Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2016., 18:07   #1
GOOGLE MAPA - Veganski zagreb - iće i piće

https://drive.google.com/open?id=16i...bU&usp=sharing

(ovako izgleda dio)

Dakle, izradila sam mapu s 4 kategorije: 1. kafići koji u ponudi imaju kavu s biljnim mlijekom, 2. restorani/fast food s veganskom ponudom, 3. mjesta u kojima se može kupiti veganska slastica poput sladoleda ili kolača, i 4. dućani zdrave hrane ili s malo bogatijom veganskom ponudom.

Prilično je korisna - jer se može konstantno apdejtat, i praktična - jer kad ste vani, na mobitelu si pogledate najbliže mjesto gdje možete pojesti/kupiti/popiti nešto vegansko. Dakle ako imate Google Account, otvorite kartu i pored naziva vam je zvjezdica, koju kliknete; odete na mobitelu na svoj Google maps - Your places - Maps - i tamo će vam se pojaviti karta, i to je to.

Stavljam je na forum jer sam škicnula par threadova i vidim da ima informiranih ljudi, pa se nadam a) da će vam poslužiti, i b) da ćete mi javljati ako skužite da ima još mjesta koje možemo dodati (ili pak ako su nešto od navedenog izbacili iz ponude). Molim da mi javljate ISKLJUČIVO informacije vezane za VEGANSKU ponudu.

Kartu mogu editirati samo ja, pa mi slobodno javljajte ili u ovom threadu ili u privatnoj poruci.
jelenatop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 10:25   #2
WoW! Svaka čast!!! Pogotovo ovaj dio kava s biljnim mlijekom jer to nigdje drugdje nema.
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 11:31   #3
Quote:
Maldives kaže: Pogledaj post
WoW! Svaka čast!!! Pogotovo ovaj dio kava s biljnim mlijekom jer to nigdje drugdje nema.
A taj dio je i najpodložniji apdejtima jer sve više kafića uvodi sojino mlijeko - prije godinu-dvije ih je bilo cca 20, rekla bih, a sad ih je već 50-ak.
jelenatop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 13:54   #4
Odlicno!


Jedino steta sta je samo za Zagreb, nadan se da ce se prosirit
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 17:05   #5
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Odlicno!


Jedino steta sta je samo za Zagreb, nadan se da ce se prosirit
Ja sam za svoj grad napravila, ostali neka slijede primjer i prime se posla!
jelenatop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 08:12   #6
super je ovo
samo što u nekim kafićima čak piše u cjeniku da imaju biljna mlijeka a zapravo ih nemaju.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.