Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2014., 16:04   #601
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Ajde nemoj pričati gluposti i širiti paniku bezveze... Vidim da redovito posjećuješ takve izložbe pa si upućena u "bjegove" zmija ili otkud ti ta bezvezna informacija?

Izložba je na 3. katu, sve je dobro osigurano i nema mjesta panici...
svakako bi trebala poraditi na detekciji humora
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 08:04   #602
trebala bi info o besplatnom autobuse prema Areni:

da li je ova stanica koja piše Slavenskog, ona na Zagrebačkoj aveniji ispred shoping centra Prečko , a nasuprot AutoWilla ili je to ona stanica u ulici Slavenskog desno kad se skrene iz Horvaćanske kod kioska 20 m ispred shoping centra Prečko?
Hvala
bluemoon05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 08:13   #603
Quote:
bluemoon05 kaže: Pogledaj post
trebala bi info o besplatnom autobuse prema Areni:

da li je ova stanica koja piše Slavenskog, ona na Zagrebačkoj aveniji ispred shoping centra Prečko , a nasuprot AutoWilla ili je to ona stanica u ulici Slavenskog desno kad se skrene iz Horvaćanske kod kioska 20 m ispred shoping centra Prečko?
Hvala
na zagrebačkoj aveniji, odmah ispred šc prečko
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 15:33   #604
kakvo je stanje sa sniženjima tamo?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 23:46   #605
Kad se otvara ujutro arena? Oni glavni ulazi
glamandglitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 10:03   #606
Prije 8 jer od 8 radi Spar...a sada koliko je to prije...u 7:45 je sigurno otvreno jer sam jednom rano išla u Spar, još sam čekala da dignu vrata od Spara.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 11:52   #607
Ljudi,znate li kako od Velike Gorice do Arene doći javnim prijevozom ?

Koliko pješke ima od Avenue Malla do Arene ? Hvala
Babydoll is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 14:21   #608
Quote:
Babydoll kaže: Pogledaj post
Ljudi,znate li kako od Velike Gorice do Arene doći javnim prijevozom ?

Koliko pješke ima od Avenue Malla do Arene ? Hvala
Sjedni na bus 268 v.gorica-glavni kolodvor, sidji sa busa kod avenue malla. Pjeske ti treba oko pola sata do arene. Ili idi na neki bus koji vozi do savskog gaja, sad ti tam stoji u bus 234 laniste-kajzerica pa mozes direkt do arene.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2019., 15:10   #609
Prestaje vozit besplatni bus za Arenu od 1.7., zašto?
putnick982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2019., 21:27   #610
Zanimljivo....zasto?

Pa kome se pjesaci od trama do centra....treba bar 15 min, a po ovim vrucinama izgleda kao cijela vjecnost....los potez...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2019., 22:35   #611
Pa brzo se dođe do Arena centra od busa sa Savskog mosta.. Svi busevi stoje na stanici kod Arene Zagreb zbog nove regulacije prometa.. pjeske 2 min do Arene centra

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2019., 22:49   #612
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Zanimljivo....zasto?

Pa kome se pjesaci od trama do centra....treba bar 15 min, a po ovim vrucinama izgleda kao cijela vjecnost....los potez...
pitanje je kolike oni koristi imaju od tog busa, tj, koliko posjetitelja zaista preveze
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 11:29   #613
Postoji bus za arenu ?
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 14:17   #614
Ovo sa ZET-ovim busevima sa Savskog mosta je možda još i bolje rješenje, samo je pitanje da li samo privremeno svi ti busevi stoje ispred Arene zbog nove regulacije prometa ili će i kasnije zadržati tu tu stanicu. Tramvajem do Savskog mosta mi treba 5 min.

Areninim drnadavim busom sam išla možda dvaput. Do Arene (i nazad) idem taksijem. Fali mi tramvaj. Napravit će sad pripreme za prugu s ovom novom cestom (to je bilo u planu još prije 30 godina, ali morate uzeti u obzir da je Kozari Bok ipak bio veći prioritet nego napraviti 2 tram stanice do Laništa).

Jedino, kolegica koja živi u Botincu se žali da njen bus nema klimu (mislim da je to govorila baš za bus 110 Savski most – Botinec), tak da u tu liniju preko ljeta ne bih ulazila. Ne znam kako ostale linije stoje s klimom. Nisam mogla vjerovati da njen bus nema klimu, mislila sam da su odavno svi ZET-ovi busevi klimatizirani. Naši na Jarunu sigurno bar desetak godina.

Sa stranice Arena centra:
Besplatan autobus Arena Centra prestaje voziti 1.7.2019.
No i dalje do nas možete autobusom i to s čak 17 autobusnih linija! S terminala Savski most do Arena Centra (stanica Arena Zagreb) voze autobusne linije 110, 111, 112, 132, 133, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 168, 169, 315. S terminala Žitnjak do Arena Centra (stanica Arena Zagreb) vozi autobusna linija 222 svakih 30-40 minuta. Od Glavnog željezničkog kolodvora do Arena Centra (stanica Arena Zagreb) vozi i autobusna linija 234 svakih 20-25 minuta.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 15:07   #615
doslovno svi busevi osim buseva za Stupnik, Lučko, Brezovicu i Klinča Sela tamo sa Save prolaze, tako da uopće nema potrebe za Arena busom
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 15:37   #616
Meni je bio super arena bus - na 5 min hoda od zgrade na vrbanima i onda lijepo direkt do centra i nazad doma....a frendicama iz spanskog, rudesa i voltinog (koje su radile u arena centru) je dobro dosao, jer nemaju niti tram niti direkt bus do savskog mosta...

Sto se klime tice, dok sam zivjela na jarunu, koristila sam cesto 113 (jedini koji vozi po jarunu) i uvijek je bio klimatiziran...ali 115 za spansko i 114 za precko su znali biti bez....a najcesce sam koristila 109 liniju, dosla bih tramom do doma na savi i presjela u 109 na posao u slobostinu - od 10 x, 3x klima, ostatak se kuhaj u sauni
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 15:41   #617
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
doslovno svi busevi osim buseva za Stupnik, Lučko, Brezovicu i Klinča Sela tamo sa Save prolaze, tako da uopće nema potrebe za Arena busom
Netočno. Bus za Brezovicu stoji ispred Arena dvorane što je 2 min od Arena centra.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 17:19   #618
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Sto se klime tice, dok sam zivjela na jarunu, koristila sam cesto 113 (jedini koji vozi po jarunu) i uvijek je bio klimatiziran...ali 115 za spansko i 114 za precko su znali biti bez....a najcesce sam koristila 109 liniju, dosla bih tramom do doma na savi i presjela u 109 na posao u slobostinu - od 10 x, 3x klima, ostatak se kuhaj u sauni
Hm, znači više ih nema nego ima klimu. Užas. Sad si me sjetila na 109. Da, zna biti grozno u njemu, ali se rijetko vozim pa sam zaboravila. 113 osim što je uvijek klimatiziran, imam dojam da svakih par godina dobijemo novi, moderniji bus. Oduvijek sam se voljela voziti tim busom.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 17:33   #619
113 je i meni najdrazi a ta 109 je bas ukleta, godinu i pol sam je koristila i preko ljeta vecina nema klimu i ponekad mi se znalo vrtiti od saune, pa bih izasla van i cekala neki s klimom....zimi je cesto bio hladnjak, jer naravno da nema grijanja, pa se smrzavas....s drugim bus linijama na zapadu najcesce nema tih problema....zato mi je tram najdrazi, bar ovi novi....ako mi ljeti naide stara 5, to preskacem i cekam klimu

i stvarno je steta da su ukinuli arena bus
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2019., 15:16   #620
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Netočno. Bus za Brezovicu stoji ispred Arena dvorane što je 2 min od Arena centra.
ne znam, ja sam naletjela na buseve za Brezovicu i Goli Breg na kojima piše ''preko petlje'', a svaki bus koji preko petlje ide stane tek u Lučkom

mislim da još ne koriste stanicu petlja ulaz
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.