Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2013., 00:29   #781
uff meni je 13.ta dobra epizoda
aga i njegova borba sa samim sobom a kako sve drzi u sebi, ajme.... toliko mi ga zao bilo

a scena kad ona sanja da su se sreli i da joj on kaze da ju nece ubiti a ona njemu prizna da ga voli... ma skoro sam sok dozivjela. ono, znam da niste spominjale da se vide niti slicno, pa mi cudno cudno, vec sam mislila da haluciniram a lijepa scena, steta sto nije stvarna jos je on taman prethodno izasao sam iz kuce... ! a super mi je kak je odmah saznao di je sila, a onaj ljigavac se tamo uzalud trudi

i preekrasno mu je abay rekao pred kraj ne znam jel netko pisao taj dijalog, ako vas zanima mogu ja malo pauze na oyo i prepisati ako netko nije gledao a zanima ga? prelijepo mu je to rekao, bas me dirnulo.

a narin&azad kak su dosadni. jedino je lijepo ono zakljucila o cvijecu.

a pelin arkadasica, nju cemo vidati jos ili?

e da, i kraj jedan od boljih
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 09.01.2013., 00:34   #782
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
i preekrasno mu je abay rekao pred kraj ne znam jel netko pisao taj dijalog, ako vas zanima mogu ja malo pauze na oyo i prepisati ako netko nije gledao a zanima ga? prelijepo mu je to rekao, bas me dirnulo.
Da, da, molim te.

Odmah je saznao gdje mu je voljena?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 09.01.2013., 00:37   #783
Quote:
blondie27 kaže: Pogledaj post
Čim je završila današnja epizoda na novoj, pomislila sam kad će sutra minsko polje, pa scene na krevetu.
O da! , ja jedva čekam! Meni najdraže scene njih dvoje

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
I ja. :cer ek: Ta scena u minskom polju mi je najdraža dosad. Ide on po nju, koga briga za mine i čitav svijet, mora ju spasiti. :cere k: A i zagrljaj je divan, samo što mu pusu nije dala kad se naslonila na njega.

Strašno me izmorila današnja epizoda, nisam to očekivala.
+1! I meni..dobro, stala sam na 21 na 5 minuti i nikako da krenem sa gledanjem...ali to u minskom polju ..ne znam hoće li bit koja ljepša scene, osim možda sa bebačem, kad su bebe u pitanju, topim se samo tako!

O i mene!

Quote:
tina01 kaže: Pogledaj post
nisam ništa dalje odgledala s prijevodom od 9. epke,sve na turkiš, ne stignem,a bojim se da neću skoro

nego ne mogu ne primjetiti da nije bilo preveć drvlja i kamenja na Borku večeras,valjda smo se svi složili da je to jača scenaristička nebuloza ili ja ne znam jel ti scenaristi misle ak ne stave u seriju silovanje da se neće gledati ili što već :ne z na:
I ja isto...ja sam do 8 sa prijevodom gledala i onda sve na turskom.. tko zna do koje ima sa prijevodm na natabanu?!

A ono, i ja bilo i nije...ja sam mislila da će bit i gore, ali da su scenaristi napravili fail, jesu i to epic fail!

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Upravo gledam 12.sa prijevodom : (
Sad je pauza da dodem k sebi : (:ma ma:
Ajme..ja mislim da ja ni neću gledat 12-u sa prijevodom...ja sam pred kraj 11-te tulila ko idiot, a kako pišete, 12-ta cijela tužna, ako je tako ja ću dehidrirat od plakanja onda...pogledala bih, ali kad čitam komentare koliko je tužno, ne znam...strah me!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 09.01.2013., 00:47   #784
anna maria molil te samo pisi, ne mogu docekati 13 a 12 sam jedva izgledala par puta sam i ja morala pauzirati, meni je bila stvarno teska...
Firi60 is offline  
Old 09.01.2013., 00:48   #785
znaci boran se vrati iz setnje, i tamo je bacio prsten u more

abay ga ceka, zabrinut, pita gdje je bio, boran kaze u setnji, laze mu da nije pronasao ni silu ni azada, i onda abay pita -a sto ces kad ih pronades? ubit ces ih?
boran suti.
abay: razumijem. imas se pravo ljutiti. ali znas sto se dogada kada prema osobi koju volimo pocnemo osjecati mrznju? prestajemo biti ljudi.
onda nama vise ne upravlja srce i dusa, nego bijes. i ti si takav. sila te jako povrijedila. sad i ti nju zelis povrijediti.
boran, ti nisi covjek koji bi nekome oduzeo zivot.
pitaj svoje srce. cak i dok ti srce tako pati ona je jedina osoba koju zelis kao utjehu.
ako je vec ona lijek za sve patnje, ne dopusti da te vodi mrznja. jer ti savjest i ljubav koju osjecas do smrti nece dati mira.

i boran se samo ustane i kaze da moraju na spavanje
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 09.01.2013., 00:55   #786
13.ep

ima nešto što me zanima.. kako Boran prenese svoj pištolj kroz avion.. zatako ga za pojas ko šerif.. a kontrole.. jer i u unutrašnjem njihovom letu ima kontrola il to kad ide aga uređaj ne radi... i ga sakrio u kofer
inače pogled kad ugleda gdje ju ovaj uhvati za ruke i poljubi na ona ipak primakne lice.. nije to zaslužio.
a isto tako.. on ima u tom njenom zdanju od holdinga već svog čovjeka???.. e što ti je organizacija.. a ovaj umišljeni kaže "on je nitko i ništa u Istanbulu"
eMarina13 is offline  
Old 09.01.2013., 01:07   #787
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
ima nešto što me zanima.. kako Boran prenese svoj pištolj kroz avion.. zatako ga za pojas ko šerif.. a kontrole.. jer i u unutrašnjem njihovom letu ima kontrola il to kad ide aga uređaj ne radi... i ga sakrio u kofer
inače pogled kad ugleda gdje ju ovaj uhvati za ruke i poljubi na ona ipak primakne lice.. nije to zaslužio.
a isto tako.. on ima u tom njenom zdanju od holdinga već svog čovjeka???.. e što ti je organizacija.. a ovaj umišljeni kaže "on je nitko i ništa u Istanbulu"
e kad je ovo provalio sam se samo smjeskala, nemas ti pojma emre
a ovo za pistolj... pa jesi vidjela koliku kucu tamo ima? oni posvuda pistolje drze, nije to sad nesto tako bitno

a ono s policijom, netko je pitao... onaj ljigavi bratic je rekao boranu dok je pleme vijecalo - ne brini, netko ce preuzeti krivnju, u tom smislu. dakle netko iz plemena ce se predati policiji, ne moze agi nitko nista dok je pleme uz njega. ne moze se to iskorijenit ako je u ljudima.
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 09.01.2013., 01:30   #788
Zašto se ovo dvoje svađa oko 36 epizode... jedino što sam razumjela je nešto oko Narin...pa je ova ponovno spomenula Jezdu..
Baš je napet odnos u 36-toj...ful je okrutna prema njemu, a onda poslije plače u sobi - ovaj turski mi je ko kineski
sultanahmet is offline  
Old 09.01.2013., 01:38   #789
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
e kad je ovo provalio sam se samo smjeskala, nemas ti pojma emre
a ovo za pistolj... pa jesi vidjela koliku kucu tamo ima? oni posvuda pistolje drze, nije to sad nesto tako bitno

a ono s policijom, netko je pitao... onaj ljigavi bratic je rekao boranu dok je pleme vijecalo - ne brini, netko ce preuzeti krivnju, u tom smislu. dakle netko iz plemena ce se predati policiji, ne moze agi nitko nista dok je pleme uz njega. ne moze se to iskorijenit ako je u ljudima.
nisam ja to ni tako mislila.. još jedna od nebuloza u priči.. jer pištolj je isti.. njim se htio ubiti poslije Jezde..ima nešto laganini izrezbareno duž cijevi.. ja gledam agi u ruke.. jako lijepe ruke ..

al ozbiljna je stvar.. kao se to izorganizira.. nekome je čast da može zbog svog age ići u zatvor.. nema tu iskorjenjivanja
eMarina13 is offline  
Old 09.01.2013., 01:39   #790
napokon odgledala 12.A kaj da velim,cijelu epizodu netko place
A ja sa svima pustila koju suzu od Dzelila,Bedar,Sile,ali sa agom sam vec naricala.Strasno mi ga je zao,kad je pustio suzu kod konja ja sam sluzbeno samu sebe proglasila slucajem za promatranje,jer sam cvilila ko malo dijete.Jako teska epizoda,a kraj kad pita:A sta ce biti sa Silom nakon svega ona mu je opet prva briga,a kad se pogledava sa njenim starim
Razmisljam da sad aktiviram oyo i pogledam 13.Nisam normalna to je sigurno,kad dodem s posla odspavam par sati da mogu nocni maraton nastaviti
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 09.01.2013., 01:44   #791
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
nisam ja to ni tako mislila.. još jedna od nebuloza u priči.. jer pištolj je isti.. njim se htio ubiti poslije Jezde..ima nešto laganini izrezbareno duž cijevi.. ja gledam agi u ruke.. jako lijepe ruke ..
ahaaaa.... ja nisam prepoznala pistolj. onda je doslo do nesporazuma.

a agine ruke su prekrasne sav je prekrasan
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 09.01.2013., 02:24   #792
stigoh do 44. pa da se odjavim za noćas a kad se već slažemo da su različita mišljenja dobrodošla ja molim boga da se ne ljube ima među njima neke energije (kako bi to murat rekao) lijepog šaputanja, pogleda i šnjofkanja, al kad ju ide poljubit ko da ladnu zmiju ljubi nekako mi ona priča o njihovom neslaganju drži vodu. pravi poljubac je ipak nešta šta je teško odraditi s osobom koja ti nije draga ....a hebaga, što sam se dala u analize, ko da sam neki ekspert
Cobanica is offline  
Old 09.01.2013., 07:33   #793
Dobro jutro, evo još jedne ovisnice o Sili i Boranu

Ja sam čvrsto odolijevala svim sapunicama i kesila se materi i svekrvi što gledaju te gluposti i prošli tjedan bila kod svekrve kad je gledala drugu epizodu sile na novoj i kao uz večeru ja poškicam i ono svidi mi se

I tako ja sjela na komp i na oyu pregledala sve što se unaprijed odgledat dalo i teška ovisnica postala

Evo upravo odgledala 13. I fak... Onaj Emre aaaaaaaaaaaaaa bljak, fuj, puj!!!!
Jooojjjj ja bi ga grrrrrrrrrrrrrrr...... Neka ga više makne od sebe ljigavac!!!

Pogled Borana kad ju ovaj ljigo cmokne u obraz...


Baš mi je bio bed

slažem se sa večinom za Narin i bracu- ona mi je simpa jer je ipak seka od voljenog mi age ali inače mi nit smrde nit miriše

Pozitivac 100% mi je Gabriel (frend od Borana)

Našla sam epizode na turskom on line, al neću gledat jer mi nije gušt kad ne kužim što pričaju.

Ne mogu dočekat da se konačno S&B sretnu
__________________
Vuk dlaku mijenja u jesen i u proljeće. Čovjek po potrebi
ice_queen is offline  
Old 09.01.2013., 08:00   #794
da se obrnem na malo kesne situacije i nelogičnosti XD

Kada se Boran ide kupat a Sila poškica a njemu se vide boxerice, al ajde, možda se turci kupaju u gaćama

Onda kada Sila uleti u golubnjak tražeći Borana, kao unutra je sama a vidiš nečiju ruku kako baci goluba prema sili

Onda kada Boran dovede onog svog bratića na polje gdje je spaljena ukradena roba, i svađaju se oni a iznad Borana se vidi onaj čupavi mikrofon

Onda svi putuju sa tim oružjem kao da je živa anarhija
Kao da oni nemaju carinu na aerodromima

Ali kad pogledam okice od Borana sve zaboravim
__________________
Vuk dlaku mijenja u jesen i u proljeće. Čovjek po potrebi
ice_queen is offline  
Old 09.01.2013., 08:21   #795
Quote:
ice_queen kaže: Pogledaj post
Ja sam čvrsto odolijevala svim sapunicama i kesila se materi i svekrvi što !

Pogled Borana kad ju ovaj ljigo cmokne u obraz...

Jaoooo hajmo ga ukrasti
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 09.01.2013., 09:03   #796
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
Jaoooo hajmo ga ukrasti
ja sam za
__________________
Vuk dlaku mijenja u jesen i u proljeće. Čovjek po potrebi
ice_queen is offline  
Old 09.01.2013., 09:24   #797
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Da, da, molim te.

Odmah je saznao gdje mu je voljena?
da da to mi je bilo močno...svi se kao trude saznati gdje se ona krije i onaj njegov odvratni bratić kao će mu pomoći da ju pronađe
a on ima čovjeka od povjerenja koji ga nazove na mob i kaže mu i gdje je i što se s njom događa

Quote:
ice_queen kaže: Pogledaj post
Pogled Borana kad ju ovaj ljigo Emre cmokne u obraz...
neprocjenjivo
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....

Zadnje uređivanje leksonaze : 09.01.2013. at 09:33.
leksonaze is offline  
Old 09.01.2013., 09:34   #798
Quote:
leksonaze kaže: Pogledaj post
da da to mi je bilo močno...svi se kao trude saznati gdje se ona krije i onaj njegov odvratni bratić kao će mu pomoći da ju pronađe
a on ima čovjeka od povjerenja koji ga nazove na mob i kaže mu i gdje je i što se s njom događa
Ajme to mi je najbolje kad onaj Dzihad il kako se već zove objasnjava da ce nac Silu, a on vec zna di je i sto radi. Boran je pravi Aga u svakome smislu ponašanja, izgleda i ostalog, samo ga Sila malo izbaci iz takta, al su mi jako jako slatki kad se maze . Jedva čekam 20 epizodu.
Slika iz 20.ep
__________________
Vulpes pilum mutat, non mores.
dimanado is offline  
Old 09.01.2013., 09:36   #799
Quote:
amper123 kaže: Pogledaj post

Mene zanima nešto borrish, kako policija i pravosuđe gledaju na ta ubojstva iz časti u modernoj Turskoj? Da li su ovi toliko profesionalni da ih ne nađu? Da li policija i pravosuđe žmire na takve zločine? Da li je "osramoćenu" braću, očeve i muževe briga za zatvor, nego je samo čast bitna?
Te zlocine obisno cine deliktno nesposobni tj. djeca.
Ako ih ucine stariji, oni se omad predaju sudstvu (skoro u svim slucajevima) jer postoji mogucnost umanjenja kazne i to 2 puta.
Npr. ako nekoga osude na 24 godine, kazna ce s eumanjiti na 15, pa na 10, a vec poslije 6 odsluženih može se traziti uvjetno pustanje na slobodu.

A o statusu tih ljudi u zatvorima je suvislo pricati.
Drži ih se kao malo vode na dlanu, svi zatvorenici im odaju postovanje.
Tako da tim ljudima zatvor i ne dođe kao nesto teško

Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
a ono s policijom, netko je pitao... onaj ljigavi bratic je rekao boranu dok je pleme vijecalo - ne brini, netko ce preuzeti krivnju, u tom smislu. dakle netko iz plemena ce se predati policiji, ne moze agi nitko nista dok je pleme uz njega. ne moze se to iskorijenit ako je u ljudima.
Džihan je rekao da ne trebaju da se brinu ta policiju i sudstvo.
Boran ce ih ubiti, a neko drugi ce priznati, jer je to dužnost plemena, da zastiti agu, jer dok im age i pleme postoji.
Dužnost sviju u plemenu je da se žrtvuju za agu, jer bez age nema plemena.

Inace Sila mi skače po jetri
Meni ona nije vrijedna ni aginog metka
Da sam ja aga, ja bih lijepo privela drugu i jos bi Sili poslala pozivnicu za vjencanje
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 09.01.2013., 09:57   #800
jutro ovisnice

nije mi vrag dao mira i sinoć sam pogledala 20.tu epku na turskoj...pojma nemam o čemu pričaju al sam se bila sva raznježila....i mislim da se opet vratio stari glumac koji je u prve dve epizode glumio Boranovog starog....i glas mu je drugačiji i stav,nema bradu i vidi se da je drugi glumac.....ovaj koji je sad u epkama na NOvoj mi je nekak draži....

nego, mene zanima na koji način će se oni vratit doma iz Istanbula? može mi netko napisati u kratko...nemrem čekati
dobrica31 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.