Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 10:22   #61
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Aha. Znači zvijezde nisu glumci. Znači, Scarlett nije glumica onda
Decard, neznam dal trollaš (loše) ili živiš u nekom fiktivnom svijetu, budući da ovo nema veze sa ničim što sam napisao.

Quote:
Drugim riječima, nemaš blagog pojma o akcijskom filmu kao takvom, pa si pogubljen u ovom što sam ti napisao. To je razumljivo. Jer ne znaš ni sam što više želiš reći. Ti bi glumce koji nisu zvijezde, ali bi zvijezde koje su akcijske zvijezde, no ne bi akcijske zvijezde koje su glumci....
Opet se gubiš u bespućima decardove fantazije. Nema nikakve veze sa mojim postom.
Neznam što da ti odgovorim. Filmska zvjezda je stvar marketinga. Gluma je profesija. Možeš pojmiti nešto tako simplificirano? Od toga jednostavnije neide.


Quote:
Ti si se pogubio nešto. Daj mi primjere tih kritičara koji su njih komentirali kao "akcijske" glumce i daj mi neki link na te producente koji su im dali uloge zbog "akcijskog" zaleđa. Daj mi link na bilo što o tome što pišeš...
Its called google. 2017 godina. Googlaj. Meni je trebalo 3 minute. Tebi možda treba 3 sata, ali štogod. Imaš primjere wikipedie i imdb-a ostalo sam nađi, pa napokon moderator si PDF-a. Ako se ne snalaziš po filmskim internet publikacijama, onda jbga...
Quote:
Misliš struke koja je Gospodara Prstenova karakterizirala kao dramu? Samo se ti drži te struke, kako rekoh, činit će ti čuda za poznavanje žanrova.
Čovjek, naš moderator, samoprozvani veći stručnjak od wikipedie i imdba, 2 skoro najjača web site na svijetu. Samo se ti svađaj sa njima. U svojoj glavi dakako, u realnosti ne pričaš smislene stvari.

Quote:
Sate i sate takvih scena? Ona je sporedna uloga u svim Marvelovim filmovima. Svi filmovi zajedno traju sate i sate. To što se ti, očito, pališ na Scarlett u crnom komibnezonu od nje neće napraviti akcijsku zvijezdu, glumicu, koje je već tvoja definicija, pa da to sto puta ponoviš.
Ovo je čisto loše trollanje.
Kao prvo, tko se nebi palio na Scarlett u "crnom komibnezonu", a kao drugo ne radim ja nikoga ništa. To radi publika, struka i filmski producenti.
Quote:
Moja definicija ti stoji gore. Ti si očito zbunjen svojim poimanjem akcijskog glumca. Ne zvijezde, jer zvijezde nisu glumci, kako si to sad rekao, pa onda one ne mogu biti zvijezde akcijskih filmova
Tvoja definicija stoji gore? Ajmo vidjet što si napisao:
Quote:
Drugim riječima, nemaš blagog pojma o akcijskom filmu kao takvom, pa si pogubljen u ovom što sam ti napisao. To je razumljivo. Jer ne znaš ni sam što više želiš reći. Ti bi glumce koji nisu zvijezde, ali bi zvijezde koje su akcijske zvijezde, no ne bi akcijske zvijezde koje su glumci....
ili možda:
Quote:
Nisi odabrao razdoblje koje te zanima. Mogu o akcijskom filmu pisati od 70-ih do 2017, što sasvim sigurno neću raditi. Stoga... biraj. Što se tiče glumaca u akcijskom žanru, pa to je barem očito. Čisti akcijski glumac je onaj koji se drži dotičnog žanra (Švarci, Stalone, Van Dame, Segal...itd, itd) i kojemu istupi u drugi žanr znače više kao anomaliju nego pravac karijere- Zato Švarci i ekipa nikad neće biti proglašeni za komičare iako svi oni imaju nastupe u komedijama ili dramama. Druga strana priče ti je obratno, netko kome nastup u akcijskom filmu znači anomaliju, što je više-manje Scarlett ili Emily Blunt ili Sandra Bullock, koju svi vide kao komičarku, a ne akcijsku zvijezdu. zbog čega one nisu akcijske glumice, ne kao spomenuta Gina Carano ili Cynthia Rothrock, pa onda imaš treću grupaciju glumaca koji nisu često u akcijskom žanru, ali imaju tu konstantu povremenih nastupa, što ti je netko kao Nick Cage, Travolta ili Angelina ili Charlize, pa čak možeš staviti i Kim Basinger ili Gardnericu. One nisu i jesu zvijezde akcijskog žanra jer ne glume stalnu u dotičnom žanru, ali kad glume, vidiš da iznesu film bez pardona. Trebaš detaljnije od toga?
Ja tu ne vidim definiciju. Ako netko od drugih forumaša vidi, molim vas da mi podebljate.
Imaš par nabranja glumaca, definitivno ne definiciju.
Quote:
I nisi mi odgovorio na pitanje za Bullokicu.
Imala je par akcijskih filmova u svoje vrijeme. Nikad nije bila izvrsna akcijska glumica, ali dovoljno za nižu big buget kvalitetu.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 13:06   #62
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Decard, neznam dal trollaš (loše) ili živiš u nekom fiktivnom svijetu, budući da ovo nema veze sa ničim što sam napisao.
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
A) Govorimo o akcijskim glumcima, a ne zvijezdama. Zvijezde su vrlo subjektivan dojam, glumac je objektivan.
Sinko, gubiš se polako. Tebi zvijezde nisu akcijski glumci. Jer status zvijezde je objektivan, što god to značilo.

Quote:
Opet se gubiš u bespućima decardove fantazije. Nema nikakve veze sa mojim postom.
Odgovreno. Prati što pišeš, ne gubi se.

Quote:
Neznam što da ti odgovorim. Filmska zvjezda je stvar marketinga. Gluma je profesija. Možeš pojmiti nešto tako simplificirano? Od toga jednostavnije neide.
Ustvari je stvar box office uspjeha. Znaš, ono što donosi šušku u blagajne, što je odličan znak da li ljudi nekoga vole ili ne. Nije to nuklearna fizika, samo polako, shvatit ćš to.

Quote:
Its called google. 2017 godina. Googlaj. Meni je trebalo 3 minute. Tebi možda treba 3 sata, ali štogod. Imaš primjere wikipedie i imdb-a ostalo sam nađi, pa napokon moderator si PDF-a. Ako se ne snalaziš po filmskim internet publikacijama, onda jbga...
IMDb i Wiki... vau, toliko sam impresioniran tvojim informacijama da sam ostao doslvno bez teksta. Evo, tipkovnica mi drhti od strahopoštovanja naspram Wiki, koju može svatko uređivati, i IMDb-a kojeg, o, pazi, može svatko uređivat.

Quote:
Čovjek, naš moderator, samoprozvani veći stručnjak od wikipedie i imdba, 2 skoro najjača web site na svijetu. Samo se ti svađaj sa njima. U svojoj glavi dakako, u realnosti ne pričaš smislene stvari.
Znači, tebi su Gospodar Prstenova drama?

Quote:
To radi publika, struka i filmski producenti.
To je stvar marketinga, kako ti to veliš, nema struka ništa s time, ni filmski producenti. Marketing. Mislim, ono, ta nije ona filska zvijezda, ona je glumica... jebote.

Quote:
Tvoja definicija stoji gore? Ajmo vidjet što si napisao:
Quote:
ili možda:
Quote:
Ja tu ne vidim definiciju. Ako netko od drugih forumaša vidi, molim vas da mi podebljate.
Imaš par nabranja glumaca, definitivno ne definiciju.
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Što se tiče glumaca u akcijskom žanru, pa to je barem očito. Čisti akcijski glumac je onaj koji se drži dotičnog žanra (Švarci, Stalone, Van Dame, Segal...itd, itd) i kojemu istupi u drugi žanr znače više kao anomaliju nego pravac karijere- Zato Švarci i ekipa nikad neće biti proglašeni za komičare iako svi oni imaju nastupe u komedijama ili dramama. Druga strana priče ti je obratno, netko kome nastup u akcijskom filmu znači anomaliju, što je više-manje Scarlett ili Emily Blunt ili Sandra Bullock, koju svi vide kao komičarku, a ne akcijsku zvijezdu. zbog čega one nisu akcijske glumice, ne kao spomenuta Gina Carano ili Cynthia Rothrock, pa onda imaš treću grupaciju glumaca koji nisu često u akcijskom žanru, ali imaju tu konstantu povremenih nastupa, što ti je netko kao Nick Cage, Travolta ili Angelina ili Charlize, pa čak možeš staviti i Kim Basinger ili Gardnericu. One nisu i jesu zvijezde akcijskog žanra jer ne glume stalnu u dotičnom žanru, ali kad glume, vidiš da iznesu film bez pardona. Trebaš detaljnije od toga?
Sinko, ako imaš problema s čitanjem, ako ti je ovo prekomplicirano, ako si totalna neznalica (ne AKO nego jesi) slobodno ti reci, pa ću ti ja to još malo pojednostaviti. Bit će ti lakše za shvatiti. Tko zna, možda i naučiš stvar-dvije o akcijskom filmu.

Quote:
Imala je par akcijskih filmova u svoje vrijeme. Nikad nije bila izvrsna akcijska glumica, ali dovoljno za nižu big buget kvalitetu.
Ali struka ju je vidjela kao akcijsku glumicu. Zar hoćeš reći da su struka i producenti pogriješili i da ti znaš bolje? Ajme... ja sam šokiran.



Dakle, to smo riješili. Da odmah naglasim, ukoliko sljedeći put u komentarima budeš išao đonom na mene jer ne znaš diskutirati i jer si, očito, filmska neznalica, slijede kartoni za trolanje. Ili diskutiraj kao normalna osoba ili nemoj... meni svjejedno, ali ovako si više nećemo pisati.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 13:59   #63
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Znači, tebi su Gospodar Prstenova drama?
Za GP piše adventure, drama, fantasy.
Znači, nije da piše samo drama, pa da sad ti tu imaš toliko razloga dramiti.

Ali da, slažem se da na IMDB-u često napišu neke čudne žanrove u opisu.
Npr. serija Battlestar Galactica.
Piše Action, Adventure, Drama . Slažem se da ima svega ovog navedenog, ali.. helou, sci fi nigdje?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 17:11   #64
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ali da, slažem se da na IMDB-u često napišu neke čudne žanrove u opisu.
Npr. serija Battlestar Galactica.
Piše Action, Adventure, Drama . Slažem se da ima svega ovog navedenog, ali.. helou, sci fi nigdje?
Ma, daj, kako se ti sad usuđuješ tu napadati jedan IMDb da je nekompetantan u takvim stvarima. IMDb nikad ne griješi, to je struka, to je profesija, to je sveto pismo, tamo nema pogrešaka. To ti znači da BG nije SF jer IMDb kaže da nije. Mislim, svašta...


@dobrimag - Da ne budem sad veliki zli moderator, ima tu negdje najmanje tri teme o akcijskom filmu kao takvom, odaberi gdje želiš i nastavit ćemo raspravu.

@Archangel - šutnja je ponekad zlato. S obzirom da nemaš što pametno reći...
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 20:18   #65
Ili si mi pobrisao post il me forum sjebao. U svakom slučaju neda mi se više. Drugi put.
Jedva čekam vidim Charlizicu koja kao john wick kolje.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 09:25   #66
Dečki i cure, sorry što upadam u raspravu, ali koja je mjuza 80-tih u prvom traileru?

https://www.youtube.com/watch?v=JIqcMl0hzXs

Fala
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:00   #67
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dečki i cure, sorry što upadam u raspravu, ali koja je mjuza 80-tih u prvom traileru?

https://www.youtube.com/watch?v=JIqcMl0hzXs

Fala
new order - blue monday, molim
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 12:14   #68
I Personal Jesus od Depeche Modea, to se mora znati.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 12:17   #69
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
new order - blue monday, molim
Fala
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 17:25   #70
Archangel & facersplaca - Žalbe su par katova niže. Ili se žalite kako treba ili ne trolajte bez veze. Zadnje upozorenje.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 18:54   #71
Par fotki sa premijere u Berlinu: LINK

Charlize je prelepa, ali joj je stajling na premijeri diskutabilan.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:49   #72











Muzika :klap:
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:50   #73


Morao sam podijelit s vama ovu Subscriber only cover, nisam je vidio na netu.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:15   #74
Film je ugodno iznenađenje. Akcijske scene odlične, cool glazba, vizualna poslastica. Preporuka.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:32   #75
Ispolirano, nabrijano i gledljivo. "John Wick" mi je mrvicu draži jer ne hini pamet, a u "Atomic Blonde" autori povremeno forsiraju tobože kompliciranu špijunsku storiju. Iako, naravno, ne ide se ovo gledat zbog špijunaže.
cul-de-sac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:47   #76
Quote:
cul-de-sac kaže: Pogledaj post
Ispolirano, nabrijano i gledljivo. "John Wick" mi je mrvicu draži jer ne hini pamet, a u "Atomic Blonde" autori povremeno forsiraju tobože kompliciranu špijunsku storiju. Iako, naravno, ne ide se ovo gledat zbog špijunaže.
Naravno da se ne ide gledat zbog špijunaže. Al film mi je super sjeo. Otišao sam jučer navečer u pola 11 na predstavu malo da se odmorim, jer sam prije toga popodne proveo gledajući Alphaville od Godarda i trebalo mi je malo junk fooda za mozak .
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 21:05   #77
Moj kratki osvrt na film, nije mi jasno zašto je tako slabo prošao kod kritike

https://www.youtube.com/watch?v=lVvQ...ibq0K&index=34
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 12:05   #78
Ovaj film se toliko trudi biti kul (glazba, njen styling - sve promišljeno i kul) da baš zbog pretjeranog truda to ne postiže.
+ nelogičnost da čovječuljak koji je zapamtio sve sa popisa,
pa i Satchelov identitet, pristaje da ga ona izvodi iz Berlina
.

Dodatni minus McAvoyu koji u RL-u nije lud i bad guy pa kad glumi takve skrene u karikaturu (đir luuuud sam frende, kuiš ono).

Plus malom Skarsgardu, s malom minutažom je pokazao veliku karizmu i talent
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 00:30   #79
Dođem pročitat koju pametnu o filmu, kad ono, ova dvojica se u beskraj svađaju o definicijama i klasifikacijama akcijskih filmova i tko je veći stručnjak za isto.
Još jedan od dvojice moderator.
Pa koga to zanima?
Dajte razmjenite brojeve pa si češkajte ego prek Watsappa.

U ime nas koji prije gledanja dođu pročitat koji dojam, ipak hvala ostaloj ekipi koja se uspješno odmakla od mlaćenja prazne slame i zaista napisala nešto o filmu.
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 00:06   #80
Svi hvale ovaj film ...ocjena 7.1 ...ja jedva čekao da završi od dosade.Ima par dobrih akciskih scena (na to mislim na ono žensko žensko ) prikaz berlina sa obe strane vidi se "razlika" ...Salt (nekako najsličniji ovom ) je savršenstvo prema ovom...moje mišljenje ajd ekipa bacite i vi koju
__________________
I'm the law bitch!!!!!
DougMacRay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.