Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2008., 20:55   #81
lav sam u podznaku, a jarac u znaku, tako da imam unutar sebe poprilično konfliktnu osobenost...lav je, može se reći, kreativna strana mene inače, lavovi mi poprilično pašu

nisam dublje upoznata sa astrologijiom, al sam zamjetila računanje znakova po kućama i sl., pa bih voljela da neko bude toliko ljubazan da mi kaže kako se to čini?
__________________
pojavim se naglo kao reklama
lao tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 20:22   #82
ja sam lav i u podznaku škorpion

i znate kaj prelud sam!!toliko sam kaotičan i eksplozivan da ne znam di mi je guzica!!doslovno ne mogu protiv te svoje nemirne prirode,u stanju sam izvesti radikalne životne promjene u trenutku,doslovno u stanju napraviti bilo kakvo sranje koje se tiče mene samogtipa ono dati otkaz,ostaviti nekoga,preseliti se...bez pardona..sve bi bilo u redu kada bi te osobine bile usmjerene na potrebne stvari,no kod mene su cijelo vrijeme usmjerene.
imam osjećaj kao da mi je sudbinski predodredjen buran način života,no umoran sam više,nikako da se umirim...to je kada sam u + fazi a kada sam u - fazi rastura me manjak samopouzdanja,pesimističan pogled na svijet,crnilo do jaja..
i tako iz dana u dan već godinama!!2 dana+,2 dana-

dolazim do zaključka da je ovo najgora moguća kombinacija znaka i podznaka kod muških..
indigocakra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 16:11   #83
bok,ja sam Ovnica i imam jedno pitanje ako mi netko moze pomoci(vezano za LAVICE),,,,vrlo smo slicni koliko znam,nikad nisam dozivila LAVA kako zavodi,bas me interesira na koji nacin muskarca LAVA zavesti,,kakvi su dok zavode/njihovo ponasanje,,,moram reci da postoje ,ne neke ,nego dobre naznake da se privlacimo no bolje se malo informirati...kad on pada????
thanks
atlove is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 17:34   #84
Divi im se, a opet nemoj biti predostupna... ugađaj njihovoj taštini ali budi svoja... pomalo neuhvatljiva.
Lavovi su tašti, vole komplimente i vole biti centar pažnje... ali ne vole lak plijen...
Baci naglasak na komunikaciju, a sex inicijativu potpuno prepusti njima. To je barem moje iskustvo. Puno ih slušaj, neka se razgovor vrti oko njih. Neka te jako zanimaju njihovi planovi, oni su ambiciozni i vole osjetiti podršku i kako su jako pametni. Budi uvijek dama - oni su kraljevski znak, ne trpe vulgarnost, vole eleganciju, finoću, znaš onu - damu u društvu, kurvu u krevetu... I s obzirom da su oni sami po sebi glasni i centar pažnje, ne vole ženu koja je to više od njih samozatajnost je dobar adut.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 21:43   #85
Lavovi me nikad nisu privlacili ali eto sada imam/sam imala jednu epizodicu s jednim koji je vrlo glasan, odrijesit i .. zgodan hehe .. mozda cak i prezaposlen, workoholic stoga malo isfrustriran i ljutit..

Eto ja sam blizanac.. malo sam ga zavitlavala na nas blizanacki nacin hehe... al nema on ni duha i vremena za ludosti kao mi blizanci hehe..

Rekli smo jedno drugom teatralno 'zbogom' no ja sam imala predosjecaj da cemo se opet vidjet.. a to je bilo prije mjesec dana.. pa me zanima dal lavovi pamte dugo neke takve malo luckaste epizode i da li ikad cekaju neko vrijeme pa se jave ..

(Inace meni su ovnovi puno drazi i normalniji od lavova.. obozavam ovnovsku direktnost i njihovu energiju i prijateljstvo..)
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 22:29   #86
još jedan lav

Ja sam lav, nevjerojatne smo energije u kojoj izgaramo, a ego nam je definitivno najgora stvar, to je nevjerojatno kolko me treba hvalit to da ni sam nevjerujem, jedna pohvalna riječ i sve zaboravljamo loše protiv nas, ko je mudar s nama može vrlo lako,l ne podnosimo podjednake koji če ići protiv jer to je otvoreni rat.
ogboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 20:09   #87
Pozdrav ja sam isto lav,u podznak strijelac,me zanima kako su oni inace?
dt2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 02:03   #88
Pozdrav forumaši!


Evo malo o Lavu,tj. kako se ja osječam kao lav.

Podznak sam Ovan,
Imam Merkur,Veneru,Mars,Mjesec i Sunce u konjukciji u Lavu u 5 kući.
Saturn u Škorpijonu u osmoj kući i Jupiter u ovnu u prvoj.
Do sada ste mogli zaključiti da naprosto gorim.Imam ogromnih problema sa egom tj. nemem ja,drugi imaju problema zbog moga ega.Cure to vole al se nadređenima na poslu baš i ne sviđa.
Kada prođem pored ogledala zastanem da se divim energiji koju imam,ne fizičkoj ljepoti.Sam sebe pogledom hipnotiziram.Volim sebe po dosta i druge podjednako al mi se u životu konstantno stvari ruše.Godinama se pitam zašto.Kada nešto radim,pa i običnu sitnicu,radim to stopostotno sa svim srcem što me često u životu postavlja u centar događanja.Naivan sam dosta iako s godinama sve manje.Na poslu me svi hvale i pričaju o meni a da zapravo i ne radim koliko i drugi ljudi,a radim ovaj posao mjesec dana.Cure me opsjedaju i obično laskaju,ili su zapravo občinjene i non stop pričaju kako sam tako grandiozan.Neke me i zbilja štuju,mada nisam ni spavao s njima,ni ljubijo se. Cura mi je lavica i nisam bio ni sa kojim drugim znakom osim vatrenim.
Prijatelji su mi večinom svi ostali znakovi,a muške lavove ne podnosim,kad ih sretnem svjetovi se ruše.
Kad radim bilo što,vodim,ali to znanjem,odlučnošču i pravednošču i ne čekam nikoga niti ikoga slijedim.Što koji puta vodi u propast ali ako je propast suđena,ja moram voditi i ne zanimaju me posljedice,i to podsvjesno radim.
Ne bojim se ničega osim vatrenog oružja uperenog u mene,što sam i doživijo
Ekstremist u svakoj situaciji,do kraja ili nikako.
Neki ljudi kažu da hipnotiziram i ne gledaju me u oći dugo dok smo u kontaktu.
Ne pokazujem emocije već izgoru u trenutku što šokira ljude oko mene koji još žive u emociji a ja več hladan i tražim novo uzbuđenje.
Posesivan nisam ali nikako nemogu biti podložan.Za curu koja mi se sviđa planine bih srušijo.
Često se osječam osamljeno i ostajem sam u situacijama u životu borim se sam,a uvijek utječem po dosta ljudi,bez da to želim,odjedanput - svi upleteni.
Nemam kontrolu nad sexualnom prirodom,toliko želim cure da to završava frustracijom.

Ja sam Sunce
Gorim u trenutku,
nikad nisam bio,
uvijek ću biti

....
LizardWizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 15:19   #89
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Lavovi me nikad nisu privlacili ali eto sada imam/sam imala jednu epizodicu s jednim koji je vrlo glasan, odrijesit i .. zgodan hehe .. mozda cak i prezaposlen, workoholic stoga malo isfrustriran i ljutit..

Eto ja sam blizanac.. malo sam ga zavitlavala na nas blizanacki nacin hehe... al nema on ni duha i vremena za ludosti kao mi blizanci hehe..

Rekli smo jedno drugom teatralno 'zbogom' no ja sam imala predosjecaj da cemo se opet vidjet.. a to je bilo prije mjesec dana.. pa me zanima dal lavovi pamte dugo neke takve malo luckaste epizode i da li ikad cekaju neko vrijeme pa se jave ..

(Inace meni su ovnovi puno drazi i normalniji od lavova.. obozavam ovnovsku direktnost i njihovu energiju i prijateljstvo..)
iz mog iskustva blizanka i lav mogu se savršeno slagati samo u spiki, fizički ne.
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 16:07   #90

Evo jos jedne lavice
Moram priznati da imam mnoge osobine lava i da mi to moje sunasce mnogo utice na ostatak natalne....i ko zna gde bi mi bio kraj da mi nije Asc u Jarcu (koji me automatski cini ozbiljnijom, disciplinovanijom i skromnijom od tipicnih lavova) i da mi nije Mo i Ve u devici koji negde duboko, duboko, duboko verovatno nose dozu nesigurnosti, koja se leci iskljucivim perfekcionizmom

Kad se ovo oduzme, ostaje lavic....ponosan, mekog srca, cast i postenje mu najvise znace....porodica mu je sve ali i licni uspeh mu je jako bitan.....voli da ga hvale i smatra svojom duznoscu da brine drugima
life777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 11:50   #91
Quote:
atlove kaže: Pogledaj post
bok,ja sam Ovnica i imam jedno pitanje ako mi netko moze pomoci(vezano za LAVICE),,,,vrlo smo slicni koliko znam,nikad nisam dozivila LAVA kako zavodi,bas me interesira na koji nacin muskarca LAVA zavesti,,kakvi su dok zavode/njihovo ponasanje,,,moram reci da postoje ,ne neke ,nego dobre naznake da se privlacimo no bolje se malo informirati...kad on pada????
thanks
postavi se kao da on osvaja tebe, divi mu se, vole komplimente, dapače, uživaju u njima..od onih na račun njihova izgleda do toga kako su "snažni,sposobni, jedinstveni, neponovljivi..." , pusti ga da priča, da bude glavni... Ne suprostavljaj se lavu,on kaj god kaže to je najpametnije i teško da ćeš ga ikad natjerat da promijeni mišljenje.. Vole luksuz, ne pristaju na kompromise..
Uglavnom, to je moje iskustvo s lavom.."ja,ja i opet malo o meni.. gledajte me,divite mi se,padnite na koljena zbog mene, ja sam jedan jedini neponovljivi savršeni.."
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 12:02   #92
Što se tiče ljubavnog promašaja, bio je to definitvno onaj s lavom...
Toliko narcisodino i sebeljubivo biće nisam nikad srela, svaku svađu je on okrenuo u svoju korist,uvijek,ali uvijek je izigravao žrtvu,pa čak i kad se radilo o lažima i varanju on je tako okrenuo stvari kao da je on jadan bio "gurnut" u sve to. Zamijenio me prvom koja mu je rekla da je lijep ko bog Apolon, jer mu ja na takav način ljubav nisam znala pokazat. Obožavao je da mu se dive- žene, naravno, a što me najviše iziritiralo je to da i kad je kriv on to jednostavno neće priznati,nema teorije. Jer uvijek ispada samo žrtva sudbine i nesretnih okolnosti..
Također je nerijetko znao reć: "budi sretna što me imaš, jer pogledaj malo oko sebe,nema te cure koju ja sad nebi mogao okrenut samo da hoću.."
Cijenila sam iskrenost i voljela ga do neba,a on je htio da umjesto zagrljaja i pažnje dobije neku iscifranu frazu iz filma tipa: "ti si meni savršen.."
Nemojte ovo shvatiti kao pljuvanje po tom znaku, ali da budem iskrena, nikada nisam upoznala tako negativnu, posesivnu i egocentričnu osobu.. Ubuduće, od lavova bježim glavom bez obzira...
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 12:53   #93
ovo je istina što si napisala, no nastoj osjetiti jednu zlatnu nit u ovome - egocentrizam daje i visoko sampouzdanje, oštar i samodovoljan pogled koji žene jako privlači, samo kod njega je to prešlo sve granice a to je već druga priča.

nisi nam na kraju rekla, jel izgledao on tako Apolonski kao što sam tvrdi ?
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 13:23   #94
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
ovo je istina što si napisala, no nastoj osjetiti jednu zlatnu nit u ovome - egocentrizam daje i visoko sampouzdanje, oštar i samodovoljan pogled koji žene jako privlači, samo kod njega je to prešlo sve granice a to je već druga priča.

nisi nam na kraju rekla, jel izgledao on tako Apolonski kao što sam tvrdi ?

privlačan je samo zbog tog svog stava,ima stvarno puno samopouzdanje i cure su fakat padale na taj šarm... naravno, i prilično je dobro izgledao.. Ali kad sve skupa zbrojiš dobiješ napuhanu budalu dobrog vanjskog izgleda sa pregadnim karakterom.. Neka će mu i to trpit, a i ponižavanja da nikad neće bit dovoljno dobra za njega,jer uostalom nijedna nije..
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 00:58   #95
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
privlačan je samo zbog tog svog stava,ima stvarno puno samopouzdanje i cure su fakat padale na taj šarm... naravno, i prilično je dobro izgledao.. Ali kad sve skupa zbrojiš dobiješ napuhanu budalu dobrog vanjskog izgleda sa pregadnim karakterom.. Neka će mu i to trpit, a i ponižavanja da nikad neće bit dovoljno dobra za njega,jer uostalom nijedna nije..

Ja imam 2 lava oko sebe. Jedan kao taj tvoj a drugi susta suprotnost. Ima odlucnost i sve al eto vec me 4 godine platonski opsjeda, tako da nikad ne znas
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 17:14   #96
Quote:
nobady's angel kaže: Pogledaj post
ja sam lav u podznaku lava...
lavica na kvadrat...
i volim jednu ribicu više od ičega na svijetu.... ..ali to je već godinama na bi-ne bi... a jednostavno znam koliko bi savršeni bili zajedno....

uglavnom...ajmo prvo mane(po sebi gledano ali i općenito):od partnera ili prijatelja tražim prvenstveno bezuvjetnu odanost...da bližnjem budem uvijek u prvom planu i u mislima....ali to je samo zato što dajem užasno puno....bližnjeg(ako osjećam puno pažnje i odanosti s njegove strane) mogu učiniti najsretnijom osobom na svijetu...lako se uvrijedim, preveliki ponos, stvarno mi je protrebno za sreću da osjećam da sam u društvu voljena i cijenjena..jer tek onda se mogu potpuno opustiti i biti onakva kakva jesam...u suprutnom dolazi do ogromne nesigurnosti, tuge i očaja....neprihvaćanje drugih me boli više od svega....onda...velika naivnost...ljudi me nekad vozaju kak se ko sjeti...užasno me lako izbaciti iz takta i imam jako osjetljive živce ali kolko brzo planem tako se brzo i gasim i ubrzo zaboravljam ljutnju i prelazim preko stvari ma kolko god povrijeđena bila u tom trenutku...kada sam povrijeđana pretvaram se u zvijer i arogantnu, bahatu vješticu (al to je rijetko )...neopisivo me boli kada me neko duboko razočara...ali i dalje se pravim slijepa jer na želim izgubiti stečeno...nesretna ljubav me može ubiti....
vrline:kad se osjećam sigurno i voljeno dajem 110% od sebe...dajem apsolutno sve za potpunu odanost od partnera....nesposobna sam da budem zlopamtilo...praštam sve svima...obožavam ljubav....neopisivo sam vjerna i privržena najbližima....nema te šanse da kad nekog volim da bi ga ikako prevarila ili povrijedila...užasno patim na pravdu i zaboli me tuđa nesreća....zaigrana sam....volim život...kada volim i voljena sam nema toga što nebih napravila da očuvam tu ljubav...ali također uvijek je negdje prisutan strah od gubitka...stvarno sam darežljiva i nikako ne razumijem škrte ljude...osjećajna sam i kad gledam neki tužni film obavezno se rascmoljim ko kišna godina...privržena prijateljima i bez njih nebi znala živjeti...kada sam prihvaćena od okoline potpuno se opustim i znam biti jako dobro društvo...

i još nešto......
kad lavice dođu u neko novo društvo i okolinu u početku su dosta samozatajne i onako malo sramežljive...i tek ako budu tako prihvaćene one se polako opuštaju i pokazuju svoje pravo vrckasto lice....
i...muški i ženski lavovi su kao dva suprotna znaka...potpuno su različiti....nemojte to mješati...
ja sam lavica.. potpuno se slažem. ovo je istina
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 21:27   #97
Ja sam lav! Yay lavovi! Hura!
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 07:14   #98
Nešto sam romantično raspoložena jutros pa sa malo piskaram o mom laviću

Mada mu je asc Jarac, lavovski ponos, velikodušnost i bujna kosa odaju lavića u njemu

Vesela narav , zbog Mjeseca u Biku usporen je (a i lavovi se vole odmarati, kad ih uvati lijena faza nema tog što će ih pokrenuti), voli papicu i mlijeko (mijau) pravi usporeni lavić

a kosa pa to svaka dlaka ide na svoju stranu griva!

Dok ga nisam upoznala nisam imala nikoga od bližnjih lava u horoskopu, mada nije tipičan lav (srećom, nema jednu od najvećih karatkeristika znaka - velik ego, ne voli biti u centru pažnje, osim naravno kad je u centru moje pažnje), baš kao velika maca voli se maziti, tetošiti, a kompliment kod njega nikad nije uludo utrošen - za lijepu riječ će sve napraviti

Nisu loši lavići
Totto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 11:32   #99
Nadam se da netko moze pomoc..

Ja se mom lavu vise ne javljam, svadili smo se..al kad mu se javim istominutno odgovara.. al ljuto i odresito..

I sta sad????

Javljat se ili ne javljat?

Zadnja komunikacija je bila da sam ja rekla 'zasto moramo ostat u tako losiom odnosima. zar ne moze to bit neki harmonican prekid odnosa? ono da se rastanemo ko frendovi bez lose karme?'

A on je odgovorio da ako hocu harmoniju da ga ostavim na miru !

Pa sam ga ostavila na miru !

Al nije mi jasno zasto se toliko ljuti na mene ??????
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 17:20   #100
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post

Al nije mi jasno zasto se toliko ljuti na mene ??????
Pitaj ga.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.