Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Linux, UNIX i ostali unixoidi

Linux, UNIX i ostali unixoidi Open source OS-ovi i sve o njima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2014., 16:03   #1
Question Problem pokretanja racunara

Kad upalim komp pise mi reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press kay. Ne znam sta da radim, HD mi nije otisao u to sam sigurna jer sam trenutno na racunaru i to sam ga pokrenula pomocu CD-a cim izvadim cd opet ista poruka. Pa ako neko nesto znam, neka pomaze
Kiki1023 is offline  
Old 06.12.2014., 09:04   #2
cek da zakoljem pile i gatam iz creva
a jesi dala podataka
__________________
kada mi je loše, ja si smotan šita
pa citiran misli pricidnika tita
NNJ is offline  
Old 06.12.2014., 10:47   #3
Starešino, radi se od dobroj STAROJ CMOS bateriji koja je prdnila na rosu

Morat će gotovo sigurno kupiti novu i napraviti CMOS reset i ponovo postavljanje BIOS postavki
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Old 06.12.2014., 15:48   #4
Quote:
Kiki1023 kaže: Pogledaj post
Kad upalim komp pise mi reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press kay. Ne znam sta da radim, HD mi nije otisao u to sam sigurna jer sam trenutno na racunaru i to sam ga pokrenula pomocu CD-a cim izvadim cd opet ista poruka. Pa ako neko nesto znam, neka pomaze
Hoćeš nam objasniti kakve veze tvoje pitanje ima s UNIX ili Linux operativnim sustavima?

I na hrvatskom je računalo, ovo računalo, a ne "računar"!
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Old 06.12.2014., 16:15   #5
krivi podforum.
grogo bolger is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.