Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2006., 15:10   #41
Quote:
grogo bolger kaže:
ne čekam ugovor, vidiš moga bi ih nazvat.

mislim da triba podržati te male igrače
slažem se s vama, jedino se bojim da kad se navčemo na njih da ne ukinu flate, ili da ne povećaju cijenu paketa. Jer kad potpišeš ugovor teško se onda vratiti nekome drugome.

U ugovoru stoji da ako se korisnik ne slaže sa promjenom cjene, može raskinuti ugovor bez naplate ili penala ili bilo čega od strane operatora. Problem je u tome što je prekid ugovora i ugovaranje opet sa starim operatorom ili pak nekim trećim opet nova peripetija i to se nikome ne da! Zašto sam tako sumnjičav?! (možda zbog priče sa VIP-ovim Homeboxom?)

pozdrav
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 16:01   #42
Quote:
zpintar kaže:
slažem se s vama, jedino se bojim da kad se navčemo na njih da ne ukinu flate, ili da ne povećaju cijenu paketa. Jer kad potpišeš ugovor teško se onda vratiti nekome drugome.

U ugovoru stoji da ako se korisnik ne slaže sa promjenom cjene, može raskinuti ugovor bez naplate ili penala ili bilo čega od strane operatora. Problem je u tome što je prekid ugovora i ugovaranje opet sa starim operatorom ili pak nekim trećim opet nova peripetija i to se nikome ne da! Zašto sam tako sumnjičav?! (možda zbog priče sa VIP-ovim Homeboxom?)

pozdrav
sumnjam da ce ici s cijenama gore. treba vidjeti sto pise u ugovoru. ja vas sad nesto mislim nazvati ih i prihaviti se jer sam dostupan
a isto me zanima da nemoram cekati 6 mjeseci da ukljuce sve to.
gogo:zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 16:27   #43
Quote:
Marakeš kaže:
Koji si ti lik. Pa barem pročitaj prvi post.
Nebin zna, ali kad sam se doselija u zg upalo mi to u oko, nazva sam njih i dobija informaciju da imaju flat, ali da je brzina limitirana na toliko koliko sma reka. To je bilo prije cca misec i pol. Možda su promijenili nešto, ali i dalje su mali igrači.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 21:14   #44
Pa zato ti i velim da pročitaš prvi post,imaju novu ponudu. Ako im bude valjala i budu se brzo proširili s njom,neće više biti tako mali igrači.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 22:28   #45
Quote:
Constatinopol kaže:
2,3 kune uštede! Zvučiš poput mog starog(okorjelog t-comovca).

Doći će oni i u Split i Dalmaciju ubrzo,Optima je nakon Osijeka uvela DSL i u Rijeci,a kioliko znam H1 već ima svoj DSL u nekim splitskim kvartovima
joj ako cekas optimu nacekat ces se...i sa njom situcacija nije nista bolja...ja zivim u osijeku,i mogu potvrditi da nisu dostupni u vecem dijelu grada...tj mozda jesu samu u 2-3 ulice.
kao i amis u zg.
na zalost,od sve te silne konkurencije meni,a i vecini vas-vjerujem,nitko nie dostupan!
ostaje samo t-kom,i eventualno iskon,i to ne duo nego onaj stari
raky_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 22:53   #46
Quote:
raky_b kaže:
joj ako cekas optimu nacekat ces se...i sa njom situcacija nije nista bolja...ja zivim u osijeku,i mogu potvrditi da nisu dostupni u vecem dijelu grada...tj mozda jesu samu u 2-3 ulice.
kao i amis u zg.
na zalost,od sve te silne konkurencije meni,a i vecini vas-vjerujem,nitko nie dostupan!
ostaje samo t-kom,i eventualno iskon,i to ne duo nego onaj stari
Nisi smija ovo napisat. Sad će ti reć da si agent
Dobro došao kolega
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 07:47   #47
Quote:
gogo:zg kaže:
sumnjam da ce ici s cijenama gore. treba vidjeti sto pise u ugovoru. ja vas sad nesto mislim nazvati ih i prihaviti se jer sam dostupan
a isto me zanima da nemoram cekati 6 mjeseci da ukljuce sve to.
u ugovoru piše ono što piše i u općim uvjetima. A, piše ovo:

(5) Operator zadržava pravo promjene Ugovora, Općih uvjeta, važećeg cjenika, ponude i sadržaja usluga, uputa za korištenje i/ili drugih parametara. Operator će obavijestiti o promjenama sve pretplatnike najmanje 30 (trideset) dana prije početka primjene, na svojoj web stranici www.amis.hr. Ukoliko se pretplatnik ne slaže s predloženim promjenama, ima pravo u istom roku bez otkaznog roka i sankcija raskinuti Ugovor nakon što je podmirio sve ugovorne obveze prema Operatoru. Pretplatnik Ugovor raskida tako da u roku i na način određen u ovim Općim uvjetima pošalje raskid pisanim putem. Ako pretplatnik ne otkaže ugovor u navedenom roku, smatra se da prihvaća promjene

eto, ali to piše i kod iskon.duo-a i kod t-coma, jer je to uvjet kojeg propisuje HAT.

pozdrav
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 11:29   #48
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Nisi smija ovo napisat. Sad će ti reć da si agent
Dobro došao kolega
Ti si samo agent, on je doubleagent(t-com i iskon)
__________________
Zaobilaženje pravila ovakvim metodama se neće tolerirat!
/AxMi-24
daaamir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 09:48   #49
Quote:
daaamir kaže:
Ti si samo agent, on je doubleagent(t-com i iskon)


i zamislite samo koliko mi placaju
raky_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 19:03   #50
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Nisi smija ovo napisat. Sad će ti reć da si agent
Dobro došao kolega
Svi smo mi tu na diskusijama nečiji "agenti". Ja bi za sebe rekao da sam agent slobodne tk tržišne utakmice
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 02:34   #51
Ajme mi još nismo zvali za info, ni prijavili se. Dostupni jesmo..to da. Na svakoj ''mreži'' smo dostupni )) (ponosim se svojom lokacijom)

Nikako da nazovemo... lol
Mjuzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 10:36   #52
Znači, općenito podržavate amis ? na koliko mjeseci se potpisuje pretplatnički ugovor??
ovisnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 11:10   #53
Quote:
ovisnica kaže:
Znači, općenito podržavate amis ? na koliko mjeseci se potpisuje pretplatnički ugovor??

na 18
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:38   #54
Quote:
zpintar kaže:
na 18
Jel ima ikoga kome je instalirana oprema i poceo koristiti Amis?
gogo:zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 20:06   #55
Quote:
gogo:zg kaže:
Jel ima ikoga kome je instalirana oprema i poceo koristiti Amis?
mislim da nitko jos nema, onima koji su se prijavili prosli tjedan je tek sada na poštu stigao ugovor
pricekaj jos malo
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 22:38   #56
Nigdje nisam uspio pronaći proceduru, što, ja njima pošaljem ugovor, oni dođu ugraditi i gotovo. Ne moram ići kod HT-a odjavljivati ništa, ne moram vraćati ADSL modem (istekao mi je ugovor)?

Samo idući mjesec dobijem jedan jedini račun i to od njih, a sa HT-om sam gotov, ili?
Feyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 23:28   #57
Quote:
Feyd kaže:
Nigdje nisam uspio pronaći proceduru, što, ja njima pošaljem ugovor, oni dođu ugraditi i gotovo. Ne moram ići kod HT-a odjavljivati ništa, ne moram vraćati ADSL modem (istekao mi je ugovor)?

Samo idući mjesec dobijem jedan jedini račun i to od njih, a sa HT-om sam gotov, ili?
Mislin da HT moraš odjavit jer iako ti je isteka ugovor oni ti nastavljaju ''isporuku''. Ne sjećam se točno i nisan siguran 100% al mislin da ej u mene bila ta šema.
Modem ti ostaje, ako je proša ugovor ( bija on 12 ili 24 mj. ) modem je tvoj
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 08:43   #58
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Mislin da HT moraš odjavit jer iako ti je isteka ugovor oni ti nastavljaju ''isporuku''. Ne sjećam se točno i nisan siguran 100% al mislin da ej u mene bila ta šema.
Modem ti ostaje, ako je proša ugovor ( bija on 12 ili 24 mj. ) modem je tvoj
U pravu si.
__________________
Zaobilaženje pravila ovakvim metodama se neće tolerirat!
/AxMi-24
daaamir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 13:13   #59
dobio san papire, zvao sam danas, od potpisa do instalacije amisa rok je 45 dana
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 15:32   #60
Quote:
grogo bolger kaže:
dobio san papire, zvao sam danas, od potpisa do instalacije amisa rok je 45 dana
to im je malo previse... ja tek cekam papire...
gogo:zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.