Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2012., 15:56   #6981
Dajem otkaz za nastavak gledanja serije!!!!!!!

@pinky pa prva sansa je bila valjda na Korculi zar ne? ..ma bedno je sve skupa, mislim halooo JVP i ostali mogli ste ladno nas forumase pitati za savjete kako dalje s razvojem situacije a ne da ste tako ne mastoviti u tome..ko ce to gledati te ista ponavljanja i sranja......sad vise nije nis cudno,da ce L&J spojiti tek zadnju ep. i posle ce kao u filmu "naci svoj mir" i nastavak u II.sezonu..bedniji scenarij stvarno nisu mogli smisliti

A tokom ovog razvlacenja, ce sigurno pojaviti se neki flashbacki tipa "sex-a"L&J da ce opet privuc malo vise gledatelja,...mah
neznana89 is offline  
Old 05.04.2012., 16:20   #6982
Nela hvala na sadrzaju i ozdravi brzo

Bas sam se sokirala kad sam procitala da ce Leila umrijeti
i sta sad odugovlace s Filipom

@Neznana ne pomisljaj na otkaz ni pod razno moras patiti s nama

Vidim vracaju Jakova u pricu s Dinkom bit ce svasta

i Lara daje drugu sansu Jakovu

i Vjera je trudna

Kad ovako citamo izgleda da odugovlace ali kad budemo gledali
valjda bude bolje
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 05.04.2012., 16:33   #6983
Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
Dajem otkaz za nastavak gledanja serije!!!!!!!

@pinky pa prva sansa je bila valjda na Korculi zar ne? ..ma bedno je sve skupa, mislim halooo JVP i ostali mogli ste ladno nas forumase pitati za savjete kako dalje s razvojem situacije a ne da ste tako ne mastoviti u tome..ko ce to gledati te ista ponavljanja i sranja......sad vise nije nis cudno,da ce L&J spojiti tek zadnju ep. i posle ce kao u filmu "naci svoj mir" i nastavak u II.sezonu..bedniji scenarij stvarno nisu mogli smisliti

A tokom ovog razvlacenja, ce sigurno pojaviti se neki flashbacki tipa "sex-a"L&J da ce opet privuc malo vise gledatelja,...mah
Dobro ti je rekla pipa, nema odustajanja, ima da se patis skupa s nama
BTW Korcula je bila lijepa, ali to je bilo- Dam ti samo prst, a ne cijelu ruku. Jako se brzo predomislila. Mozda ce druga sansa biti ona prava, u 158.ep ili 182.ep ili u drugoj sezoni...
pinky63 is offline  
Old 05.04.2012., 16:49   #6984
Hebate koliko ova Lara cmizdri,mogla je zalit cijelu cvjećaru i stalno ponavlja jedno te isto : moje dite,moje dite,daj sjaši više djetetu s vrata,možda je i bolje šta ti ga je Nela uzela da ga malo ostaviš na miru!!! sve me strah kad mali uđe u pubertet oće ga i tada ovako davit?! Krava glupa!!! Lara sucks
__________________
A kad mi dođeš ti,i osmijeh vratiš mi,sva patnja i bol života mog,će proć...:( <3 <3
heleny 15 is offline  
Old 05.04.2012., 16:52   #6985
Lipa ova nasa cvitka u stvarnom zivotu . Potpuno drugcije izgleda nego na TV sa onom rutom na glavi
http://novatv.hr/clanak/larinizbor/i...ku-cvitku.html
neznana89 is offline  
Old 05.04.2012., 17:32   #6986
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
Vi šta pozornije pratite (ako takvih uopće ima ofkors) koliki je kronološki odmak serije tj. koliko je star Larin i Jašin plod?
Oko 2 godine

A meni izgleda kao da je i dalje na nivou novorođenčeta. Uopšte ne hoda,ne priča...
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 05.04.2012., 17:50   #6987
nisam gledala u nedjelju i ponedjeljak seriju, a zanima me scena nikša-karmen o kojoj govorite jer navijam za taj par-mi možete dati link?
toby5 is offline  
Old 05.04.2012., 18:16   #6988
Ja sam je jedva prepoznala kad sam je vidjela u Glorii
i ugodno se iznenadila sasvim druga zena za razliku od Cvitke
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 05.04.2012., 19:24   #6989
Quote:
pinky63 kaže: Pogledaj post
Nadalllina,Nela nam pise sadrzaje koje cita u magazinu iz susjedne nam drzave.
Brz oporavak, Nela!
Sta reci na sve ovo ?Jakov opet plovi i Leila opet na brodu.
Niksa odlazi? Kad ce vec otici ?
Dinko pada i dize se, hoce li ga ikada stici pravda ?
Lara pruza Jakovu drugu sansu? A kad je bila prva ?Moj muz je najdivniji covjek na svijetu, ali ne vjerujem da bi me cekao toliko koliko Jakov ceka Laru.
Jakove, svaka cast na strpljenju
Svi ostali su manje bitni.
Jedino sto mi nije jasno je sto li onako naprasno maknuse Maru i Anitu i Zorana ? Bili su odlicni .
Ne nazire se nista zanimljivo
....dobar ti je ovaj post pinky..ovo je katastrofa..nista ja ne kontam vise...sta dinko izlazi iz zatvora, a vjerovanto kaucija pa ce cekati sudjhenje na slobodi , a ne u pritvoru...sta srcani udar...sta OPROST, kakav oprost...sta hoce ona caknuta Blanka...i blesavi Tonco..ma nek jedu oni meni lijepa govna...sto oprost , a pokradeno bogatstvo, bacanje na ulicu, varanje, kriminal, pokusaj ubojstva jakova..naruceno ubojstvo leile..otmica anite, ucjena...podmetanje..zlocin, mrznja pakost, strasna, neugasiva potreba da pobije i unisti sve oko sebe, skoro isto kao da i jeste jer je pokusao..malog jakova se pokusao rjesiti..i da pobije sve likove u seriji sem leile, baba blanka bi opet kmezila ''on jeee moooj jedini siiin smrrrc ssssmmmrc''ma nek idu u vraziju mater i oni i ovo sranje od serije...zapoceli opasno kakiti od 107 epizode precizno i ne misle stati do kraja...je li se neznana zeza , pretpostavlja ili je negdje procitano to da ce biti u zadnjoj epki j i l tek skupa i naci film u miru-..i to ostale pizdarije....+
..nisam ja trebala ovo ni pocinjat gledati..puuuh...navukla se kaa glupa siparica, kako sam rekla, lako im je sad sranja od scenarija praviti kad su navukli toliki svijet...ali nja ima ga negledala do 140 epke...odoh sad u medjugorje lijepo i pa pa..
..i hoce li vise konacno se znati i def. reci do kad traje serijal 158. ili 182????
..kakv bogdan..
..sta leijla odlazi pa se vraca..
...umire pa uskrsne...
..ovaj pali pa ne zapali..
ja000 sve glupsti..
joooj ali baaaas..
a ima li su tako kvalitetne zaplete..ja nzm sto da gledam..to za karmen i niksu ce opcito biti samo flert..
...GLUPOST!!!!!
Nadalllina is offline  
Old 05.04.2012., 19:28   #6990
kaj nije sudac tijekom parnice o skrbništvu pročitao 1,5-godišnji jakov zlatar
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 05.04.2012., 21:32   #6991
Nadalina nemoj se toliko zivcirati bit ce nadam se bolje hahhahhah.....

a ne zna se koliko je na kraju epizoda ja sam procitala da ce serija trajati do pocetka ljeta
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 05.04.2012., 22:12   #6992
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Nadalina nemoj se toliko zivcirati bit ce nadam se bolje hahhahhah.....

a ne zna se koliko je na kraju epizoda ja sam procitala da ce serija trajati do pocetka ljeta
..da ovaj gore post stvarno puca od izritiranosti
..kao i posljednih nekoliko epizoda..smor i propuh, ljudi sad gledaju iz navike, pitnaje do kad ce samo..one piste i nikol i onaj slinavac; leila zaskace dinka; blanka voli dinka; nema u stvari nikako sadrazaja i akcije samo se vade onom muzikom svaku malo zaurla iza..1 i pol price pa 2 minuta one opere; a baba alma i karmen su me jedino nasmijale ovih zadnjih par epki, sinoc kako je alma doziva hahaha isto crtani film cccc
Nadalllina is offline  
Old 05.04.2012., 22:18   #6993
Quote:
Nadalllina kaže: Pogledaj post
..da ovaj gore post stvarno puca od izritiranosti
..kao i posljednih nekoliko epizoda..smor i propuh, ljudi sad gledaju iz navike, pitnaje do kad ce samo..one piste i nikol i onaj slinavac; leila zaskace dinka; blanka voli dinka; nema u stvari nikako sadrazaja i akcije samo se vade onom muzikom svaku malo zaurla iza..1 i pol price pa 2 minuta one opere; a baba alma i karmen su me jedino nasmijale ovih zadnjih par epki, sinoc kako je alma doziva hahaha isto crtani film cccc

e bas to, dobro kazes!
a ono s almom i glasovima je bilo tak bezveze, bas crtic kaaaarmen, kaaaarmen.... i bas tada nigdje nikog u krcmi

odoh 124 gledat, opet samo 42 min
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 05.04.2012., 22:21   #6994
meni sad zanimljive epke kolko god vama to dosadno s dinkom i lidijom meni je napeto. a ne može se opet stalno nešto događat ko što vi očekujete,treba malo i odugovlačit, to i je bit sapunica. ja mislim da će bit 180 i nešto epizoda.
Lidiya is offline  
Old 05.04.2012., 22:25   #6995
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
kaj nije sudac tijekom parnice o skrbništvu pročitao 1,5-godišnji jakov zlatar
yep,a ima valjda između 1.5 i 2 godine
Lidiya is offline  
Old 05.04.2012., 22:37   #6996
Kako se zove barba, zasto je Mate tako blizak s njim?

I kakvim se poslom Nela bavi, kakve je ono fascikle nosila i to?
__________________
S planete dosade kupim članove posade, idemo na put do granica spoznaje. :)
Lenny Angels is offline  
Old 05.04.2012., 22:42   #6997
Quote:
Lenny Angels kaže: Pogledaj post
I kakvim se poslom Nela bavi, kakve je ono fascikle nosila i to?
i ja bih voljela znati zašto je nosila onaj ogroman plakat na ramenu...

Lara ima novu majicu
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 05.04.2012., 22:43   #6998
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post

e bas to, dobro kazes!
a ono s almom i glasovima je bilo tak bezveze, bas crtic kaaaarmen, kaaaarmen.... i bas tada nigdje nikog u krcmi

odoh 124 gledat, opet samo 42 min
Ajde anchi gledaj.mozda i progovore koju cekamo te s izvjescem.
Nadalllina is offline  
Old 05.04.2012., 22:57   #6999
Quote:
Lenny Angels kaže: Pogledaj post
Kako se zove barba, zasto je Mate tako blizak s njim?
to mu je valjda deda a mislim da nikad nisu ni spomenuli kako se zove
tlcfan is offline  
Old 05.04.2012., 23:08   #7000
joj, opet nista konkretno...osim kraja!
ajmo redom, dinko je propao, lidija zadovoljna, planira otic s djecom iz grada, a u konzumu se sad nikol zeli zaposliti prekinula je s matom, vidli su se jos jednom, ona mu rekla da joj je zao, on da su oni seljak i princeza, nebo i zemlja, ne idu skupa onda je nikol kupovala cokoladu u konzumu pa bas na blagajni kod iris koja odmah pretpostavi da se cokoladom lijeci depresija

lara kratko bila u bolnici, neli je krivo, al lara ju opet spustila, nelu muci griznja savjesti i na kraju daje jakovu malog. uz rijeci''dite pripada tebi i lari.oprosti.'' eto, dozivila prosvijetljenje. i bilo mi je grozno od nele u bolnici ju doktor pita jel nesto u rodu lari kad ju je dovela, a nela kaze -ma ne, samo poznanica, kolabirala je slucajno pred mojom kucom
a inace mia odlucila odvest laru na korculu, daleko od svih. karmen tjesi niksu.

lara opet otjerala jakova - ''ne zelim te ni gledat ni slusat''

ma dosadnooooooooooooooooooooooooooooo
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.