Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2004., 13:36   #1
Sve O MMS-u

Moze li mi netko objasniti kako funkcionira MMS? Nakon sto su namjestene postavke i slanja MMs-a u kojem obliku osoba koja ga prima dobije MMS. Mora li ulaziti preko wapa na internet da bi vidjela mms i trositi novce ili dobije kao i obicnu sms poruku samo sa slikom?
__________________
Povoljno prodajem
blackstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 14:11   #2
aaaaa pomozite recite mi barem nesto....................
__________________
Povoljno prodajem
blackstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 15:27   #3
Ako mobitel osobe kojoj šalješ mms ima mogućnost slanja i primanja mms-ova (a to mogu svi noviji), onda će ga dobiti direktno na mob kao poruku sa umetnutom slikom i/ili zvukom.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 15:33   #4
hvala ti puno na odgovoru.....
__________________
Povoljno prodajem
blackstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 00:56   #5
Mislim da ce taj MMS biti jebeno dobra stvar u blizoj buducnosti, kad malo cijene padnu.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 06:20   #6
kad šalješ mms nekome sa svog moba na drugi (ili na mail) sa tvog se aparata šalje fajl odnosno poruka koja u privitku ima taj multimedijlni sadržaj..
ti plaćaš za slanje a onaj kaj prima ne plaća niš..

ako nekome šalješ nešt sa neta (ili wap-a) njemu dolazi jedna push poruka u kojoj se nalazi link na wap preko koje se spaja na neki wap server sa kojeg se isporučuje taj MMS fajl na mob.. u tom slučaju naplati ti se konekcija na taj wap server..
nadam se da sam ti objasnio malo..
__________________
live long and prosper
JakeTheMass is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 09:10   #7
je sad mi je jasnije....
Zanima me jos kako mogu skidati slicice i melodije s neta-one sta su besplatne. Mob mi ima i bluetooth i Irc ali ne znam kako se sluziti s time....Mozete li mi pojasniti malo taj postupak?
__________________
Povoljno prodajem
blackstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 23:56   #8
Bolje se probaj naucit povezat mobitel i komp preko bluetootha ili infracrvenog, bolje ti se isplati.

Na netu nadjes, melodiju, sliku, igru, i samo je preko bt-a ili ic-a preneses u mobitel.

Kompjutor ti isto mora imati IC ili BT, a to i nije skupo za nabavit.

Puno jace ti se to isplati.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.