikom tugom. Zašto si u tom braku?
Ne vjerojatno je kako ti to može biti najvažnija rečenica u tekstu, ovo je najvažnija rečenica:
Quote:
Ne zelim reci muzu jer ga ne zelim povrijediti, nije zasluzio nista od mojeg ponasanja...
Ovo je druga rečenica:
Quote:
U braku mi nedostaje njeznosti, dodira, paznje, muz sve to zna alu jednostavno nije emotivac, nakon razgovora stvari krenu tjedan dana na bolje, pa opet po starom...
Dakle znala je to i prije i znala je da se muž trudi ali mu jednostavno ne ide. I ipak unatoč tome ga je išla prevariti. Da je ta tvoja rečenica najbitnija onda bi se od njega razvela i pošteno otišla nekome tko je zadovoljava.

Zar je to opravdavaš samo zato što je žena?

Jedina dobra stvar u ovoj situacije je sljedeća rečenica:
Quote:
Pere me vec tjedan dana uzasna griznja savjesti
jer to je jedina pravda koju će taj muž dobiti kada sazna stvar. Vjerojatno će izgubiti i ženu za koju se unutar svojih mogućnosti trudio i djete će morati viđati na kapaljku i imovinu će morati djeliti uz naravno izgubljeno samopuzdanje i pouzdanje u bliske osobe. Kako da vjeruje ikome ako ga najintimniji partner koji se čak zakonski obvezao na nešto iznevjeri. Jedini koji sve gubi je ON ne ona.

Ona je za dvosatno ljuljanje zamjenila obitelj i sad je ona ta koja je povrijeđena i ona je ta koju bi trebali sažaljevati.
OliverZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:46   #6
Quote:
oliver2 kaže: Pogledaj post
Ona je za dvosatno ljuljanje zamjenila obitelj i sad je ona ta koja je povrijeđena i ona je ta koju bi trebali sažaljevati.
A on je, pretpostavljam, takav i kao pravo muško ne iskazuje osjećaje iako zna da je njegovoj ženi to potrebno no sustavno zanemaruje njene potrebe jer je on, eto, jednostavno takav. A čuj, možda je i ona jednostavno takva da joj treba zadovoljenje sasvim ljudskih potreba koje ne dobiva u braku. Samo, razlika je što je on muškarac pa je primjereno da je jednostavno takav, a ona je žena pa se mora mijenjati u skladu s muškarčevim potrebama, ne?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:50   #7
Quote:
Nelly-hr kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da cu se ikad naci u ovakvoj situaciji, s muzem sam skoro 10 godina, imam ok brak, dijete, posao, rijeseno stambeno pitanje, sve u ovim vremenima...
U kasnim sam 20-ima kao i moj muz...
Igrom slucaja upoznala sam prije par mjeseci drugog tipa s kojim sam do nedavno bila samo u prijateljskom odnosu, znaci pozivi, tu i tamo koja poruka, tipkanje preko neta, kavice...
U braku mi nedostaje njeznosti, dodira, paznje, muz sve to zna alu jednostavno nije emotivac, nakon razgovora stvari krenu tjedan dana na bolje, pa opet po starom...
I sada dolazi onaj dio u kojem sam pokleknula, naime sve sam to dobivala i dobivam od tog drugog, koji je takodjer zauzet, u dugogodisnjoj je vezi, vrhunac svega se dogodio za vikend kad smo konzumirali taj odnos, dakle doslo je do sexa... Bilo je prekrasno, ali ja ne znam kako dalje, osjecam se kako sam unistila sve sto imam s muzom, nikad ga prije nisam prevarila a sada ovo. Kako dalje?
Ovaj drugi zeli da se nastavimo vidjati ili kao ljubavnici ili kao frendovi ali ja stvarno ne znam sto da kazem, je li to uopce moguce?
Ne zelim reci muzu jer ga ne zelim povrijediti, nije zasluzio nista od mojeg ponasanja...
Pere me vec tjedan dana uzasna griznja savjesti, u tolikoj mjeri da se nocu budim i razmisljam kakva sam, a tek kada mi muz udijeli kompliment ili me pohvali, onda se tek osjecam kao gadura.
Najgore od svega mi je sto se gadim sama sebi...
reci nam najprije što ti sada želiš?
dal razmatraš mogućnost da nastaviš vezu/kontakt s tim drugim?
ili je to nešto što više nikad ne želiš i nećeš ponoviti?
ključićokovrata is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:51   #8
Olivere, ono mi je najvažnija rečenica upravo zato što ne razumijem zašto je u braku s čovjekom koji joj ne može dati ono što ona želi, što joj treba i bez čega je nesretna i zbog čega ga je u konačnici i prevarila. Ne opravdavam ju uopće. Ne mislim da je on kriv za njenu prevaru. Nije emotivac, ne zna to pokazati. Ona je to znala i prije, možda se naivno nadala da će se to promijeniti (ne bi bila ni prva ni zadnja), ali ostaje u braku, nesretna, iako zna da tu nježnost koju želi nikada neće dobiti. Po tom pitanju nisu kompatibilni i to se u konačnici pokazalo kao velik problem.
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:52   #9
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Olivere, ono mi je najvažnija rečenica upravo zato što ne razumijem zašto je u braku s čovjekom koji joj ne može dati ono što ona želi, što joj treba i bez čega je nesretna i zbog čega ga je u konačnici i prevarila. Ne opravdavam ju uopće. Ne mislim da je on kriv za njenu prevaru. Nije emotivac, ne zna to pokazati. Ona je to znala i prije, možda se naivno nadala da će se to promijeniti (ne bi bila zadnja), ali ostaje u braku, nesretna, iako zna da tu nježnost koju želi nikada neće dobiti. Po tom pitanju nisu kompatibilni i to se u konačnici pokazalo kao velik problem.
Ajde hvala Bogu, oprosti na napadu.
OliverZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 21:37   #10
Quote:
Nelly-hr kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da cu se ikad naci u ovakvoj situaciji, s muzem sam skoro 10 godina, imam ok brak
To kad živiš gladna toga da te se voli onako kako ti treba nije ok brak. I nije baš tako neočekivano da nakon deset godina toga prevariš, i biljka se nakrivi na onu stranu s koje joj svjetlost dolazi.

Nemam pojma što da radiš sa svojom grižnjom savjesti, sori.

Ako misliš ostati u braku, koliko ti pametno izgleda bilokakvo druženje s tim drugim?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 22:16   #11
Quote:
Nelly-hr kaže: Pogledaj post
Kako dalje?
Pa neki nastave živjeti na dva kolosjeka, radi komoditeta, straha ili sebičnosti ili radi toga jer je život kratak pa je to onda mantra kojom si čovjek opravda postupke i malo si utiša savjest.

Ljudi to rade znači moguće je. Meni se čini da te taj seks koji je bio prekrasan zdrmao i još bi malo toga ali te strah da ne rasturiš život, bojiš se komplikacija... do kojih fakat može doć ako si romantične prirode i emocija gladna....

Samo budi oprezna, zvat manijakalno, tepati i mejlati i smsati ko manijak fakat nije problem kad si čovjek želi osigurat malo pussy on the side... imaš ljudi koji imaju poslove koji im onogućavaju da bude na skajpu, fejsu i po smokvama gotovo cijelo vrijeme (nisam još odlučila jel to prije život iz snova ili kazna božja) al u takvoj situaciji nije nikakav bed lovat onog/onu od kojeg ti je zatitralo srce/ili nek drugi organ... tak da nemoj se previše romantično zanositi s tim novim. Barem ne tako brzo.

I šuti pred suprugom naravno o tom drugom, kakav god rasplet bio, bez obzira hoćeš li i dalje varati ili će ovo ostati na tom jednom putu.

Ko što sama kažeš, ako mu je jedini krimen to što nije emotivac, zbilja ne zaslužuje da zna za ono s čim se baviš u slobodno vrijeme nit zaslužuje to da problem svoje savjesti samo pretovariš na njegova leđa.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 01:42   #12
Moram priznati da me tvoja priča baš rastužila. Mislim da ćeš mu ionako kad tad reći što se dogodilo, pa je bolje da to napraviš čim prije. Ne opravdavam tvoj postupak, ali što je tu je. Možda će ti suprug biti spreman oprostiti, možda će čak i stvari nakon toga krenuti na bolje...ne znam, teško je to reći, ali u svakom slučaju znaš i sama da s tako ne ide dalje. Tebi fali nježnosti, a tvoj ti suprug to dovoljno ne pokazuje. Ne znam kakav je on bio prije dok ste bili dečko i cura ili u prvim godinama braka, no morate o cijeloj situaciji vrlo ozbiljno popričati. Što i kako dalje. Tu je i dijete na koje treba misliti i kojemu treba pružiti jako puno ljubavi i sigurnost; no razmisli što ti želiš, da li voliš svog supruga i na kraju krajeva da li je on spreman preći preko svega toga i konačno ti pokazati nježnost za kojom toliko žudiš? Uvijek je žalosno vidjeti kako veze propadaju zbog prevare. Ostaje samo pitanje: Je li vrijedilo toga? No, kad se sazna odgovor puno puta je prekasno.
gđica smokvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 08:53   #13
Nelly, voliš li ti svog muža? Jedno je ako ti je proradila savjest jer se gadiš sama sebi zbog tog čina kao čina, a drugo jer te "pere" što si povrijedila čovjeka koga voliš. Ako ima ljubavi prema mužu, onda ti je bolje da sa tim čovjekom ostaneš na prijateljskoj razini. Zaustavi se dok možeš. Nisi ni prva ni posljednja koja je to uradila, ali nepošteno je sad ispričati mužu i time natovariti svoju grbu njemu na vrat. Koliko sam pročitala, on nije totalno neosjetljiv prema tebi, zna da ti udijeli kompliment i lijepu riječ. Šta misliš koliko to muževa čini poslije 10 godina braka? Neki ljudi su jednostavno takvi, nemaju potrebu ili ne umiju svakodnevno pokazivati svoja osjećanja. Ali, to ne znači da te ne voli, jednostavno je takav. Možda se radi i o podrazumijevanju sa njegove strane u stilu zajedno smo, šta ima da se "piljkamo" stalno. Moraš postati svjesna da se ljudi u braku mijenjaju, razvijaju ponekad i u različitim pravcima, ali sve je to u granicama normale dok postoji ljubav i zajednički pogledi na život. Različitosti treba prihvatiti, ne bi ni valjalo da smo svi isti. Ja ne bih rekla da se ovdje radi o namjernom zapostavljanju sa njegove strane, prije bih rekla da je to nesvjesno.
Ako smatraš da ga više ne voliš, onda je to druga stvar. Onda nema smisla siliti sebe za ostanak u braku. Što mislim da kod tebe (barem još) nije slučaj. Ali oprez, ako nastaviš dalje sa tim čovjekom mogla bi se zaljubiti, a tek onda bi situacija postala mnogo gora.
Šta činiti? Razgovarati, razgovarati o vašem međusobnom odnosu, ako treba uključiti i neko stručno lice. Nije ni mjesto ni vrijeme za pridike, ali bilo bi dobro kada bi se potrudila da naučiš da unaprijed razmišljaš o eventualnim posljedicama koje mogu prouzrokovati tvoji postupci. Nisi ti jedina, ljudi stalno griješe. Neko kratkotrajno zadovoljstvo nije vrijedno onog šta dolazi poslije-savjest, gađenje prema sebi, nanošenje boli sebi i drugima...Šta god odlučila, pamet u glavu.
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 09:43   #14
Dok te tako pere grižnja savjesti, vjerujem da nisi taj tip koji ju može "utišati" racionalizacijama tipa život je kratak.

Problem je u tome što bi se mogla zaljubiti svemirski u tipa koji ti pruža sve ono što muž ne zna/neće/ne može i što onda?
Jesi li spremna rasturiti brak i otići s njim, kad bi on to htio? Cijeli tvoj život naopačke, povrijediš muža, istraumatiziraš dijete? Bi li mogla s tim teretom živjeti?
Jesi li svjesna da je vrrrrlo izgledno da do toga nikad neće doći? Tj. da unatoč razvoju vašeg odnosa (tvog i ljubavnikovog), uzavrelim emocijama i strastima, on vjerojatno neće ostaviti svoju ženu?
Jesi pregledala malo ljubavničke teme tu na forumu?

Stani malo, ohladi glavu. Stavi sve na vagu, cijeli svoj život, koliko si nezadovoljna, koliko su tvoje potrebe neispunjene, koliko ti je važna tvoja sreća,a koliko sreća djeteta i muža. Odvagni dobro.

Ja bih ti nekako savjetovala da se, osim u slučaju da si onaj tip žene za koji sam prilično sigurna da nisi (samo malo hopa-cupa sa strane, nitko ne mora znati), svakako makneš od tog drugog tipa.
Ako već odlučiš otići od muža u potrazi za svojom srećom i zadovoljenjem svojih potreba, pronađi nekoga kome nećeš biti druga violina.
S obzirom da iz naslova teme odiše stav zajebala sam, sviđa mi se, ali ne mislim ostavljati muža -moj savjet ti je da prekineš SVE kontakte s ljubavnikom, nikakvo kvaziprijateljstvo kurci palci (to je mazanje očiju), i okreneš se nečemu što te ispunjava. Posveti se više djetetu, nekom hobiju, potrudi se da ti i muž provodite više kvalitetnog vremena skupa, pokušaj si skrenuti fokus s tog drugog.
A ovo što si napravila pokušaj potisnuti, ne razmišljati o tome i nipošto ne govori mužu - tvoje priznanje bi bilo zapravo vrlo sebično, jer na taj način očekuješ rasterećenje svoje savjesti, a breme prebacuješ na njega.
Tu krivnju shvati kao svoju kaznu i nauči živjeti s njom.
hard-candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 09:43   #15
Unhappy

Dragi forumasi i forumasice, hvala svima na razmisljanjima i odgovorima, stvarno ste se potrudili...
Sada da vam ukratko odgovorim, prekinula sam komunikaciju s tim drugim na svim razinama jer imam preveliku griznju savjesti cak i da nastavimo samo prijateljsko druzenje, postoji previse kemije da bih to nazvala prijateljskim...
Volim svog muza iako nakn ovog znam da te rijeci nemaju vise isto znacenje i istu tezinu...
Stvarno u cjelini imamo dobar brak, trudi se i on, pomaze oko kucanskih poslova, odlican je otac malom, ali nedostaje mi paznje i njeznosti...
Nekad je toga bilo vise iako on nije bas emotivan tip, ali evo u zadnjih par godina su se stvari tako poslozile, napredovao je na poslu tako da ima manje slobodnog vremena, pa smo dobili dijete i nekako smo se udaljili na emotivnoj razini...
Griznja savjesti me ne pere samo radi cina kao cina, nego jer sam prevarila covjeka koji me toliko voli i kojeg ja volim, koji mi je bio prvi i jedini seksualni partner i zato sto sam mislila da to nikada ne bih mogla uciniti...
Izdala sam i njega i sebe i sve sto smo godinama gradili i sto mi znaci najvise u zivotu... I to sa tipom u kojeg cak nisam ni zaljubljena.
Evo nocas sam opet pola noci bila budna, gledala ga dok spava, zalila za ucinjenim...
Nadam se da ce netko barem izvuci poruku iz moje situacije, vjerujte mi nije vrijedilo niceg, za malo njeznosti i boljeg sexa sam prodala sebe i osjecam se odvratno, jadno, zalosno
Nelly-hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 09:54   #16
Quote:
Nelly-hr kaže: Pogledaj post
Volim svog muza iako nakn ovog znam da te rijeci nemaju vise isto znacenje i istu tezinu...

Stvarno u cjelini imamo dobar brak, trudi se i on, pomaze oko kucanskih poslova, odlican je otac malom, ali nedostaje mi paznje i njeznosti...
Nekad je toga bilo vise iako on nije bas emotivan tip, ali evo u zadnjih par godina su se stvari tako poslozile, napredovao je na poslu tako da ima manje slobodnog vremena, pa smo dobili dijete i nekako smo se udaljili na emotivnoj razini...

Nadam se da ce netko barem izvuci poruku iz moje situacije, vjerujte mi nije vrijedilo niceg, za malo njeznosti i boljeg sexa sam prodala sebe i osjecam se odvratno, jadno, zalosno
Znači sex je ipak bolji s novim

Gle nemoj se ubijati u pojam... umjesto kuknjave kako nema nježnosti iniciraj malo novih stvari... ako mu se zatrčiš u zagrljaj svaki dan nakon posla čovjek neće imati druge nego da barem podigne ruke da ti uzvrati ili da te odgurne , a ovo drugo valjda neće napraviti, to radiš ako ti ova druga osoba ide na živce ne ako si ne-emotivan tip....
Bar ćeš znat na čemu si... ili organiziraj vikend samo za vas dvoje....

Ovo drugo ko što mi frend veli, nekad treba malo promijeniti igru, malo natakneš plavu periku, nekad crvenu, nek ima barem dojam da ima tri žene u krevetu kad ih nema u stvarnom životu...

Sad će netko graknuti.. al to je ponižavajuće za ženu da na taj način traži pažnju... ali istina je da svakom treba malo promjene.. pogledaj sebe... nisi li četala i spavala s drugim baš radi rutine i potrebe za promjenom, uzbuđenjem...

Tak da zbilja nemoj se ubijati u pojam, navodno rijetko tko ne posrne u dugogodišnjim vezama, netko se zaustavi prije netko kasnije netko završi s tim da fura nekolko paralelnih života, i sve pet dok čovjek može probaviti ono kaj si je sam servirao.

Sama moraš odlučiti da li se isplati i koja je cijena.
Iako sam sigurna da će se ti savjest smiriti. Nakon nekog vremena.

Zadnje uređivanje Libertango : 20.05.2011. at 10:03.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 10:00   #17
Kažeš da ti muž nije emotivan tip.Znači li to da nikad ne inicira nježnosti ili odbija tvoje pokušaje?

Dobro je da si prekinula kontakt sa tim drugim kad već osjećaš toliku grižnju savjesti.Eto,probala si,vidila da to nije za tebe i nema potrebe da se dalje mučiš.Gledaj to kao školu za ubuduće.

Mislim da ti nema smisla mužu ništa govoriti,time bi dodatno zakomplicirala stvar.

Sretno!
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 10:10   #18
Quote:
naomi.petric kaže: Pogledaj post
Kažeš da ti muž nije emotivan tip.Znači li to da nikad ne inicira nježnosti ili odbija tvoje pokušaje?

Dobro je da si prekinula kontakt sa tim drugim kad već osjećaš toliku grižnju savjesti.Eto,probala si,vidila da to nije za tebe i nema potrebe da se dalje mučiš.Gledaj to kao školu za ubuduće.

Mislim da ti nema smisla mužu ništa govoriti,time bi dodatno zakomplicirala stvar.

Sretno!
Pod time da nije emotivan tip sam mislila da ne inicira njeznosti, inicira samo sex, sve ostalo puse, poljupce, zagrljaje, dodire iniciram u preko 90% slucajeva ja, naravno da me ne odgurne, nego to prihvati, ali evo nedostaje mi toga i on to zna, ali se ne trudi.
Iako to mi nije nikakvo opravdanje za ono sto san ucinila, ne znam sad nakon 10 dana mi se cini da je tako mozda i moralo biti.
Sad se bar vise necu pitati kakav je sex s nekim drugim, napravila sam sto sam napravila i moram nauciti zivjeti s tim, muzu necu nista reci, bilo bi prebolno za njega, a tko zna kako bi reagirao i na sto bi nakon toga licio nas odnos i brak.
Potrudit cu se vise oko njega i braka i nadam se da cu iz ovog svega izvuci pouku...
Nelly-hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 10:19   #19
Quote:
Nelly-hr kaže: Pogledaj post
napravila sam sto sam napravila i moram nauciti zivjeti s tim, muzu necu nista reci, bilo bi prebolno za njega, a tko zna kako bi reagirao i na sto bi nakon toga licio nas odnos i brak.
Potrudit cu se vise oko njega i braka i nadam se da cu iz ovog svega izvuci pouku...

Mnoge žene tu ne bi znale povući kočnicu.
I da, ti si svoju pouku već izvukla.

Samo, ovo što si učinila isto tako ti je indikator da ti u braku nešto opasno fali.

Uf, kako me ljute ovakvi kao što je tvoj muž, koji partnera počnu shvaćati zdravo za gotovo pa osoba pored njih praktički vene za nježnosti i pažnjom.
A oni to ne vide. Ili misle da i nije neki problem.
I eto vraga.....
hard-candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 10:23   #20
Eto,vidiš!Sve se događa s razlogom!Iz svega će još ispasti nešto dobro!

Bitno je da muž prihvaća tvoju inicijativu.Zašto bi muško uvijek trebalo započinjati?Jesmo li emancipirani ili nismo?
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.