Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2017., 19:44   #21
Stari je škrtac, ne znam koje je to razdoblje kad bi ti starci išta trebali priuštiti, ak ne razdoblje od 15-18.

Prije tog si premali za išta, samo škola, doma, park. A kasnije onaj ko ne ide na faks, sam si zaradi, a tko ide, opet si za izlaske skrpa preko SC-a ili nešto.

Tako da ono.. stari očito ne kuži da danas sve košta, ak hoćeš na bazen, košta, ak hoćeš van s prijateljima košta, ak hoćeš trening košta.
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 22:25   #22
Nađi ljetni posao, pa ćeš imat i za kave i za izlaske.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 22:49   #23
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nađi ljetni posao, pa ćeš imat i za kave i za izlaske.
A gdje da nađe posao? Nije baš da za učenike to pada s neba, posebice u manjim sredinama.
capttawish is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 00:30   #24
Ne znam, u moje se doba to radilo tako da uzmeš oglasnik i zoveš, i ideš od jednog do drugog kafića/dućančića/pekare/čega već i pitaš treba li im ispomoć.

https://e-usmjeravanje.hzz.hr/servis...srednjoskolaca
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 02:24   #25
Pitas susjeda jel mu treba pokositi travnjak, prosetati psa...
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 18:27   #26
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Pitas susjeda jel mu treba pokositi travnjak, prosetati psa...
danas jednom susjedu kosiš, sutra drugom, prekosutra trećem i eto

naravno, pod uvjetom da imaš susjede i da ste u dobrim odnosima
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 19:44   #27
i tak zaradiš sto kuna mjesečno, ako i toliko, dva mjeseca godišnje. ono što sam ja predložio je znatno obilniji i pouzdaniji izvor. ali valjda je to previše apstraktno.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 21:02   #28
Ono što si ti predložio je praktički muljanje. I nije nešto što se predlaže djeci.
Ali klasični hrvatski mentalitet.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 21:08   #29
zašto ne bih dečku (koji baš i nije više malo dijete, btw) sugerirao laganu manipulaciju kojom bi znatno popravio svoj odnos sa ocem i svoje financije i usput se bavio nečim korisnim? ne vidim downside.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 22:11   #30
Quote:
pubertetlija123 kaže: Pogledaj post
E ovako, vi ne možete pričati da je novac namijenjen za nešto desno jer ja živim sa ocem već 15 godina koliko imam, znam Šta i koliko jedem, znam režije koliko u prosjeku dodju, znači uvijek mu od plate do plate sve puniji novčanik, znači novac ostaje u njega. Nema za sto skupljati, auto ima kuću ima sve ima. Drugo, nemam džeparac. Zasto to nisam naveo? Zato jer je to za mene pojam, ja sam navikao da ne dobijam novaca nikad sem za školu, ali u zadnje vrijeme mi je prekipjelo jer me gledaju s visoka, jer ja ne mogu platit sebi kavu, ići u grad sa njima i jos mnogo toga. Uvijek moram nešto slagati, a ne mogu reći da nemam džeparac, a znaju u kakvom smo financijskom stanju, pa bi me još više ismijavali, a to mi ne treba.
Pa jebemumater ako je stanje takvo da nemaš za kavu evo ja ću ti 100 kn na čelo zaljepiti.

Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Mazni mu koju, al ne velike iznose nego po 10-20 kuna da ne skuži
Bravo, fino učiš dete. Jesmo se za to borili?
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 22:11   #31
Quote:
pubertetlija123 kaže: Pogledaj post
Pozdravček!
Naime, moj otac ima novaca ali jednostavno neda ni kune, kad ga upitam da mi da neda nikad, a kad zavirim u novčanik ima dovoljno, čak i previše ali neću da kradem. Kako sad da ja maloljetnik probam doći do nekih novaca pošto su mi i više nego potrebni? Hvala vam unaprijed.
pusti ga nek špara kad rikne ćeš mu se smijat kad ti lagne na račun
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 10:46   #32
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Pitas susjeda jel mu treba pokositi travnjak, prosetati psa...
Sta nije da se susjedama kosi travnjak, a susjedima sece psa? Ako se razumemo
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:02   #33
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Sta nije da se susjedama kosi travnjak, a susjedima sece psa? Ako se razumemo
Quote:
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat
Kak bi rekel drug Pomet. Nova vremena novi klinci, može se valjda i sa susjedima danas.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 20:57   #34
Možeš djeliti letke po kućama, prodavati telefonske ugovore, prodavati parfeme, herbalajf i tako ima dosta toga
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 17:25   #35
Ne znam buraz. Uvijek ti ostaje opcija gay4pay.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 18:22   #36
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
i tak zaradiš sto kuna mjesečno, ako i toliko, dva mjeseca godišnje. ono što sam ja predložio je znatno obilniji i pouzdaniji izvor. ali valjda je to previše apstraktno.
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
zašto ne bih dečku (koji baš i nije više malo dijete, btw) sugerirao laganu manipulaciju kojom bi znatno popravio svoj odnos sa ocem i svoje financije i usput se bavio nečim korisnim? ne vidim downside.
Izvrstan savjet kako od sebe napraviti muljaru a od oca budalu... To jako popravlja odnose...

Ne daj boze nesto napravit, hajmo tatu zajebat, to se vise isplati....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:50   #37
pročitaj još jednom šta sam napisao, post#17, ne samo preletiti pogledom. i te kako kažem da treba nešto raditi - nešto, štogod to bilo, što njegov otac odobrava. to bi bilo ogromno poboljšanje naspram postojeće situacije i odnosa među njima. dovoljno ljudi mu je tu reklo da si nađe neki poslić, ne moram i ja ponavljati jedno te isto.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.