Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2017., 14:36   #21
Pozdrav svima. Kupila sam Xaomi Redmi 4A prije nekih mjesec dana. Sve je bilo ok, bila sam super zadovoljna s njim do prošlog ponedjeljka kad mi je počela dolaziti obavijest da nema signala. Mislila sam prvo da je sim dao svoje, promijenila sim, ali je problem opet tu. Ako netko zna kako pomoći, bila bih jako zahvalna. Pozzzz
__________________
...kuda idu divlje svinje...
čiko_miko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 11:43   #22
Samo opaska ako netko ima sličan problem. Redmi 4 Prime. Kada spojim punjač uvijek ga prepozna kao USB punjenje, tek kada otpojim pa spojim ponovno punjač prepozna kao AC punjenje. Skužio sam da sporo puni pa instalirao voltmeter aplikaciju i po tome skužio problem. Malo živcira ali mi se neda raditi factory reset zbog toga.
-hrco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:44   #23
ovako danas mi se pokazo problem prilikom punjenja mobitela,kada ga spojim na struju skroz spaja i odspaja uređaj.probao sam nekoliko različitih usb kablova,spajo na laptop i dalje isti problem.resetiro sam mob nekoliko puta i opet isto.neznam jel neki problem u softwareu ili na priključku u mobitelu?mob je kupljen u neutrinu.ako može nekakva pomoč
Vick#7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 15:49   #24
postovi o note modelima su prebačeni u ispravnu temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=1009183
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 10:52   #25
Quote:
Vick#7 kaže: Pogledaj post
ovako danas mi se pokazo problem prilikom punjenja mobitela,kada ga spojim na struju skroz spaja i odspaja uređaj.probao sam nekoliko različitih usb kablova,spajo na laptop i dalje isti problem.resetiro sam mob nekoliko puta i opet isto.neznam jel neki problem u softwareu ili na priključku u mobitelu?mob je kupljen u neutrinu.ako može nekakva pomoč
Imao sam nedavno ovaj problem, probao spojiti OTG USB stick pa da pokupim slike i video sa moba, stick je radio bez tog stalnog prekidanja kao na kablu, potegnuo sve sa moba, spojio opet kabel i sve radilo, bit ce nesto u kontaktu na mobu, nema druge
Sceaux is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 22:42   #26
Redmi 4 na akciji na Gearbestu.
Isplati li se kupiti?
__________________
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov

"With the first link, the chain is forged. The first speech censured...the first thought forbidden...the first freedom denied – chains us all, irrevocably."
XXX-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 10:18   #27
Quote:
XXX-Man kaže: Pogledaj post
Redmi 4 na akciji na Gearbestu.
Isplati li se kupiti?
Ne.
Imaš na Goldwayu jeftinije i pouzdanije (u smislu da sigurno ne plaćaš carinu ako odabereš DHL) - https://www.aliexpress.com/item/Glob...a-f96fec2d2d1c
Uz to ova verzija ima i B20.
A možeš dobiti i određene pogodnosti i darove ako se javiš jednom tipu na Telekinezi.
pc_arhe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 19:50   #28
Ok, hvala ti!
__________________
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov

"With the first link, the chain is forged. The first speech censured...the first thought forbidden...the first freedom denied – chains us all, irrevocably."
XXX-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:54   #29
imam ja jedno pitanje u vezi Redmi 4, znaci ova verzija za Indiju (ona jedina ima 4gb RAM-a) http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi...08.php#redmi-4
jel to moguce dobavit kod nas i jel bi radilo posto nije global verzija?
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:15   #30
Quote:
Vick#7 kaže: Pogledaj post
ovako danas mi se pokazo problem prilikom punjenja mobitela,kada ga spojim na struju skroz spaja i odspaja uređaj.probao sam nekoliko različitih usb kablova,spajo na laptop i dalje isti problem.resetiro sam mob nekoliko puta i opet isto.neznam jel neki problem u softwareu ili na priključku u mobitelu?mob je kupljen u neutrinu.ako može nekakva pomoč
Pozdrav, ja imam problem s punjenjem Redmi 4A - uopće ne želi puniti. Pokušala mijenjati kablove i usb, ništa. Pretpostavljam da je port otišao i da mi servis ne gine?
__________________
ॐ नमो भगवते वासुदेवाय
Om Tat Sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:23   #31
vidio sam na nekom forumu lik je stavio screenshot "o telefonu" od 4x-a i ima android 7
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:12   #32
kupio u neutrinu xiaomi 4x 3gbRam model.
kao potpuno mainstream korisnik, šokiran sam pozitivno što sam dobio za 1250kn.
brzina, materijali izrade, dizajn. sve. neshvaćam zašto bi netko kupio samsung ili apple. za 3000 ili 7000kn kolko već koštaju te beštije.

Preporučam svakome.
LP
dF]l[xxx3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:01   #33
dobio android 7.12 na 4X-u
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:53   #34
Nažalost, ovce kupuju večinom samsung i iphone jer se tak zove i jednostavno ne žele čut za konkurenciju

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 14:02   #35
Milto- post prebačen u temu za potražnju aplikacija.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2018., 20:57   #36
Imam dva pitanja.

#1 je li pod "o telefonu" u postavkama, u mobitelu točan naziv mobitela? Jer cijelo vrijeme sam uvjeren da imam redmi note 4 pro 3/32(a na popisu je samo 4, nema pro)?


#2 postoje li razlike između raznih verzija redmi note 4(x, pro, 3/32, 4/64) kod displeja, ili su svi kompatibilni?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2019., 08:40   #37
resetiranje android uredaja

modovi prebacite na neku temu ako mislite da treba nekud dalje, jer ja nisam mogao nac.
uglavnom radi se o uredaju Xiaomi Redmi 4x, zelim ga resetirat, e ali imam jednu igricu koju dugo igram i zanima me kako bi napravio neki backup za nju. radi se o Isladn Experiment, ako je nekom poznato.
molim vas neke ideje. hvala!
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2019., 13:39   #38
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
modovi prebacite na neku temu ako mislite da treba nekud dalje, jer ja nisam mogao nac.

uglavnom radi se o uredaju Xiaomi Redmi 4x, zelim ga resetirat, e ali imam jednu igricu koju dugo igram i zanima me kako bi napravio neki backup za nju. radi se o Isladn Experiment, ako je nekom poznato.

molim vas neke ideje. hvala!
jeste ulogirani u account putem googlea ili ste samo napravili account bez toga?

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2019., 21:04   #39
Quote:
xTheLuka1998x kaže: Pogledaj post
jeste ulogirani u account putem googlea ili ste samo napravili account bez toga?

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
rijesio sam
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2019., 12:40   #40
Uskoro će biti 3 godine otkad imam Redmi 4 Prime kupljen u neutrinu i još radi bez greške. Osim s USB priključivanjem na komp nemam nikakvih drugih problema.
Da li je netko imao problema, kako ste zadovoljni telefonom?
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.