Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Internet

Internet Forum.hr i svi ostali

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 17:51   #1
E-mail bonton

Ako npr. nekom pošaljete molbu za posao i oni odgovore nešto tipa hvala što ste se javili, trenutno primamo puno CV-a pa ne možemo svima osobno odgovoriti, ali vaš CV će sigurno biti pregledan i evidentiran i ako se pojavi prilika za angažman kolege će vam se javiti.

Odgovarate li vi na ovakav mail sa "hvala" ili ne odgovarate?

Ili npr. ako pošaljete neko pitanje u neku građansku službu gradskog poglavarstva i dobijete odgovor na pitanje, šaljete li natrag "Hvala!" ili ne odgovarate, pošto je komunikacija s tim odgovorom gotova?
Laki001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:16   #2
Ukoliko se moj upit pozitivno riješi, šaljem odgovor u kojem se zahvaljujem. To je po meni osnova bontona.
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 19:02   #3
Quote:
Laki001 kaže: Pogledaj post
Ako npr. nekom pošaljete molbu za posao i oni odgovore nešto tipa hvala što ste se javili, trenutno primamo puno CV-a pa ne možemo svima osobno odgovoriti, ali vaš CV će sigurno biti pregledan i evidentiran i ako se pojavi prilika za angažman kolege će vam se javiti.

Odgovarate li vi na ovakav mail sa "hvala" ili ne odgovarate?

Ili npr. ako pošaljete neko pitanje u neku građansku službu gradskog poglavarstva i dobijete odgovor na pitanje, šaljete li natrag "Hvala!" ili ne odgovarate, pošto je komunikacija s tim odgovorom gotova?
uvijek kratko hvala
ako je riješeno pozitivno i brzo, zahvalim na brzom odgovoru
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 11:19   #4
zašto ne koristiti automatizaciju

Kad sam bio zadužen za program stipendiranja iz Grabmyessay.com, bio sam preplavljen brojem pisama koja su preplavila moj poštanski sandučić. Naravno, nisam ih mogao odgovoriti na sve, pa sam stvorio "hvala, obradit ćemo ovaj uskoro" automatski autorstvo i postaviti filtar za pristiglu poštu kako bi pratili ključne riječi koje sam tražio i izbrišio e-poštu koja ga ne sadrži.
Olon1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 13:36   #5
Zahvali se..
To je vrijednost osobne kulture..Svakako prednost i preporučljivo.
Appalachia-n is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.