Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2017., 00:37   #21
Imam s7 edge, sinoć tj. jutros se updateao i nakon toga mi ne radi icloud mail na default samsung aplikaciji koji je do tad uredno radio. Prije sam imao iphone pa sam uzeo tu adresu kao defaultnu. Izbacuje grešku da je pass krivo upisan, a sigurno nije. Probao sam hrpu puta, a s tim istim passwordom uđem u mail u web sučelje ili na iphoneu.

Probao sam googlat, ali bez uspjeha. Da li još netko ima taj problem?
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:58   #22
to nema veze sa samsungom već s novim načinom rada iclouda. o čemu si dobio ovakav mail:

Beginning on June 15, app-specific passwords will be required to access your iCloud data using third‑party apps such as Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, or other mail, contacts, and calendar services not provided by Apple.

If you are already signed in to a third‑party app using your primary Apple ID password, you will be signed out automatically when this change takes effect. You will need to generate an app-specific password and sign in again.

To generate an app-specific password, turn on two-factor authentication for your Apple ID and then follow the instructions below:

• Sign in to your Apple ID account page (https://appleid.apple.com)
• Go to App-Specific Passwords under Security
• Click Generate Password
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 15:05   #23
Sto je i logicno,uzimajuci u obzir kakvu sigurnost i anonimnost Apple obecava, ipak su to third‑party aplikacije koje ne moraju nuzno biti manje sigurne nego Apple_ove ali pametno je se "ograditi" u slucaju kakvog incidenta.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 15:14   #24
Thnx, idem probat pronać rješenje jer koristim taj mail, a samsung mi je defaultni mob. Našao sam da treba izgasit two-factor authentication, ali on je kod mene izgašen, ali svejedno ne radi.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 15:25   #25
joj meni
evo prijevod maila:

Beginning on June 15, app-specific passwords will be required to access your iCloud data using third‑party apps such as Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, or other mail, contacts, and calendar services not provided by Apple.
Počevši s 15.6., app specific lozinke biti će potrebne kako biste pristupili svojim podacima na iCloudu koristeći aplikacije trećih strana poput MO, MT ili drugih servisa za mail, kontakte i kalendar koje ne pruža Apple.

If you are already signed in to a third‑party app using your primary Apple ID password, you will be signed out automatically when this change takes effect. You will need to generate an app-specific password and sign in again.
Ako ste već prijavljeni u aplikaciju treće strane koristeći osnovnu apple id lozinku, automatski ćete biti odjavljeni kad ova promjena stupi na snagu. Biti će potrebno generirati lozinku za pojedinu aplikaciju i ponovno se prijaviti.

To generate an app-specific password, turn on two-factor authentication for your Apple ID and then follow the instructions below:
Kako biste generirali app specific lozinku, uključite dvostruku autentikaciju za svoj apple id i slijedite ove upute:

• Sign in to your Apple ID account page (https://appleid.apple.com)
prijavite se na stranicu svog apple id-ja
• Go to App-Specific Passwords under Security
idite na app specific password u izborniku sigurnost
• Click Generate Password
kliknite generiraj lozinku
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 18:21   #26
xTheLuka1998x- postovi prebačeni u temu o K5.
Cydia- post premješten u temu o Desire 620.

Postovi premješteni jer nisu baš općeniti za kakve smo zamislili ovu temu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 21:46   #27
Samsungova defaultna e-mail aplikacija nije kompatibilna. Izbaci da šifra za mail server nije ispravna. Iako nema ni smisla upisivati tu generiranu lozinku pod šifru za mail server, čak sam i to pokušao čisto da provjerim sve mogućnosti ma koliko bile lude, jasno, ne radi. Vjerujem da postoji neka aplikacija koja radi, ali ću na kraju radije prebaciti što je moguće te ignorirati icloud mail.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 22:40   #28
naravno da ima smisla i mora raditi. google je tako funkcionirao godinama za svoj mail ako si imao 2 step verification.
btw. ako se u passwordu pojave crtice, moraš i njih upisati.

link

Am12eaz
Originally Posted by android8442
Cannot load icloud email account onto S7 Edge - Authentication failed message.
My gmail account loads on my phone fine and my icloud account can be accessed when I log in via web a browser and also when loading to a Iphone6s
I've spoke with o2 twice this morning as have tried a manual set up and I still get the same error message. I've tried installing my icloud account on third party email apps but it won't work. I've spoken to Samsung who have scheduled a remote technical visit on my phone on Monday. Having no emails readily available is driving me nuts. The icloud account used to work fine prior to this morning and I've also tried to do a 2 step verification password which is recommended on the Apple website but this has not rectified anything. Anyone have any ideas or had this issue before?
Hi there I had the same issue and neither ape or Samsung support managed to sort this issue.

What you need to do is log into you icloud account on a iPad or iPhone and go to security tab and then create a APP SPECIFIC password... Enter that app specific password as the password when you go to add the email account on your android device remember to include the hyphens also. You will be back in business there on out
Yesterday 06:56 AM

link 2

I was getting really frustrated trying to add my icloud email account to this phone. in the end, I discovered that since i had 2 step verification enabled, I had to go into my icloud account and create an app specific password, as my actual password with the account would not work when trying to add my account to the gmail app. I followed these instructions and it worked perfectly.

https://support.apple.com/en-us/HT204397
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 22:55   #29
Pozdrav, vidjela aam u arena centru "štand" na kojem ti za 100 i nesto kuna stave nekakvu posebnu zastitu na ekran, nesto ala kaljeno staklo samo sto za razliku od stakla koje sam do sada probala za edge lijepo sjeda radi touch normalno i uopce se ne kuzi da je na mobitelu (pokazao mi covjek koji radi tamo svoj edge na koji je stavio i naizgled super funkcionira)
E sad zanima me zna li netko nesto vise o tome? Koliko sam shvatila to ne mozes sam nikako skinut, ja bi dala da mi to stave ali mi je bed sto su oni stand znaci ne ce vjecno biti tamo u areni a sto ako nesto podje po zlu s tim dodatanim staklom i pozelim ga skinut?
maca0s0placa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 23:16   #30
nije mi poznato da postoji zaštita koja se ne može skinuti niti bi bilo logično da je tako.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 23:58   #31
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
nije mi poznato da postoji zaštita koja se ne može skinuti niti bi bilo logično da je tako.
Zato i pitam jer je kao neka nova stvar kod nas, a u arenu su dosli nedavno. Kao sto ne mozes sam da to stavis vec ti tamo oni stave s nekim aparatom (?) i to traje 15ak min, tako ne mozes ni da skines. Koliko sam vidjela velika je guzva oko standa pa se nadam da netko na forumu mozda zna nesto vise.
maca0s0placa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 00:37   #32
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
naravno da ima smisla i mora raditi. google je tako funkcionirao godinama za svoj mail ako si imao 2 step verification.
btw. ako se u passwordu pojave crtice, moraš i njih upisati.

link

Am12eaz
Originally Posted by android8442
Cannot load icloud email account onto S7 Edge - Authentication failed message.
My gmail account loads on my phone fine and my icloud account can be accessed when I log in via web a browser and also when loading to a Iphone6s
I've spoke with o2 twice this morning as have tried a manual set up and I still get the same error message. I've tried installing my icloud account on third party email apps but it won't work. I've spoken to Samsung who have scheduled a remote technical visit on my phone on Monday. Having no emails readily available is driving me nuts. The icloud account used to work fine prior to this morning and I've also tried to do a 2 step verification password which is recommended on the Apple website but this has not rectified anything. Anyone have any ideas or had this issue before?
Hi there I had the same issue and neither ape or Samsung support managed to sort this issue.

What you need to do is log into you icloud account on a iPad or iPhone and go to security tab and then create a APP SPECIFIC password... Enter that app specific password as the password when you go to add the email account on your android device remember to include the hyphens also. You will be back in business there on out
Yesterday 06:56 AM

link 2

I was getting really frustrated trying to add my icloud email account to this phone. in the end, I discovered that since i had 2 step verification enabled, I had to go into my icloud account and create an app specific password, as my actual password with the account would not work when trying to add my account to the gmail app. I followed these instructions and it worked perfectly.

https://support.apple.com/en-us/HT204397
Update: Thnx na trudu! Uspio sam.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 00:44   #33
pass nije taj kojim ulaziš u svoj icloud već onaj koji se tamo generira. probaj još jednom, možda si ga pogrešno prepisao. znači i crtice upisuješ.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 06:40   #34
Moze li mi netko pomoći? Imam Pipo M7T i za ono što moj mali radi na njemu očito mu je slab pa bi on zelio bolju tj. jaču verziju androida. Da li se to moze napraviti i kako?Moze li se ubaciti i neki još bolji OS? Garancija mu je istekla tako da nas to ne brine.
Unaprijed puno hvala
renegadeZga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 10:46   #35
Quote:
renegadeZga kaže: Pogledaj post
...za ono što moj mali radi na njemu očito mu je slab pa bi on zelio bolju tj. jaču verziju androida.
Ne znam što Vaš mali radi na njemu, ali ako se radi o nekakvoj hardverskoj otegotnosti zbog koje neka aplikacija ne radi glatko - gotovo 100 % jest da bi jednako dobro/slabo radila kako i sa zadnjom verziojom operacionog sustava. Operacioni sustav i nema baš puno veze s tim što neka igrica zastajkuje.
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 23:55   #36
Samsung grand neo... ne mogu zvati iz inozemstva. Kad hoću nazvati, a u nekoj stranoj zemlji sam, mob ne želi uspostaviti poziv i javlja neku grešku " greška, androd procces com" Uglavnom na ekranu se pojavi takav nekaki sličan natpis. Dok sam u Hrvatskoj pozivi rade normalno, samo neće kad sam van Hrvatske. Drugi mogu mene zvati,sms, wi fi i sve ostalo radi ,samo pozivi neće. Zna li tko uzrok i rješenje.
__________________
“Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!”
Bob Rock
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:33   #37
Probaj s *133*00385xxxxxxxxx# i poziv.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 02:08   #38
Ima li neko sličnih problema s mobitelom, naime kupljen je Huawei p10 lite prije 10ak dana i nakon par dana se pocea restarta nasumično po par puta dnevno bez nekog pravila kad, zašto i kako?
Proba san vraćanje na tvorničke postavke i opet isto nakon izvjesnog vremena
Inače, mobitel super radi i fluidan je, ali ovo nervira stvarno
Ako neko zna do čega bi moglo bit, slobodno neki napiše
19ivan50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 10:14   #39
ako imas u njemu sd karticu, izvadi je van pa probaj
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 18:08   #40
Nemam, samo memoriju uređaja koristim
19ivan50 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.