Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2007., 01:30   #21
Je, samo mi je jadno što taj evil plan nije pokrenut

I htio sam da glupi Jean-Robert ode
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 23:14   #22
Joj, jadna Jaime kad joj je Jeff rekao da to nije idol i bacio ga u vatru Koja faca

I glupo mi je što će sad ovo troje samo fino izbacit, u Cook Islands (ak se ne varam) je njih četvero išlo protiv ostatka, kojih je bilo puuuno više, i na kraju su završili kao Final Four... Yuel, Stacy (ak se ne varam) i Ozzy... I mislim da je 4. ženska bila Cassandra ak se ne varam (OMG, odakle sam ova imena izvukao? )

Courtney mi je prejaka bila
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 00:31   #23
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Joj, jadna Jaime kad joj je Jeff rekao da to nije idol i bacio ga u vatru Koja faca

I glupo mi je što će sad ovo troje samo fino izbacit, u Cook Islands (ak se ne varam) je njih četvero išlo protiv ostatka, kojih je bilo puuuno više, i na kraju su završili kao Final Four... Yuel, Stacy (ak se ne varam) i Ozzy... I mislim da je 4. ženska bila Cassandra ak se ne varam (OMG, odakle sam ova imena izvukao? )

Courtney mi je prejaka bila
Meni je nje pomalo bilo zao al sama je kriva.

Da, u Cook Islands totalni autsajderi su na kraju usli u final four. Ako me pamcenje dobro sluzi nesto slicno je bilo i u Amazonu kad je neocekivano uspela da se izbori u final two Jenna Morasca. Tako da ovo sto je Jaime ispala ne mora nista da znaci.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 00:40   #24
Al baš sad troje njih protiv šestero?
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 00:46   #25
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Al baš sad troje njih protiv šestero?
A videcemo.... mozda producenti opet im pokvare planove Ocekuj neocekivano!
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 00:48   #26
Evo teasera sta ce biti u sledecoj epki..

While everyone is sound asleep, one castaway begins searching for the Hidden Immunity Idol, collecting random items in the desperate hope that one of them might be it. One castaway becomes the Godfather after threatening a supposed ally not to double-cross him. Overconfidence takes over the castaways, as seven of nine arrive at Tribal Council with no bags. Will one of them be sent home without their belongings?
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 00:48   #27
To je trademark Big Brothera Expect the unexpected

Kak ide ono njihovo sa out?

Outwit, outplay, outlast?
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 00:49   #28
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Evo teasera sta ce biti u sledecoj epki..

While everyone is sound asleep, one castaway begins searching for the Hidden Immunity Idol, collecting random items in the desperate hope that one of them might be it. One castaway becomes the Godfather after threatening a supposed ally not to double-cross him. Overconfidence takes over the castaways, as seven of nine arrive at Tribal Council with no bags. Will one of them be sent home without their belongings?
Pa ja sam samo pogledao promo na kraju epizode, navodno će Todd prolupat
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 00:57   #29
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
To je trademark Big Brothera Expect the unexpected

Kak ide ono njihovo sa out?

Outwit, outplay, outlast?


Ovoga puta to su izmenili. Kao sto mozes videti na logou su stavljeni kineski znakovi koji kad se prevedu znace "compete in intellgence, compete in skill, compete in endurance".
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 00:30   #30
OK, je tko gledao epku od prošlog četvrtka?

Jaime

Todd je... neviđeno đubre Obnoxious... odvratan... đubre... čak mi je i JR bolji od njega, on bar ima izliku na to što je glup sto na sat...

Navijam da pobjedi Denise. Jedina kvalitetna osoba tamo od preostalih. I jedva čekam da vidim Toddovu ljigavu facu kad ga izbace
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 02:15   #31
Muška stjuardesa, OMG

Frosti mi je isto još okej... Al Denise, štajaznam... Meni je bzvz da neko dobije novce samo zašto što ništ nije napravio/la
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 02:19   #32
Frosty je ulizica i izdajica. Ja ne bi da takav dobije pare
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 03:25   #33
Ma Courtney je najjača
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:33   #34
Istina. Courtney rocks
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 19:22   #35
Ako danas ne izleti Jean Robert onda stvarno Nadam se da će bit nekih šokantnih događaja, jer mi je ispadanje po redu bzvz... sad bi trebala Peih Gi ispast, onda Eric, onda Jean Robert, onda Courtney, pa Denise, pa Grobar "nepismen sam do bola" Jackson i po tome bi Todd i Amanda bili u finalu Nadam se da do ovakvog rasporeda ispadanja neće doći.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 05:56   #36
Nikad nema tave pravilnosti i idile
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 12:18   #37
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Nikad nema tave pravilnosti i idile
Bome nema!!!!!

Sinocnja epka je bila odlicna!!!!!!

Neizvesnost do samoga kraja!!!!

Igra polako krece u drugom pravcu i mnogima je sad jasno da uskoro od starih saveza nece biti nista.

Ono potapanje camaca je bilo pogotovo Courtney

U sledecoj epki opet ih ceka neko neprijatno iznenadjenje!!!!

I uvodni intro je promenjen (prvi put od kako se Survivor emituje) i meni se jako svidja!!!!!
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 13:17   #38
Jao Courtney je al stvarno
I James mi je isto prejak Jel netko skonto kakve je zvukove ispuštao dok se održavao na onoj gluposti? Ko da posuđuje glas liku iz South Parka

Al mi je žao što je Eric rekao JR-u da James ima Idole, jer sam htio vidjet njegovu facu kad bi Jeff i njegov idol bacio u vatru
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 01:41   #39
OK, predobra epizoda Kako mi je drago da je JR ispao Glup ko qrac.

Ja nikako ne navijam za Grobara, Amandu, Todda (jedva čekam da ispadne, kako je iritantan ).... My fav su Denise i Courtney,definitivno.

Frostyu bi bilo pametnije da se udruži s Pidži i Ericom, i još da im se pridruže Courtney i Denise, i komotno bi mogli maknut ono troje antipatičnih od gore. Jer ovako s njima nema šanse, izbacili bi ga odmah nakon Pidži i Erica....Think Frosty, think, it's hard, but think

Survivor rocks
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 20:27   #40
Ljudi, Vi ste meni ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKON!!!!!!!!! Ja obožavam Survivor, ali nisdam gledao ništa osim onoga šta je bilo prikazano u Hrvatskoj i par sezona koje sam gledao na netu.. Ali vi ste luuuuuuuuudi!!!!!!!!
brown boy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.