Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2014., 22:41   #6421
pozdrav... da li ima zaintersiranih za neko grupno trčanje 4-5 ljudi? trčima zadnjih 5-6 tjedana i polagano ulazim u formu.. dakle čista rekreativa,opuštanje,druženje bez pretjerivanja do 8-9km ovisno o formi... bundek,nasip,maksimir.
mrkimedo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 16:50   #6422
Ljudi, od 1.11.selim na Mlinove. Vec sad razmisljam gdje cu tamo trcati pa ako netko zna neku neprometnu rutu (dakle, ne ulice i ceste) s mekom podlogom nek mi kaze. Dosad sam trcala po savskom nasipu...
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:54   #6423
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
Ljudi, od 1.11.selim na Mlinove. Vec sad razmisljam gdje cu tamo trcati pa ako netko zna neku neprometnu rutu (dakle, ne ulice i ceste) s mekom podlogom nek mi kaze. Dosad sam trcala po savskom nasipu...
Lagvić - Kraljičin zdenac? HPD (staza 52)?
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:41   #6424
Baš vam je fora ovaj topic. Šteta što je malo "zamro".
Meb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 22:41   #6425
hej, počela sam rekreativno trčati i skužila sam da mi najviše paše kasnovečernje trčanje

e sad, trebao bi mi prijedlog nekih lokacija za trčanje na području trešnjevke (jugozapadni dio) jer sam bila par puta na jarunu, ali je bilo dosta čudnih ljudi koji su se muvali tamo pa me malo strah da mi netko ne iskoči iz grmlja usred noći
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 17:27   #6426
Quote:
AnimusVox kaže: Pogledaj post
hej, počela sam rekreativno trčati i skužila sam da mi najviše paše kasnovečernje trčanje

e sad, trebao bi mi prijedlog nekih lokacija za trčanje na području trešnjevke (jugozapadni dio) jer sam bila par puta na jarunu, ali je bilo dosta čudnih ljudi koji su se muvali tamo pa me malo strah da mi netko ne iskoči iz grmlja usred noći
To ti je super za podizanje tempa.

Ovisno gdje si na Trešnjevci, možeš ići trčati na nasip ili npr. srednjoškolsko igralište u Klaićevoj.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 01:20   #6427
Trčim već tjedan dana po 5 kilometara svaku večer po asfaltu i svaki put kad dođem kući ne mogu zaspati koliko me listovi bole i ujutro imam upalu da jedva hodam po kući. Jesu možda problem moje mršave noge koje ne mogu podnijeti težinu ostatka tjela? Svi se čudo i govore mi da ne znaju zašto uopće trčim ako imam možda višak 5 kilograma, ali nekako su sve to masne naslage na trbuhu koji se želim riješiti. Kažu mi u društvu da se bolje fokusiram samo na trbušnjake, ali dok trčim osjetim ja da taj moj trbuščić poskakuje i da se možda ti mišići (iliti trbušno salo) polako nekako kreću. Tenisice su mi neke obične, obične Nike-ice ali lagane su no nisu specijalizirane za trčanje već ih nosim na bilo kakve sportske aktivnosti. Čitam kako treneri kažu da ne treba svaki dan vježbati kako bi se mišići odmorili, a je li moguće da to vrijedi i za trčanje. Na poslu samo sjedim i bilo bi mi krivo i žao odustati od trčanja dok mi traje motivacija i želja unatoč bolovima. Hvala svim ljubiteljima trčanja na svim savjetima i ispričavam se ako su vam ova pitanja skroz besmislena.
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 06:40   #6428
Sama si dala i odgovore.
Od samog trčanja nećeš skinuti špek s trbuha. Ako trčiš svaki dan po asfaltu naravno da će te sve boljeti i da ćeš se ozlijediti.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 12:00   #6429
Važno je imati odgovarajuće tenisice, može se i po asfaltu trčati.
Nisu iste tenisice za asfalt i trail, a ovisi i o načinu trčanja svakog pojedinca.
Evo jedan link sa savjetima, a ima i na forumu dosta informacija: http://zdravozdravo.blogspot.hr/2013...-odabrati.html
mtbxc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 09:43   #6430
Jel netko zna gdje ima za kupiti Nike armband za smartphone u Zagrebu?
Rain_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 09:58   #6431
Baš mora biti Nike?
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 10:03   #6432
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Baš mora biti Nike?
Da, za poklon mi je, a osoba već ima nike opremu tako da mi je to prvi izbor, ali ako je nedostupan, onda mi ne preostaje nego uzeti neki drugi brand.
Rain_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 10:03   #6433
Quote:
Rain_3 kaže: Pogledaj post
Jel netko zna gdje ima za kupiti Nike armband za smartphone u Zagrebu?
Mislim da sam nešto slično vidio u Nike outletu u Rosesu ali nemoj sad samo zbog toga ići tamo
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 10:17   #6434
Outlet mi nije na ruku ovih dana, pa se nekako nadam da možda neki nike u Zagrebu ima armband...
Rain_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 10:20   #6435
Quote:
lavi1609 kaže: Pogledaj post
Trčim već tjedan dana po 5 kilometara svaku večer po asfaltu i svaki put kad dođem kući ne mogu zaspati koliko me listovi bole i ujutro imam upalu da jedva hodam po kući. Jesu možda problem moje mršave noge koje ne mogu podnijeti težinu ostatka tjela? Svi se čudo i govore mi da ne znaju zašto uopće trčim ako imam možda višak 5 kilograma, ali nekako su sve to masne naslage na trbuhu koji se želim riješiti. Kažu mi u društvu da se bolje fokusiram samo na trbušnjake, ali dok trčim osjetim ja da taj moj trbuščić poskakuje i da se možda ti mišići (iliti trbušno salo) polako nekako kreću. Tenisice su mi neke obične, obične Nike-ice ali lagane su no nisu specijalizirane za trčanje već ih nosim na bilo kakve sportske aktivnosti. Čitam kako treneri kažu da ne treba svaki dan vježbati kako bi se mišići odmorili, a je li moguće da to vrijedi i za trčanje. Na poslu samo sjedim i bilo bi mi krivo i žao odustati od trčanja dok mi traje motivacija i želja unatoč bolovima. Hvala svim ljubiteljima trčanja na svim savjetima i ispričavam se ako su vam ova pitanja skroz besmislena.
salo na trbuhu se zadnje skida skinuti ćes svo salo recimo s ruku bedar aitd pa onda tek s škembe..treba ti Hiit treninzi ili intervalni za tako nesto
hatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 01:17   #6436
...

Quote:
hatrick kaže: Pogledaj post
salo na trbuhu se zadnje skida skinuti ćes svo salo recimo s ruku bedar aitd pa onda tek s škembe..treba ti Hiit treninzi ili intervalni za tako nesto
salo sa trbuha se fakat zadnje skida...ja sam trčanjem "slučajno" u 14 mjeseci izgubio 8 kg no škembica i dalje pruža otpor...možda da se fakat držim nekog režima i to bi otišlo,no treba i živjeti život a ne samo protrčati kroz njega...
http://trcanjevolim.blogspot.hr/
anarkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 07:00   #6437
Nego, kako riješiti bol vanjske strane koljena, to je ona tetiva koja ide skroz od kuka s vanjske trane koljena pa do gležnja:
https://www.fitness.com.hr/zdravlje/...i-sindrom.aspx

Sve sam probao i nakon samo 4-5 km počena boliti tako naglo da moram došepatti nazad.

Uvjek desna noga, kod hodanja ništa, kod voženja bicikla ništa.. hmm
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 20:31   #6438
Quote:
lavi1609 kaže: Pogledaj post
Trčim već tjedan dana po 5 kilometara svaku večer po asfaltu i svaki put kad dođem kući ne mogu zaspati koliko me listovi bole i ujutro imam upalu da jedva hodam po kući. Jesu možda problem moje mršave noge koje ne mogu podnijeti težinu ostatka tjela? Svi se čudo i govore mi da ne znaju zašto uopće trčim ako imam možda višak 5 kilograma, ali nekako su sve to masne naslage na trbuhu koji se želim riješiti. Kažu mi u društvu da se bolje fokusiram samo na trbušnjake, ali dok trčim osjetim ja da taj moj trbuščić poskakuje i da se možda ti mišići (iliti trbušno salo) polako nekako kreću. Tenisice su mi neke obične, obične Nike-ice ali lagane su no nisu specijalizirane za trčanje već ih nosim na bilo kakve sportske aktivnosti. Čitam kako treneri kažu da ne treba svaki dan vježbati kako bi se mišići odmorili, a je li moguće da to vrijedi i za trčanje. Na poslu samo sjedim i bilo bi mi krivo i žao odustati od trčanja dok mi traje motivacija i želja unatoč bolovima. Hvala svim ljubiteljima trčanja na svim savjetima i ispričavam se ako su vam ova pitanja skroz besmislena.
1. Obavezno tenisice za trčanje - lovi akcije u dućanima, znaju se naći kvalitetne marke po super cijenama (Rost šport, Run&trek itd.).

2. Dobro treneri kažu, nemoj nikako trčati svaki dan već daj mišićima dovoljno goriva i odmora da se izgrade.
gggorannn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:00   #6439
Zdravo. Trebaju mi kvalitetne slušalice koje ne ispadaju van tijekom trčanja.
Neke preporuke? Trenutne me ubijaju, svako malo je jedna vani.
Perky Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 09:25   #6440
Ergofit mi je super, ali nikad nsiam probao trčat s njima

https://www.emmezeta.hr/multimedija/...e-k-slusalice/

jako udobne
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.