Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2012., 20:20   #1
Pao mi je čep od bočice u odvod!

Kao što čitate u naslovu, pao mi je mali čep od bočice u odvod od umivaonika i sad ne znam s čime da ga dohvatim? Skroz dolje pluta u nekoj vodi, ne dohvatim ga rukom... any ideas? Stara će me ubiti kad joj kažem, stoga pomagajte mi
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 20:25   #2
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post
Kao što čitate u naslovu, pao mi je mali čep od bočice u odvod od umivaonika i sad ne znam s čime da ga dohvatim? Skroz dolje pluta u nekoj vodi, ne dohvatim ga rukom... any ideas? Stara će me ubiti kad joj kažem, stoga pomagajte mi
Ne znam sto ce ti taj cep, ali...ispod svakog umivaonika je sifon i sve sto je teze ostat ce tamo, odserafis, ocistis, uzmes sto ti treba i vratis natrag.
A postoje i one pinceta hvataljke na duzgackoj savitljivoj "cijevi", pa mozes i s tim, ako to nabavis...sorry ne znam gdje, ali vidjela sam tako nesto...vrlo ucinkovito.
Zasto ce te mamica ubiti...sto si njenog sto ima cep uzimao...no-no!
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 09:45   #3
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post
Kao što čitate u naslovu, pao mi je mali čep od bočice u odvod od umivaonika i sad ne znam s čime da ga dohvatim? Skroz dolje pluta u nekoj vodi, ne dohvatim ga rukom... any ideas? Stara će me ubiti kad joj kažem, stoga pomagajte mi



Ovako izgleda večina sifona za umivaonik. Skine se ova donja čašica ,okretanjem u lijevo i sav sadržaj se izvuće van. Potrebno je podložiti neku posudu ispod jer ima vode . Kasnije se lagano sve vrati nazad, ali sad se sve okreće u desnu stranu i lagano zavine, pazeći da ne polomimo gumenu brtu koja brtvi na tom dijelu sifona.
__________________
"Otišel, otišel sem z mala vu svet na kraju se vrnul pun briga i let'. Skrivećki, skrivećki sem došel nazaj
vu selo mi drago, vu hrvatski kraj." (Vice Vukov)
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.