Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2015., 08:58   #1
Grupno naručivanje

Dakle, grupno naručivanje sa web shopova, sve u svrhu smanjenja/izbjegavanja troškova poštarine

Na biciklizmu već postoji takva tema, a ovdje ju nisam našao pa ako modovi misle da nije za zasebnu temu ili ako postoji ista/slična neka spoje

Pa da počnemo...

Treba netko nešto sa Sportsshoesa? Ja bi isprobao par majica (35-40GBP, nisam još točno odlučio), a kako je Free delivery prag 75GBP, kada se skupi dovoljno, naručujem.

Uvjeti su slijedeći:

Pošaljite link na željenu stvar (ovdje ili na PP) i navedite veličinu.
Ići ću na povjerenje, tako da kad naručim - uplata na moj račun može biti od trenutka kad naručim ili keš prilikom primopredaje - meni svejedno
Ali - tko izda-pizda, odnosno - ako se netko predomisli nakon narudžbe i ne želi platiti i preuzeti robu - sudjelovanjem u ovoj grupnoj akciji je pristao na to da ga se spomene tu na forumu
__________________
"Ljudi cijeli život traže mir, spokoj, sreću i zdravlje, a mogu jednostavno kupiti bicikl." I.T.
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 07:57   #2
Jutro

Dakle, prag od 75GBP smo skupili pa ako još netko nešto želi, PP do 14h kada šaljem narudžbu
__________________
"Ljudi cijeli život traže mir, spokoj, sreću i zdravlje, a mogu jednostavno kupiti bicikl." I.T.
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 23:08   #3
1 što ćete uvjek kupovat samo sa sport shoesa,iako gledajući shopove u uk čini mi se da imaju najbolje cjene kad su akcije.

2 kako misliš naručit pa odustat će netko,da bi naručio moraš platit unaprijed,sigurno nemaju plaćanje pouzećem,tj mi ti moramo poslat novac na tvoj tekući.

3 roba stigne tebi na tvoju adresu,tako da još 15 kuna tebi za preko tiska slanje paketa po hrvatskoj svakom od nas,nije puno
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 08:38   #4
1. Tema nije zamišljena isključivo za Sportsshoes, već za bilo koju stranicu koja ima ili fiksnu cijenu slanja ili tamo gdje se cjena transporta nakon nekog iznosa smanjuje/ne naplaćuje.
Naravno da grupna kupovina nema smisla u ovakvom slučaju
Pogledaj si temu Grupno naručivanje na biciklizmu ako te zanimaju iskustva...

2. Rizik da će netko odustati uvijek postoji i treba biti oprezan
Ja osobno u tri grupne u kojima sam naručivao i dvije u kojima sam sudjelovao nisam imao negativnih iskustava, ali znam i ljude sa biciklizma koji jesu i zbog toga ne naručuju na ovakav način.
Jedan drugi biciklistički forum ima posebnu temu za svaku on-line stranicu sa kojih naručuju, a osim toga i teme "Kojim forumašima možemo vjerovati" i "Kojim forumašima ne možemo vjerovati". Budući da toga ovdje nema, ja pogledam postove forumaša da otprilike dobijem dojam kako razmišlja prije nego nekoga prihvatim u grupnu narudžbu.
Najčešći način je da organizator nakon što zaključi narudžbu, izračuna svakome iznos koji treba platiti i pošalje podatke o računu i nakon što primi uplate, naručuje robu sa shopa.

3. Tisak paket je najčešći način slanja robe drugim naručiteljima koji se nalaze u drugom gradu.

Budućim organizatorima samo mali savjet, iako veći broj naručitelja obično znači manju poštarinu za svakoga, preveliki broj obično povlači probleme oko dostave naručene robe jer svakome odgovara nešto drugo

I još jedan prijedlog, mislim da bi u ovu temu mogli postati kodove za popuste za on-line trgovine, mislim da bi bilo preglednije i lakše za naći nego u Zajedničkoj temi za trkače...

__________________
"Ljudi cijeli život traže mir, spokoj, sreću i zdravlje, a mogu jednostavno kupiti bicikl." I.T.
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 17:00   #5
ne razumijem logiku grupnog naučivanja s potpunim strancima.
ma da i sve dobro prođe, što se događa kad čovjek odluči zamijeniti proizvod. gnjavaža na kvadrat.
uostalom nije mi jasno da netko ne može skupiti 75funti za besplatnu dostavu?
pa i da ne možeš sam, imaš obitelj, prijatelje ili trkačke kolege.
far-pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:15   #6
Evo, netreba novi topic kad imamo postojeći.

Znači, bit grupne kupovine je da izbjegnemo plaćanje visoke dostave, tj. da netrebamo stalno potrošiti 100 €.
Ako ne potrošimo iznad 100 € na nekim shopovima, plaćamo dostavu na način da podijelimo trošak na broj sudionika. Ako se nemože osobno preuzeti, šaljemo tiskom pa je to dodatnih 15 kn.
Pošto su naši dućani takvi, kakvi jesu, a i meni osobno se ne troši vrijeme po centrima, uvijek sam za opciju online kupovanja.

Kaj se tiče veličina, sve kaj kupujem gledam tablicu veličina i preporuku. Do sad uvijek pogodil sa svime di god sam kupoval.

Kaj se tiče ko će provući karticu, dogovorimo u tijeku.
Onaj koji provlači karticu zadaje uvjete plaćanja.

Eto

Zadnje uređivanje ExCenTric : 01.12.2016. at 12:34.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 21:31   #7
Ja sam nedavno narucivao sa myprotein, dostava bila 38kn. Premalo da bi se zezao sa skupljanjem Para, ganjanjem placanja i kasnjjim raspacavanjem.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 21:42   #8
Ja sam spreman za aktivne forumaše provući karticu i nekako im to dostaviti. Žena mi je svaki dan u Zg, pa se može negdje paketić ostaviti.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 09:19   #9
Ima kojih kandidata za group buy na sportshoes? Ja imam nekih 30-ak €.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 18:25   #10
Ajde ekipa, malo fali da prođem 100€
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 20:56   #11
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Ajde ekipa, malo fali da prođem 100€
Jel ovo odrađeno?
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 22:59   #12
Gotovo, ali nisam na kraju narucivao jer sam dobio unutar granice Hr.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 22:01   #13
Možda netko zainteresiran za SS shopping?
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 08:28   #14
Ja sam zainteresirana. Bas gledam, kupila bih ovaj jedan par, ali sam skrta dati jos 7 eura za postarinu. Ipak sam se odlucila jer mi je uskoro rodjo!
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 08:47   #15
Trail, a kaj ti veli muž na to?


__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 08:50   #16
Rodjendan mi je! :klap:
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:02   #17
Ne smijem ni ja ništa. Žena me samo iskosa gleda u zadnje vrijeme
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:06   #18
Quote:
Trail kaže: Pogledaj post
Rodjendan mi je! :klap:
Pa čestitam!

Koji je to, 20.?

Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Ne smijem ni ja ništa. Žena me samo iskosa gleda u zadnje vrijeme
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:21   #19
Reci cu samo da sam ove godine usla u novu kategoriju i postala veteran. To je i tako jedino vazno.
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:48   #20
Quote:
Trail kaže: Pogledaj post
Reci cu samo da sam ove godine usla u novu kategoriju i postala veteran. To je i tako jedino vazno.
od kada su veterani

sretan rođo!
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.