Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2016., 23:52   #81
HRT ima sreće sto nema penala, jer ako se kanal ukida noćas u ponoć, prekinuli bi utakmicu? Bas me zanima sto će se desiti u 00:00h.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 23:55   #82
Stigli bi ispratiti i penale jer ako su u Ligi prvaka penali bili gotovi oko 23.30, onda bi danas bili gotovi oko 23.45, samo je pitanje što bi bilo s proglašenjem.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 00:03   #83
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Stigli bi ispratiti i penale jer ako su u Ligi prvaka penali bili gotovi oko 23.30, onda bi danas bili gotovi oko 23.45, samo je pitanje što bi bilo s proglašenjem.
Ha dobro, ali proglašenje pobjednika, dodjela, ovo ono. No eto, ipak nisu ukinuli kanal iako se meni čini da su trebali ukinuti no to bi bila najveća sramota ovoga svijeta
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 00:06   #84
Gase vjerojatno s krajem Euro emisije, znači svaki čas možemo očekivati crnilo..


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 00:55   #85
Jok, i dalje ide....a niš, iduća ponoć je večeras.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 01:42   #86
Možda neće ni gasiti dok ne završe Olimpijske igre (ako planiraju da ih emitiraju u HD). Do tad će emitirati upscale SD kanala.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 01:49   #87
Po meni ne bi nikad trebali gasiti HD kanal, barem za Drugi. Uvijek se nađe nešto od sporta, pa eto sada preko ljeta. Bit će kvalifikacija za LP (oviso gdje se igra - takav će i prijenos biti), ATP Umag, Davis Cup iz Amerike, Sveučilišne igre (barem studijske emisije mogu biti u HD-u), i eto već je super. Nije ni upscale SD kanala tako loše. Sve je bolje od SD kanala, a dok ide HD kanal cini mi se jos losije kvalitete.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 15:18   #88
I eto isključiše. Do OI...
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:56   #89
što je najtužnije oni uopće nemaju prepreka za emitiranje hd kanala, a očito iz nekog nepoznatog razlika nam ne daju. pa makar da samo emitiraju strane sadržaje, makar nek gledamo i samo to u visokoj rezoluciji kad sami nisu sposobni napravit svoj vlasititi sadržaj u visokoj rezoluciji

i 80 kn pretplate plaćamo. strašno
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 23:49   #90
Kako nemaju prepreka?
Imaju. HAKOM je ime i adresa.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 14:47   #91
Da hrt oće dao bi HD.. Bilo na zemaljskoj, kabelskoj, satelitskoj, iptv, internetu svejedno. Kosovo ima hd mi nemamo
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 15:01   #92
i da i ne, malko je tu dublja, šira priča u igri i pitanje je kome je ili nije u interesu čim prije preći na dvb-t(2) hd.... tu su ipak i moćni iptv i kabelski igrači kojima neki budući daljnji razvoj zemaljske tv nije ni na kakvoj listi prioriteta, nego upravo suportno.
a da mogu, sa zakonodavno-pravilničko-tehničko-tehnološke strane gledano, da je tu sve čisto, a nije, sve 3 nacionalke bi u zemaljski hd mogle preći u roku keks.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 21:20   #93
moćni iptv i kabelski igrači kojima nije u cilju razvoj zemaljske tv? što hoćeš time reći da je zemaljska tv možda konkurencija kabelskoj znači kad bi hrt prešao na hd i dao ga isključivo zemaljskim putem, max tv bi počeo masovno gubit korisnike jer će svi ponovno stavljat antene na krov i gledat hrt hd?
pomiješao si dosta toga, da mi sutra i pređemo na hevc i odjednom svi kanali od nacionalnih do lokalnih pređu i na ultra hd, provideri pay tv neće ostati bez ijednog korisnika. jer sigurno nekom prosječnom korisniku sportskog paketa hrt2 i u 4K ili HD neće postat bolji od sportkluba u SD. ili nekom ko voli filmove rtl sigurno neće postat bolji od hbo. zemaljska tv bi jedino postala njima konkurencija kad bi davala sve te programe (hbo, sportklub) besplatno, a znamo da je to nemoguće.

no, ja ne govorim uopće o tome da hrt mora imat hd program u dvb-t (iako nema prepreka za to). može on imati na internetu, satelitu, bilo gdje, ali da moramo biti po tom pitanju najgori u europi. da svake dvije godine dobivamo na mrvice hd? i ni to ne bi bio problem da ne plaćamo pretplatu koja je među većima u europi kad gledamo u omjeru s plaćama. 960kn godišnje. jedino uz nas i u crnoj gori državna tv nema hd program, ali crnogorci makar plaćaju pretplatu tri puta manju nego mi. i ako ne vlastita produkcija, onda makar i ovo malo sporta, novih filmova i serija neka nam daju da gledamo kao pravi europljani, kad smo već u eu. novaca ima, prepreka nema, nesposobnost tu vodi ipak glavnu riječ
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 23:16   #94
Ja samo kažem (što tvrde i mnogi iz branše) da HD na našim nacionalkama mnogima nije u interesu jednako kao i daljnji razvoj zemaljske tv općenito.

No to nije ništa novo, vidi se iz priloženog, desetljećima.
Ko i npr. najsporiji, a najskuplji internet.
Jbg, naša posla, reklo bi se.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.