Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2007., 15:17   #41
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
ali sada se osjećam kao da će mi srce iskočiti.....
to se i meni dogadalo prije par godina ..tako nesto mi se recimo od velike kolicine speeda nikada nije dogodilo ali od 4 herbalifeove guarane tokom nekoliko sati je
a ucinak mi i nije neki ...i zna me i neka tjeskoba pucat... blah

btw OT ..ko ti je to nudio DMT salji ga meni pod hitno

a gle to sto kupujes u ljekarni ne znaci nista ...vani redovno po partijima umiru djeca od velike doze red bulla pa ga i dalje prodaju ...use do not abuse !
sve je i lijek i otrov ovisi samo o kolicini
al recimo speed on je cisti otrov
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 15:48   #42
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
to se i meni dogadalo prije par godina ..tako nesto mi se recimo od velike kolicine speeda nikada nije dogodilo ali od 4 herbalifeove guarane tokom nekoliko sati je
a ucinak mi i nije neki ...i zna me i neka tjeskoba pucat... blah
ma znam, na svakoga djeluje drugačije, ja to pijem oko 5 dana i tek me je jutros to uhvatilo, ali nema mjesta strahu ostalo mi je još 5 komada pa ću to večeras potrošiti

Quote:
btw OT ..ko ti je to nudio DMT salji ga meni pod hitno
poslao sam ga

Quote:
a gle to sto kupujes u ljekarni ne znaci nista ...vani redovno po partijima umiru djeca od velike doze red bulla pa ga i dalje prodaju ...use do not abuse !
sve je i lijek i otrov ovisi samo o kolicini
al recimo speed on je cisti otrov
istina, ali oni to stalno rade, a ja sam ovo prvi put kupio i ne znam hoću li opet kada sve potrošim jer nisam zadovoljan.............piše da treba popiti jednu do dvije dnevno, a ja oderem 5 komada u 6 sati i tek onda osjećam da nisam umoram i sl. ... ... ... ... da se bojim posljedica ne bih radio to što radim, ali me zanima koliko mogu izdržati...
 
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 14:19   #43
evo i ja pametna jucer probala. ne samo da nije bio bog zna kakav ucinak na umor/ucenje, nego mi je nakon 4-5 sati bilo tak zlo da se nisam mogla dic na noge dobra 3 sata
jebes guaranu!
Whisper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 14:47   #44
Quote:
Whisper kaže: Pogledaj post
evo i ja pametna jucer probala. ne samo da nije bio bog zna kakav ucinak na umor/ucenje, nego mi je nakon 4-5 sati bilo tak zlo da se nisam mogla dic na noge dobra 3 sata
jebes guaranu!
od jedne tablete ti je bilo loše ? pa ne djeluje jednako na sve osobe..nekima je odlična a nekima nije
 
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 14:55   #45
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
ma glupost, ništa ne djeluje..šta ja znam, još večeras ćemo vidjeti kada popijem tri......
eto ..bespotrebno maltretiranje organizma
lalinea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 14:58   #46
Quote:
lalinea kaže: Pogledaj post
eto ..bespotrebno maltretiranje organizma
tako je, više neću kupovati Guaranu...nego nešto drugo.......
ali i ovo mi je dobro došlo za testiranje organizma i malo da postane imuniji na smetnje.......jer inače tablete uopće ne pijem..
 
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 14:59   #47
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
tako je, više neću kupovati Guaranu...nego nešto drugo.......
ali i ovo mi je dobro došlo za testiranje organizma i malo da postane imuniji na smetnje.......jer inače tablete uopće ne pijem..
sta si sad nasao?
lalinea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 15:03   #48
Quote:
lalinea kaže: Pogledaj post
sta si sad nasao?
ne znam konkretno kako se zovu, ali saznat ću kada ih kupim (oko 150kn - 30 komada)
 
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 15:05   #49
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
ne znam konkretno kako se zovu, ali saznat ću kada ih kupim (oko 150kn - 30 komada)
bas me interesuje i da mi preneses sta pise u uputstvu za upotrebu
lalinea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 15:13   #50
Quote:
lalinea kaže: Pogledaj post
bas me interesuje i da mi preneses sta pise u uputstvu za upotrebu
link 1

link 2

nemaju uputstva osim "Guaranu nije poželjno uzimati zajedno sa lijekovima za depresiju jer im je djelovanje suprotno. Od nuspojava moguće je da se javi glavobolja, povećanje tlaka, ubrzan srčani ritam" "Uzimati samo jednu do dvije dnevno uz jelo"
 
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 15:21   #51
jeste i opet pise 2 meseca konzumacije i to samo u periodu kad ti je najpotrebnija
lalinea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 15:47   #52
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
od jedne tablete ti je bilo loše ? pa ne djeluje jednako na sve osobe..nekima je odlična a nekima nije
oo, da. i to poprilicno. glava mi je htjela otpast, ko da sam se napljugala neceg. uzas, nikad vise
Whisper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 10:11   #53
molim.interesira me cijena guarane od herbalife 60 kom. mislim da ide?
žacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 23:29   #54
mislim da je oko 220 kuna
chrascar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 23:50   #55
pio sam i pijem svakava sranja....loza,travarica,sljiva,piva,soferska..... ali nikad nikakv energi drink nisam uzeo to je em sranje em smrt za organizam

svi oko mene subotom piju votka-energis....a ja lozu
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 01:59   #56
znam da malo kasnim sa temom, ali da upozorim ljude: ja sam, kupio encijanovu guaranu, i trebalo mi je naravno da me drzi budnim. inace ne pijem kavu, a coca cola u velikim kolicinama ne pali. red bull nije djelovao, ali nisam provao u velikim kolicinama. uglavnom dan prije sam spavao negdje malo vise od 6 sati(4 i 40 do 11), i trebalo je i sad ostat budan. ustao sam oko 11 ujutro i tijekom dana sam popio oko 7 ili cak 8 tableta, od koja svaka ima cca 132 mg kofeina, tijekom cijelog dana sam se osjecao pomalo pospanim ali u 12 navecer sam bio mrtav umoran, pa sam na kraju posao spavati. no to nije bio kraj, kad sam legao u krevet odjednom mi je srce pocelo ubrzano kucati, kao da sam trcao sprint, i to je trajalo dobrih 10 min, ako ne i vise. doslovno sam imao osjecaj da ce mi srce iskociti iz prsnog kosa.nakon toga se uspjelo smirit i uskoro sam zaspao. naravno imao sam los san,i ujutro sam se probudio umoran. ukratko, nije dijelovalo, s time da sam uzeo cetverostuku dozu, inace je dozvoljeno uzet 1-2 dnevno, i pise da se ne smije prekoraciti.
ukratko: NIKAD VISE!
ocjena:
eric the phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 02:11   #57
samo vi pijte guaranu pa kad dobijete hipertireozu.....
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 12:00   #58
Kakve veze ima kofein s hipertireozom??
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 12:09   #59
Quote:
eric the phantom kaže: Pogledaj post
znam da malo kasnim sa temom, ali da upozorim ljude: ja sam, kupio encijanovu guaranu, i trebalo mi je naravno da me drzi budnim. inace ne pijem kavu, a coca cola u velikim kolicinama ne pali. red bull nije djelovao, ali nisam provao u velikim kolicinama. uglavnom dan prije sam spavao negdje malo vise od 6 sati(4 i 40 do 11), i trebalo je i sad ostat budan. ustao sam oko 11 ujutro i tijekom dana sam popio oko 7 ili cak 8 tableta, od koja svaka ima cca 132 mg kofeina, tijekom cijelog dana sam se osjecao pomalo pospanim ali u 12 navecer sam bio mrtav umoran, pa sam na kraju posao spavati. no to nije bio kraj, kad sam legao u krevet odjednom mi je srce pocelo ubrzano kucati, kao da sam trcao sprint, i to je trajalo dobrih 10 min, ako ne i vise. doslovno sam imao osjecaj da ce mi srce iskociti iz prsnog kosa.nakon toga se uspjelo smirit i uskoro sam zaspao. naravno imao sam los san,i ujutro sam se probudio umoran. ukratko, nije dijelovalo, s time da sam uzeo cetverostuku dozu, inace je dozvoljeno uzet 1-2 dnevno, i pise da se ne smije prekoraciti.
ukratko: NIKAD VISE!
ocjena:
Pa mislim, kaj pišeš velikim slovima nikad više... popio si 8 tableta

Ne znam što je vama svima, piše jedna do dvije, svi popijete triput više i čudite se što vam bude loše
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 03:04   #60
Danas popodne popila jednu da se napokon uspijem skoncentrirati i evo budna sam do sada i super mi je naucila 90 stranica o turizmu na engleskom i jos picim po forumu za cuku vremena cu leci i onda spavanje do dva popodne
¤amélie¤ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.