Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 17:12   #101
Tele2 ima na bezbroj ograničenje od 10 (postpaid), odnosno 7 (prepaid) GB.
T-mobile ima ova:
Opcija 3GB (+) 2,6 GB
Opcija 10GB(+) 5,5 GB
Stream On (+)1 1,9 GB
Opcija Internet 5GB(+) 2,1 GB
4G+ opcija 1,2 GB
NAJBOLJA MOBILE NET 7 GB 5,8 GB
NAJBOLJA(+) MOBILE NET 25 GB 9,1 GB
NAJBOLJA+ MOBILE NET 300 GB 16.3 GB
PLAN ZA SURFANJE M 3,5 GB
PLAN ZA SURFANJE L 6,0 GB
PLAN ZA ZABAVU XL 8,2 GB
PLAN ZA MLADE 5,8 GB
PLAN ZA OBITELJ L 7,3 GB
PLAN ZA OBITELJ XL 10,9 GB
PLAN ZA OBITELJ XL+ 10,9 GB
PLAN ZA NAS 10,9 GB
PLAN ZA NAS + 7,3 GB
PLAN ZA MENE 5,0 GB
PLAN ZA POSAO M 3,5 GB
PLAN ZA POSAO L 6,0 GB
PLAN ZA POSAO XL 8,2 GB
PLAN ZA TIM L 7,3 GB
PLAN ZA TIM XL 10,9 GB
PLAN ZA TIM XL+ 10,9 GB
PLAN ZA TIM+ 7,3 GB
Internet Extra + opcija 22,5 GB
Bezbrižni Internet opcija 360 MB
Flex VPN 3 GB 1,9 GB
Flex VPN 500 MB 750 MB
Flex VPN 7 GB 3,4 GB
VPN za Sve XL 27 GB
ONE Executive L 31,5 GB
ONE Executive XL 45 GB
VPN Moj Račun L 3,7 GB
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:58   #102
@Mephisto - jel imaš tu listu za Vipove tarife?

I koja je ovo HT-ova tarifa sa 300Gb interneta, nigdje je ne pronalazim na njihovim stranicama. Jel to nešto staro?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:26   #103
Sad sam zvao Vip službu za korisnike i lik me uvjerava da ću imati svih 18 Gb mjesečno vani (u zemljama koje ulaze pod taj novi zakon od 15.06) kao i kod kuće, da se u Vipu promet ništa ne smanjuje, jel to moguće? Još mu ja kažem da ostali operateri su svi ograničili promet kako domaći tako i strani pa ono jel siguran da zna o čemu priča - on meni opet "gospodine kod Vipa imate sve isto kao i kod kuće". Zvuči mi nemoguće
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:33   #104
Za Vip nisam našao takvo nešto.
Ovo od 300 GB je najveća aktualna poslovna tarifa.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 05:21   #105
U Njemackoj trosim 5gb tele2 Slagalice bez ogranicenja. S obzirom da ovdje tarifa r 5gb kosta previse, ovo je brutalna stvar. Do kada ce trajati, tko zna. E da i broj mi je bio aktivan mj dana u hrv, a sad vec 4mj u Njem u roamingu.

Sent from my eMAX mini using Tapatalk
Ster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 19:39   #106
Ekipa, pricao sam sa vipom prije neg sam otisao u inozemstvo pogledali su mi moju tarifu koju imam i rekl ida bez brige koristim internet i pozive (iskljucivo prema hrvatskim mrezama). I ja sam tako napravio, trenutno mi stoji na njihovoj stranici gdje mogu vidit trenutnu potrosnju prilican iznos terecenja racuna (obavio sma par poziva prema hrvatskoj, a u mojoj tarifi (zove se: SAVRŠENA TARIFA) se apolutno nis ne naplacuje ni uspostava ni pozivi prema bilo kojoj HR mrezi). Pa ako je imao tko slicno iskustvo nek javi...da i dosla m ije poruka od vipa kad sma usao u njemacku (skraceno): pozivi prema Hrvatskoj: 3,49kn/min, dolazni 2.99kn/min .... nebi se bunio da su mi to rekli preko telefona, a zvao sam 2 puta prije nego sam dolazio da potvrdim sve i 2 puta odavdje. Nadam se da ce regulirati racun i da nece bit problema. AKo ima tko sa slicnim problemom i rijesenjem slobodno napisite
morecolor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 20:30   #107
Da nemaš možda uključenu neku roaming opciju? Ove cijene koje si naveo podsjećaju na opciju "Europa i BiH".
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:42   #108
Imam da, ali utjece li to i kako?
morecolor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 06:44   #109
Pa naravno, onda ti vrijede te cijene koje su u opciji, a ne standardne. Poziv iz Njemačke ti je 3,49 kn/min i sve ostalo kako piše u opciji.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 19:48   #110
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Pa naravno, onda ti vrijede te cijene koje su u opciji, a ne standardne. Poziv iz Njemačke ti je 3,49 kn/min i sve ostalo kako piše u opciji.
OK iskljucio sma ju, nadam se da ce sad radit! Puno puno hvala! Pricao sam sa ovima iz vipa o tome pojma nemaju o nicem hahaha
morecolor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 18:20   #111
Dakle, na Tele2 sam (smart 3gb pretplata, 1000min), uskoro idem u EU na put
Čitao ovu temu i članke po netu, ali da provjerim dali sam dobro skontao

Internet vani normalno trošim unutar svog paketa (dakle mogu svojih 3gb trošiti kao da sam u rh)??
I našao sam na Tele2 str da Bezbrojgb 24h (kao dodatni jednodnevni paket prometa) u roamingu iznosi samo 0,75gb (Pretplatnici koji imaju uključenu opciju BEZBROJ GB 24 SATA na raspolaganju imaju 0,75 GB podatkovnog prometa u EU/EEA roamingu u trajanju opcije.)

Pozive prema HR (znači ja izvana zovem doma u RH) plaćam kao međunarodni poziv? (isti slučaj ako netko mene zove iz RH) (i onda mi se više isplati u rh zvati preko whatsapp poziva ili sl? )
Dok pozive iz roaminga u roaming plačam normalno (i trošim minute iz paketa?)

Hvala na pomoći i izvinite ako je već odgovoreno u temi, fakat hoću biti ful siguran prije nego otiđem
Lotterer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 18:38   #112
Iz roaminga sve pozive prema EEA (dakle i prema Hrvatskoj) plaćaš prema cijeni lokalnog poziva (kao da iz Hrvatske zoveš Hrvatsku, a ako imaš uključene minute, one ti se troše i ne plaćaš ništa dodatno).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 20:45   #113
Quote:
Lotterer kaže: Pogledaj post
Pozive prema HR (znači ja izvana zovem doma u RH) plaćam kao međunarodni poziv? (isti slučaj ako netko mene zove iz RH) (i onda mi se više isplati u rh zvati preko whatsapp poziva ili sl? )
Dok pozive iz roaminga u roaming plačam normalno (i trošim minute iz paketa?)
boldano si pogrešno shvatio. mephisto je već odgovorio, samo nadopunjujem da i oni koje tebe zovu iz rh isto troše svoj paket, bez dodatnog troška sebi ili tebi.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 00:45   #114
Quote:
Lotterer kaže: Pogledaj post
Pozive prema HR (znači ja izvana zovem doma u RH) plaćam kao međunarodni poziv? (isti slučaj ako netko mene zove iz RH)
Kako ti ovo boldano uopce moze imat smisla? Zamisli sad ja odem u Australiju, a frend mi nema pojma da sam otiso pa me nazove i skine mu 30 kn odma jer sam ja u Australiji sto on nije mogo znat. Jel tebi to ima smisla?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 11:51   #115
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Iz roaminga sve pozive prema EEA (dakle i prema Hrvatskoj) plaćaš prema cijeni lokalnog poziva (kao da iz Hrvatske zoveš Hrvatsku, a ako imaš uključene minute, one ti se troše i ne plaćaš ništa dodatno).
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
boldano si pogrešno shvatio. mephisto je već odgovorio, samo nadopunjujem da i oni koje tebe zovu iz rh isto troše svoj paket, bez dodatnog troška sebi ili tebi.
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Kako ti ovo boldano uopce moze imat smisla? Zamisli sad ja odem u Australiju, a frend mi nema pojma da sam otiso pa me nazove i skine mu 30 kn odma jer sam ja u Australiji sto on nije mogo znat. Jel tebi to ima smisla?
Oke dečki, fala
Kužim sad sve, to je bitno
Lotterer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:40   #116
Ako netko zna u Njemačkoj na vodafone mreži, internet radi, poruke rade, dolazni pozivi rade, ali odlazni neće javlja MMi kod nije aktivan ili pogreška sa mrežom. Kartica je tele2. Ima netko sličan problem ili zna rješenje? pokušao sam sa prebrojem i sa *33* i uvijek javlja neku grešku
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:26   #117
Zato što je predbroj *133*broj u internacionalnom formatu#
Probaj tako, ako ne, probaj se ručno prebaciti na neku drugu mrezu
moba2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:24   #118
Dosao sam u hr iz njemacke i ne radi mi Internet na njemackom broju (aldi talk)., a prije pola godine kad sam bio je radilo sasvim normalno.... Ima li netko informacije, hvala
bavarac6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 08:38   #119
Jesi li iskljucio ogranicenje roaminga u mobitelu?
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 08:42   #120
Mobil data, enabled.... Vjerojatno alditalk nema ugovor sa ht vip i tele 2....
bavarac6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.