Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2006., 18:48   #1
Perzijske mačke

trebam malu pomoć!
za otprilike tjedan dana trebam dobiti malu perzijsku mačkicu!a s obzirom da sam dosad imala domaće mice zanima me da li su ove mačke po ponašanju drugačije od domaćih.
nisam nikada imala problema ali sam čula da su perzijske dosta živčane ako ih se ostavi same. i da nisu baš druželjubive, ne vole se baš puno igrati.
da li je to istina?
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?

Zadnje uređivanje fermina-daza : 11.07.2017. at 13:41.
fullhouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2006., 02:28   #2
Nisam je sama imala, ali oni koji su je imali žalili su se samo na probleme s dlakama, a moje iskustvo s njihovim macama je da sam vidjela i mazne razigrane i vrlo grebežljive i nedruštvene perzijke. Mislim da ti je to od mace do mace.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2006., 22:10   #3
Quote:
Cordelia kaže:
Nisam je sama imala, ali oni koji su je imali žalili su se samo na probleme s dlakama, a moje iskustvo s njihovim macama je da sam vidjela i mazne razigrane i vrlo grebežljive i nedruštvene perzijke. Mislim da ti je to od mace do mace.
a još više od vlasnika do vlasnika
Morph is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 20:52   #4
ja bi macu!

hej, trazim malog perzijanera, ali bez uspjeha!
pokusala sam i drustva za zastitu zivotinja i mali oglasnik i svasta, nitko nema leglo! vjerojatno ce bit za mjesec, dva, al ja sam nestrpljiva. Hajd javi gdje si je nabavila, mozda ima jos koja za mene! puno hvala
qumquat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 21:06   #5
Quote:
qumquat kaže:
hej, trazim malog perzijanera, ali bez uspjeha!
pokusala sam i drustva za zastitu zivotinja i mali oglasnik i svasta, nitko nema leglo! vjerojatno ce bit za mjesec, dva, al ja sam nestrpljiva. Hajd javi gdje si je nabavila, mozda ima jos koja za mene! puno hvala
Ovak ja sam ti to saznala od jedne moje kolegice, zena ima bas perzijanere neznam nista jos mi ne javlja kad ce biti okot, ali znam da ih zena prije nije imala kome pokloniti ali vec su se nekako podijelili kad sam ja dosla na red........
Mogu ti javiti kad saznam jel skotna maca.........pa ti javim nema problema da i tebi ostavi jednu macu.Inace ja sam iz siska to ti nije daleko ako si bas iz zg-a...
da si je uzmes kad ce ih biti.........inace i ja vec nemogu docekati kad ce vise biti malih macana........cekam vec mjesec dana........ali evo veljace........)))
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?
fullhouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 21:17   #6
Pravi perzijaneri se bas i ne poklanjaju.Vjerojatno je u pitanju domaca macka s dugom dlakom.
Tu je tesko predvidjeti karakter,krajnji izgled,zdravlje
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 21:41   #7
ok

Quote:
Noemi kaže:
Pravi perzijaneri se bas i ne poklanjaju.Vjerojatno je u pitanju domaca macka s dugom dlakom.
Tu je tesko predvidjeti karakter,krajnji izgled,zdravlje

Vidjela sam samo macku priznajem, nema pedigree nema papire uostalom ja zelim micu i nije mi bitno njeno podrijetlo, imala sam svakakve mice, kupila ih sa ceste i hranila i brinula se za njih...........ljubitelj sam i takve stvari me zasad ne zanimaju nisam uzgajivac........nisam imala nikakvih problema sa odgojem macaka........Mica ima sve odlike po izgledu kao perzijaner, jednobojna je(ima ih i sarenih znam), tupasta njuska, dlaka mekana ko perje...........
Zena ih nema kako hraniti pa ih dijeli ljudima koje zna ili po preporuci, neznam mozda ih i prodaje ali nisam sigurna.............
naravo cijepljena je........
neznam ja jednostavno volim macke...........kriva sam,,,,,,,,,,,,,,
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?
fullhouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 22:02   #8
ja imam mješanku perzijske i obične. crno-bijela dugodlaka. i prije sam imala mačke, ali nikad s niti jednom takav kontakt kao s ovom micom. možda je to i zato jer je ona odabrala mene, a ne ja nju. naime to je bila mačka od naših susjeda i nakon 3 godine života ona se preslila k nama. vrlo je komunikativna, mila ali skoro sav nam je namještaj poderala. mrzi biti sama i puno spava. mora je se redovito iščešljavati, a ona to mrzi.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 22:09   #9
Quote:
fullhouse kaže:
Zena ih nema kako hraniti pa ih dijeli ljudima koje zna ili po preporuci, neznam mozda ih i prodaje ali nisam sigurna.............
ne kužim?
nema za hranu, ali ih pari.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 23:01   #10
KAko ne kuzis?Pa macka si sve sama organizira. Te cistokrvne su ti tolko pametne.
KAd joj dopizdi radjat prosetat ce do veterinara i dat se kastrirat
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 23:04   #11
ima jedna, sad ne znam koja je to boja preko slike, nešto kao crvenkasto smeđa sa color-pointom (tamnosmeđa glavica i rep; vjerojatno i šapice ali to se ne vidi na slici)

mačkica je u utočištu mačaka, sterilizirana je, naučena na kuću
oko 90km od ZG-a
gsp. Rozina Danuc
040/895-110
Morph is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 23:29   #12
morph; ako imaš sliku stavi i nju na topik za udomljavanje.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 23:53   #13
nema slike na netu od te mace, ne obnavljaju se stranice redovito,
vidio sam je u novinama "Međimurje" mogu se kupiti na ZG autobusnom kolodvoru
maca je krasna

stranice utočišta
www.udomime.com
Morph is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 00:04   #14
nešto gospđ. Rozini Danuc
p078.ezboard.com/ffoursoftpawsfrm29.showMessageRange?topicID=40.top ic
Morph is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 00:13   #15
bila je neka reportaža o toj gospođi na teveju.
u svakom sl. za ono što radi.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 00:28   #16
evo malecne slikice
www.medjimurje.com/?V=2649zi03

Miceki, mali i veliki, nalaze kod gospođe Rozine Danuc u Pušćinama!

Telefon za informacije:040/ 895-110.

Lijepa perzijska mačkica, boje bijele kave sa tamnosmeđom glavicom i tamnosmeđim kitnjastim repom. Ukoliko bi netko želio pružiti dom ovoj ljepotici, neka slobodno nazove gospođu Rozinu u Pušćine. Mačkica je sterilizirana i naučena na stan ili kuću.
Morph is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 01:06   #17
Quote:
elala kaže:
ja imam mješanku perzijske i obične. crno-bijela dugodlaka. i prije sam imala mačke, ali nikad s niti jednom takav kontakt kao s ovom micom.
ja sam imala mjesanca perzijske i burmanske. e, to je bila kombinacija! takodjer moram reci, moja najdraza, najbolja, najnajnaj maca ever...
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 09:50   #18
Quote:
elala kaže:
ja imam mješanku perzijske i obične. crno-bijela dugodlaka. i prije sam imala mačke, ali nikad s niti jednom takav kontakt kao s ovom micom. možda je to i zato jer je ona odabrala mene, a ne ja nju. naime to je bila mačka od naših susjeda i nakon 3 godine života ona se preslila k nama. vrlo je komunikativna, mila ali skoro sav nam je namještaj poderala. mrzi biti sama i puno spava. mora je se redovito iščešljavati, a ona to mrzi.
Tako je. Moja je odabrala mene, ponaša se kao da sam mačka, ali čini mi se da misli da su i svi ostali u familiji veliki mački i da su svi njeni
Dobra, mirna, društvena, svi su prijatelji, ne grebe ne grize, ne uništava namještaj, nokte oštri samo na tepihu za cipele. Najsretnija je kad smo za vikend svi doma, uvijek je tamo gdje su ljudi. Ne mjauče gotovo nikad, vrhunac je glasanje cvrčka. Ne gnjavi, ne krade, pristojno pita i čeka, zna da će uvijek sve dobiti i od nas i od susjeda. Carica
Češljanje su drame
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 16:04   #19
a koji su ovi;
dva mlada štakoraša i kujicu???
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 16:20   #20
Quote:
tilla kaže:
a koji su ovi;
dva mlada štakoraša i kujicu???
O čemu ti to?
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.