Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2013., 13:32   #1
Index podforuma biciklizam - popis važnijih tema

Tražite baš tu jednu temu koja se tiče vašeg problema, a nije na prvoj stranici, pa pomišljate otvoriti novu?

Polako

Sticky zamišljen kao "sadržaj" podforuma biciklizam, pomoću kojeg brzo i lako možete pronaći većinu aktivnih, te forumašima bitnih, tema.

1. Općenite teme

Često postavljana pitanja

Biciklistički tutorial

Veličina bicikla

Geometrija bicikla

26"/27,5"/29" rasprava

Mršavljenje i biciklizam

2. Popravci, servis i savjeti

Majstori help! - zbirna tema za sva pitanja vezana uz popravak i servis bicikla

Biciklpopravljaona - "Sam svoj majstor" volonterski servis iz Zagreba, Frankopanska 1

Obnavljanje starog bicikla/specijalke

Kako stari bicikl učiniti ljepšim

Lakiranje i plastificiranje bicikla

Trgovine, servisi, web shopovi - vaša iskustva!

Trebam uslugu forumaša iz drugih krajeva Hrvatske

3. Vožnje, putovanja, biciklijade

Biciklirate li

Biciklijade

Dogovori za vožnjice

Biciklom na more

Prijevoz bicikla vlakom

Touring

GPS/smartphone aplikacije

4. Dijelovi

Rang dijelova

Kotači i obruči

Lul(ic)e i volani

Gume

Disk kočnice

V-kočnice

Suspenzijske vilice i shockovi

Vodič za rigid vilice

5. Oprema

Ciklokompovi

Lampe, svjetla i bljeskalice

Gripovi

Kacige

Biciklističke naočale

Lokoti

Pedale

Bisage

Bidoni i mjehovi

Nogari

Pumpe

Ruksaci

Odjeća za bicikl

Zimska odjeća

Sicevi (+ Brooks tema)

SPD pedale i obuća

Dječji bicikli i guralice

Dječje sjedalice

Auto nosači

Košare

MTB kamere

Retrovizori

6. Prodaja/mali oglasi, popusti i sniženja

Prodaja dijelova i opreme - mali oglasi

Popusti na dijelove i opremu

Popusti i akcije na bicikle

Grupno naručivanje izvana

Zadnje uređivanje dUG1 : 02.09.2015. at 21:51.
dUG1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 17:34   #2
Otvaram (privremeno) za dodatne ideje oko topica koje želite vidjeti u ovom stickyu.
Dakle, korisne teme koje su možda zanemareni, a bile bi korisne za brzo pronalaženje bez srč opcije.

Trolanje, offtopičarenje, svađu i ostalo nagrađujem sa kartonom bez upozorenja, pa čisto da ne bi poslije bilo
dUG1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 12:07   #3
veličina bicikla i mršavljenje i biciklizam,po mom skromnom mišljenju
duffbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 12:09   #4
velicina je pod 1) treca po redu... al ako dobro vidim nema nigdje koji bajk kupiti, a mislim da je najvise takvih padobranaca koji otvore novu temu za savjet oko kupnje...
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 21:49   #5
Mrsavljenje stavljeno, velicina je vec ´nutra (kad si nutra si nutra, kuis burke).

Kupnju bicikla bih opcenito preimenovao iz ovoga sada u nesto opcenitije tipa Kupnja (novog) bicikla, makar je to i tak nevazno kad je prosjek postova "jab kupijo 27,5" montibaciklo za 95% po gradu i 5% po nasipu" pa da se zove ne znam kak, nece pomoci.
dUG1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 14:49   #6
Eto po preporuci stavit ču i ovdje ovaj prijedlog ili zahtjev, koji sam napisal u postu dolnje teme.Dakle traži se taktičko preimenovanje teme Lokoti i zaštita bicikla, i stavljanje iste teme na vrh ovog djela foruma kao Top teme.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=3390

Ovako nešto je trebalo več odavno napravit, dakle temu Lokoti i zaštita bicikla treba postavit na vrh kao Top temu.

S obzirom na veliki problem krađa bicikla, ili točnije neupučenost biciklista=ukraden bajs, ova tema mora bit brzo uočljiva dakle posebno istaknuta.

Za svakog vlasnika bicikla, krađa bicikla je iznimno neugodna i vrlo stresna situacija+financijska šteta.Kaj se tiče biciklista jel, od krađe bicikla gori je samo ozbiljan pad s bicikla, ili kad nekog na biciklu udari auto.

Ova tema je na popisu Indexa podforuma, ali to nikako nije optimalno ili idealno rješenje.

Naslov teme je malo nespretan, baš zato Mod to treba promjenit ili nadogradit jel.Recimo ovako "Lokoti i zaštita bicikla od krađe", to je puno bolji i konkretniji/precizniji naslov to sigurno.


S obzirom na vrlo čudna i teško shvatljiva forumska ograničenja, tu imamo jedan problemčič kojeg opet treba taktički rješit.Točan problem je ovo, na vrh kao Top teme mogu doč najviše četri Top teme.Takva je situacija ak sam ja dobro skužil, i da bi Lokotarska tema mogla ič kao Top tema, prvo treba jednu temu izbacit sa popisa Top tema.

U praksi jedino tema Ukradeni bicikli - prvi post za informacije , ona je podobna za skidanje sa popisa Top tema.Na kraju to je i jedino logično, jer preventiva ili edukacija je najbitnija to sigurno.Prijava ukradenih bicikala kao Top tema je ok, ali je puno bitnija edukacija dakle bolje spriječit krađu/educirat bicikliste, nego kasnije plakat za ukradenim biciklom.Baš zato Lokotarska tema treba doč kao Top tema, po pitanju zaštite od krađe upučeni biciklist=puno manje prijavljenih ukradenih bicikala.




Eto jednog rješenja za temu Ukradeni bicikli - prvi post za informacije, vezano za ovaj Index podforuma i popis bitnijih tema.Ja bi predložil da se tu na vrh pod broj 1. ubaci dio, i to pod nazivom "Korisne informacije". Kao prva tema na tom djelu nek sjedne baš tema Ukradeni bicikli - prvi post za informacije.Kasnije se na taj dio još može dodat neka tema, koja spada pod rzane korisne informacije.Dakle ako ova tema nije kao Top tema na vrhu, neka ipak bude na početku popisa Indexa podforuma.Na taj način opet če biti posebno istaknuta, i to na glavnom popisu bitnijih tema, a to je itekako dobro rješenje kaj drugo.
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2020., 17:53   #7
Auto nosači
Gdje u Zg kupiti kvalitetne auto nosače za 4 međunožna gurala!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.